Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal, hibiszkusz és fehér zsálya illattal. Formulája nem szárít, mélyen,de gyengéden tisztít. A bársonyosan puha bőrért. Mindennapi használatra alkalmas.

Dolo

2020. augusztus 6.

A másik két illatot sokkal szívesebben használom, ez nem igazán fogott meg.
Nagyon sűrű, kicsit nehezen lehet eloszlatni, de én fürdőszivacsra teszem és úgy nagyon jól felhabzik.
Az agyag miatt azt gondoltam, hogy talán fog valamit csinálni a hátamon lévő pattanásokkal (mert sajnos ezekkel még mindig küzdök), de semmi.
Ettől függetlenül szuper puha lesz tőle a bőröm, sokszor testápoló sem kell utána.
Most más tusfürdőt kipróbálni sem akarok, ezek az agyagosak annyira bejöttek már egy ideje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

A másik két illatot sokkal szívesebben használom, ez nem igazán fogott meg.

Clara

2020. július 13.

Imadom.
Hogy nem folyik szanaszét megis habzik.
Az illatát en szeretem.
Biztos hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Imadom.
Hogy nem folyik szanaszét megis habzik.
Az illatát en szeretem.
Biztos hogy ujraveszem.

Fridus0807

2020. június 8.

Imádom az illatát. Nagyon jó az állaga, sűrű így nem folyik feleslegesen 1 liter ki belőle amikor nyomok a tenyerembe. A bőröm a használata után puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

annamariav

2020. február 8.

Az illatát imádom, és alapvetően szeretem ezt a sűrű állagot is, nem folyik össze vissza a bőrön. Puha érzése van a bőrömnek tusolás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

CosmicLily

2019. december 11.

Hát ez nekem nem jött be. Az illata nem tetszik, az állaga nem az igazi, és egyáltalán nem láttam, hogy a bőrömnek jót tett volna. Mondjuk nem is ártott neki, de az áráért már vártam volna valami látható változást.Tisztálkodáshoz megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 11.

lenochka

2019. október 31.

Az illata friss és enyhén virágos, amely sokáig érezhető a bőrömön. A textúrája puha, krémes és jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Cdorcci

2019. augusztus 12.

Megvettem a hype miatt, és kb a flakon feléig elégedett is voltam vele, jó illata van, jól habzik stb, aztán egyik napról a másikra a nyakam és az egész mellkasom bedurrant tőle. lángvörös lett, viszketett, és égett. Nyilván vmire allergiás lettem, úgyhogy emiatt nem használtam többet, és nem is veszem újra.
Egyébként nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Egyébként nem volt rossz.

Inezke

2019. július 1.

Kedvenc tusfürdőm lett! Állagra és illatra is 5 *
Mellesleg szerintem ennek van a legjobb illata a kék és a zöld “testvére” mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Kedvenc tusfürdőm lett! Állagra és illatra is 5 *

Beya93

2019. június 21.

Jellegtelen, semmilyen. A zöld illata nagyon tetszett, de ez abszolút semmilyen. Nem rossz, de nem is hú de jó. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

sziluetta

2019. június 20.

Illatra ez jött be a legjobban a 3 közül, megtetszett hogy agyagos és őszintén reméltem, hogy a pattanásos hátamnak jót tesz. Nekem tetszik, igaz a pattanások eltüntetéséről lemondtam, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.