Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobiandi, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A nivea creme ápoló összetevőivel és illatával gazdagított formulája gyengéden és alaposan tisztít, tiszteletben tartja a bőr természetes nedvesség-egyensúlyát és minden bőrtípusra alkalmas.

demeterne

2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket, örök darab maradt nálam. alapvetően száraz, vízhiányos az arcbőröm, és ez a lemosó pont erre a problémára egy tökéletes megoldás. Nagyon finom, tipikus Nivea illata van. Használata nagyon kíméletes, jól tisztít, és nem feszül az arcom miután lemostam. Száraz bőrűeknek ajánlom!!! Nagyszerű termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Örök kedvenc arclemosóm, a bőrápolásom alapja. A száraz bőröm imádja, zuhanyzás közben sokszor egy vastagabb rétegben kenem fel, és kb arcpakolásként használom. Mindig van itthon beőle egy extra tubussal, nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy kifogyok belőle. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

eperturmix

2018. február 13.

Kíváncsiságom vitt rá,hogy megvegyem,nagy szükség nem volt rá,van más arctisztítóm.Igenám,csakhogy én ilyen kifejezett krémlemosót még nem próbáltam,naná,hogy nekem is kell...Az illata nagyon finom,az állaga valóban mint egy arckrém,vagy kék nivea,amitől persze először az ember szkeptikussá is válhat,hogy vajon nem e fogja úgy eltömöszölni a pórusait,hogy másnapra becstelen nagy ragyái legyenek!?na szerencsére velem ez nem történt,megvoltam elégedve.Lemosni könnyű,nem hagy réteget a bőrön,természetesen nem szárít(kifejezett hidratálást sem érzékeltem),nem csípett.Összességében elfogom használni,és eddig nem tudok róla rosszat mondani,de az szinte biztos,hogy mindennapi rutinba nem fogom betenni.Úgy biztosan besokallnék,és mégiscsak megvan az én kis jólbevált zselés arclemosóm.De heti 1-2x simán eltudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Leander

2018. január 25.

Jó kis arctisztító, kellemes illat, nem szárít, sőt, puha és hidratált lesz tőle a bőr, miközben a szennyeződéseket szépen eltávolítja. Jól kombinálható az Yves Rocher radírozó porával. Vannak azért valamivel jobb arctisztítók, de általában már magasabb árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

jk23

2017. október 28.

Imádom a tipikus nivea illatát. Nem szárít, felfrissiti az arcom, viszont a tisztitás szintjén nem mindig voltam elégedett. Nem rossz annyira, inkább átlagos terméknek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

abernadett

2017. október 26.

Nem hasznalom minden nap, de kellemes az illata, neha jol esik ilyen tejszeru lemosoval tisztitani az arcom. Termeszetesen a szemfesteket nem szedi le, de nem is ez a dolga, kimeletes, lassan fog elfogyni mert hatalmas adag es ritkan kerul elo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Alex0920

2017. október 25.

Már régóta akartam venni egy drogériás krémes arclemosót, amit be tudok építeni az arcápolási rutinomba (eddig gyógyszertárit használtam) és Glamour napokon megláttam ezt a terméket. Gondoltam féláron egy próbát megér és nagyon megszerettem. Az illata kellemes NIVEA illat és kevésbé száraz a bőröm arcmosás után. Sajnos a víz iszonyatosan szárít, de ez a krém kicsit rajta marad egy vékony rétegben az arcomon és kevésbé érzem a húzódást és viszketést. Lehet újraveszem, de szeretek kísérletezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Ndr

2017. október 22.

Kb. 500ft-ert vettem a Tescoban.. nagyon leakcioztak, essig nem ismertem ezt a termeket de mivel nayon olcso volt es szeretem a nivea termekeket bekerult a kosarba. Nekem abszolut tetszik, jo hogy ilyen kremes az allaga, idonkent ha eszembejut akkor hasznalom, szamomra nem a rutin resze. Kellemes, puha lesz tole az arcom. Nem hiszem hogy ujraveszem max ha ennyiert betudomszerezni mint most, de mindenkepp elhasznalgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Kingácska0807

2017. június 23.

Számomra tökéletes. Az ára nagyon kedvező, rendkívül kíméletes. Használat után puha és ápolt a bőröm. A sminket nem ezzel szedem le,de tisztításra kiváló. Utána még Uriage micellás vízzel áttörlöm az arcom.Ennek a kombónak és az Ordinary szérumjainak köszönhetően nagyon szép üde,tiszta,problémamentes az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

creammaniac

2017. február 21.

Huh, hát nekem nem jött be, nyár óta áll a polcon. A kombinált bőröm nem szereti, nekem túl krémes, úgy érzem, nem tudom rendesen lemosni, mintha eltömítené a pórusaimat. Pedig az illata nagyon finom szokásos Nivea illat. A géles lemosóik jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.