Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal, hibiszkusz és fehér zsálya illattal. Formulája nem szárít, mélyen,de gyengéden tisztít. A bársonyosan puha bőrért. Mindennapi használatra alkalmas.

Cdorcci

2019. augusztus 12.

Megvettem a hype miatt, és kb a flakon feléig elégedett is voltam vele, jó illata van, jól habzik stb, aztán egyik napról a másikra a nyakam és az egész mellkasom bedurrant tőle. lángvörös lett, viszketett, és égett. Nyilván vmire allergiás lettem, úgyhogy emiatt nem használtam többet, és nem is veszem újra.
Egyébként nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Egyébként nem volt rossz.

Inezke

2019. július 1.

Kedvenc tusfürdőm lett! Állagra és illatra is 5 *
Mellesleg szerintem ennek van a legjobb illata a kék és a zöld “testvére” mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Kedvenc tusfürdőm lett! Állagra és illatra is 5 *

Beya93

2019. június 21.

Jellegtelen, semmilyen. A zöld illata nagyon tetszett, de ez abszolút semmilyen. Nem rossz, de nem is hú de jó. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

sziluetta

2019. június 20.

Illatra ez jött be a legjobban a 3 közül, megtetszett hogy agyagos és őszintén reméltem, hogy a pattanásos hátamnak jót tesz. Nekem tetszik, igaz a pattanások eltüntetéséről lemondtam, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

vkata96

2019. május 28.

Természetesen meg kellett vennem a hype miatt. Valóban elég sűrű, és nem is habzik annyira jól, de ez engem nem zavar, a legfontosabb, hogy nem szárít. Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes, nem tolakodó. Egyébként extrát nyilván nem tud. :) Újravenni biztos nem fogom, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

elfmercina

2019. május 21.

Semmilyen élményt nem adott, ha nem lett volna rajta címke, el sem hiszem, hogy Nivea-ról van szó. De hát a divatigényeknek meg kell felelni. Drága is a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

oaxaca

2019. május 8.

Sűrű, jó illatú tusfürdő. Teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell. Semmi különleges, nem is fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Majida

2019. május 5.

Megvettem mivel újdonság és próba képpen mivel érdekelt magába az agyagos tusfürdő szó azt képzeltem olyasmi mint a lemosható arcmaszkok állaga hogy olyan sűrű nos tévettem sűrű egy kicsit de semmi több. Az illata számomra szokatlan de kellemes.Szárítani szárít egy kicsit de nagyon jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

deezsina

2019. május 5.

Sűrű tusfürdő, az átlagosnál több kell belőle. Nem szárít nagyon, néha azért kell mellette testápolózni. A gyömbéres változatának szerintem érdekesebb illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Dorka99423

2019. május 4.

Kicsit többet vártam volna tőle, de nem rossz. Az illatát nem tudom hova rakni... Nem mondanám rossznak, de nekem elég unalmas volt. Egyáltalán nem habzott, ami számomra elég nagy negatívum. Használat közben, még zuhanyzáskor lehetett érezni, hogy ahol épp érintkezik a bőrömmel, ott pár pillanatig puha érzést hagy maga után, viszont ez lemosás után nekem eltűnt. Nagyon érzékeny bőröm van, csak a Dove és Nivea tusik váltak be eddig, így hát szerencsére ilyen téren nem volt ezzel sem bajom, mint ahogy a többi Nivea tusival sem, mivel nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.