Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes-olajos testápoló monoi és a kókusz trópusi illatával. 24 órás hidratálás,könnyen kenhető,gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GoldenJasmine

2020. július 25.

Csodás! Az illata mennyei, gyorsan beszívódik, és egy nagyon kellemes, selymes, lágy bőrérzetet hagy maga után, amit csak kevés testápolónál tapasztaltam eddig. Nekem kellően hidratált. További pozitívum, hogy nincs benne parabén és szilikon. Egyáltalán nem ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

96veva

2020. április 14.

Egyenlőre nagyon szeretem.
Nagyon tetszik az illata, nem édes viszont nagyon kellemes kókuszos illata van.
Az első felkenésnél elég fura volt az állaga és vizes hatása volt (lehet én tettem túl sokat a bőrőmre), azt hittem, hogy kell egy 15-20p, hogy felszívja a bőrőm a krémet, de 1p alatt felszívódott és ennek örülök legjobban.
Puha selymes érzetett hagy maga után. Nem ragadok tőle és más tárgyak sem tőlem ha hozzáérek (mobiltelefon, asztal, pohár, laptop).
Plusz pont, hogy pumpás a csomagolása.
Megjegyzem utálom a testápolókat, de ezt tuti újraveszem, ha elhasználom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Egyenlőre nagyon szeretem.
Nagyon tetszik az illata, nem édes viszont nagyon kellemes kókuszos illata van.
Plusz pont, hogy pumpás a csomagolása.
Megjegyzem utálom a testápolókat, de ezt tuti újraveszem, ha elhasználom :)

kfeva93

2020. március 18.

Imádom. Az illatát és az állagát is. Nem az a tömény kókusz illat, de nekem pont ezért tetszik. Gyorsan felszívódik, nem zsírosít, alapvetően zsíros bőrömnek tökéletes hidratálás még télen is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

bero931028

2019. október 21.

Gyorsan beszívódik és finom az illata. Szintén alapdarab volt a nyári rutinomban, őszre viszont már jobban hidratáló krémet kellett keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

marcsuli82

2019. augusztus 16.

Kellemes illatú, gyorsan felszívódó testápoló, ami nyárra pont tökéletes. Sajnos nálam a hidratálás nem a legjobb, mivel száraznak érzékelem a lábaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

sztinke

2019. augusztus 12.

Ez tényleg egy nyári testápoló. Az illata nagyon kellemes, viszont lehetne kicsit erősebb és tartósabb. Könnyen, gyorsan beszívódik. Az ápoló hatása nyáron elég, hűvösebb időben kevés lenne még az én normál bőrömnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

silence

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezeket a Nivea olajos testápolókat. Váltogatva szoktam venni, hol az egyik illatút, hol a másikat.
Teljesítményben ugyanazt nyújtja, mint az elődei (cseresznyevirágos, vaníliás, kakaós és rózsás): tökéletes hidratálást nyújt, villámgyorsan felszívódik és praktikusan kezelhető a pumpás kiszerelésnek köszönhetően.
Abban igazat adok az előttem szólónak, hogy az illatában inkább a monoi olaj a domináns, viszont a kókusz is érezhető, csak ebben a testápolóban nem az az édes, kókuszos süti illat jön elő, mint sok "mű-illatú" testápolóban vagy hajkencében, hanem a friss, fanyar kókusz illata fedezhető fel benne.
Én szeretem az édes kókuszt is és a fanyar kókuszt is, így számomra ez másodlagos, de most nyáron talán még élvezhetőbb is így, hogy nem az a gejl édes kókusz illat vesz körül testápolózás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Lilly83

2019. július 26.

Kifejezetten a kókusz illat miatt vásároltam meg a terméket, de sajnos csalódtam. Maga a testápoló jó. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Kókusz illatot sajnos nyomokban sem érzek. A másik összetevő illata (monoi olaj) a domináns. A termék vaníliás változatának sokkal intenzívebb a vanília illata. Itt is ezt vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

ziza27

2019. július 7.

Az illata lágy kókuszos (felőlem lehetne intenzívebb), így nyárra tökéletes, nem fullaszt. Nagyon hamar beszívódik és puha érzetű lesz utána a bőröm. Nekem nagyon bevált ez a testápoló család! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

JaneEyre

2019. július 3.

Kellemes csalódás! Nagyon érzékeny a bőröm sosem gondoltam volna, hogy éppen egy ilyen Nivea testápoló lesz ennyire jó számomra.
Tökéletesen hidratál napokon át (pedig száraz a bőröm)
Ajánlom azoknak is akiknek hozzám hasonlóan nem a kókuszos illatvilág a kedvencük mivel nagyon lágy az illata és FRISSÍTŐ ami nyáron különösen fontos.😊😊
Mindezeken felül nem is túlzottan drága!
10/10

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Tökéletesen hidratál napokon át (pedig száraz a bőröm)
Mindezeken felül nem is túlzottan drága!
10/10

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak