Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: pilluska, az összetevőket feltöltötte: Tünde17, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Samponok

Sampon festett vagy melírozott hajra az élénk színű egészségesnek tűnő hajért.

• Az újonnan kifejlesztett Color Seal Complex rögzíti a szín pigmenteket a haj belsejében, így hajszíned kétszer olyan hosszan tart
  • Az intenzíven ápoló formula folyékony keratinnal és értékes Makadámia olajjal, belülről regenerálja a hajat minden mosás alkalmával
  • Puhává és selymes tapintásúvá teszi a hajat
  • UV védelmet biztosít

nagyerika28

2019. május 29.

Up
Anyunak adtam, mert rettentően zsírosította a hajam. Pontlevonás...
Már mosás után puha és selymes a hajam, nem csikorgós, mégis jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Up
Anyunak adtam, mert rettentően zsírosította a hajam. Pontlevonás...
Már mosás után puha és selymes a hajam, nem csikorgós, mégis jól tisztít.

szigabika

2018. június 3.

Nekem hennával van festve a hajam, de nem tapasztaltam, hogy ennek hatására tartosabb lenne a festés (lehet, hogy arra nem is alkalmas, ezt nem tudom). Szép puha lett tőle a hajam, kellemes illata volt. Nem veszem újra, mert egy olyan vásárlás eredménye, amikor nem volt más sampon kapható és kellett valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

hógolyó

2017. március 7.

Eleinte a festett hajra való balzsamjával használtam. Azt hittem a balzsam zsírosít. Balzsam lecserélve a normál hajra valóra. Háát...nálam nem működik. Hajmosás után másnap estére már vállalhatalan a zsírosság. Első nap pedig csoda szép amit produkál. Számomra ami a nagy előnye, hogy az érzékeny fejbőrömet nem irritálja és a szőkeségem sem sárgítja. Érzésemeim tehát eléggé ambivalensek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

borb.biaa

2016. október 6.

A színvédő hatásával meg vagyok elégedve, nagyon minimális színt dobott le a szőkített hajam, jól tisztít, ráadásul nagyon kellemes tapintású, puha lesz a hajam mosás után, és az illata is finom. Az egyetlen dolog, ami engem nagyon zavar benne, az az, hogy zsírosítja a hajamat, a 2. nap végére már elég csúnya lesz, 3. nap végén pedig már muszáj megmosni, mert vállalhatatlan, pedig más samponokkal 4-5 napot simán kihúzok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Chi-Annie

2016. április 13.

Kellemesen puhává és könnyen kifésülhetővé tette a hajam, az illata is egész szerethető. Akár elhagyható a balzsam mellette. A szín is kevésbé kopott, amikor ezzel mostam a hajam ( világos szőke).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

aranypáva

2015. december 31.

Ugyanolyan volt mint a többi sampon, a melírcsíkok ugyanolyan gyorsan fakultak.
Egyébként a hajamat simává, puhává tette, de nem erre vettem.
Kicsit zsírosította a hajam. A Gliss Kur jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Ugyanolyan volt mint a többi sampon, a melírcsíkok ugyanolyan gyorsan fakultak.
Egyébként a hajamat simává, puhává tette, de nem erre vettem.
Kicsit zsírosította a hajam. A Gliss Kur jobban tetszett.

krisztinacsanyi

2015. október 28.

Már sokadik flakonon vagyok túl, mindig újravevős sampon. Szőke, igénybevett hajam van, ettől viszont puha lesz és a színét is megtartja (persze nem a végtelenségig). Bátran ajánlom mindenkinek festett és akár nem festett hajra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.