Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nivea Creme Care komplexszel, ápoló összetevőivel és klasszikus illatával eltávolítja a sminket, alaposan tisztít, és megvédi a bőrt a kiszáradástól. Minden bőrtípusra alkalmas. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Egnesz

2018. szeptember 9.

Hidegebb időszakban nagy kedvencem lett. Kipróbáltam ígyis-úgyis...este felkenve vattakoronggal áttörölve és felkenve majd lemosva is. Nekem a lemosásos verzió nem annyira jött be,inkább törölgetem :) Első alkalom után csodát tett. Melegebb időben pedig túl hidratált,kipattogtam.
Illatát imádom: "régi" nivea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Illatát imádom: "régi" nivea!

Alicee4

2018. május 16.

Meg vagyok vele elégedve. A sminkemet szépen eltávolítja, nem szárítja a bőröm. Az illata és az állaga is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

szabs

2018. május 7.

Szépen leszedi a sminket, az illata kellemes és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Szépen leszedi a sminket, az illata kellemes és nem szárítja a bőröm.

Citta

2017. június 3.

Ez az arctisztító tejem már 1,5 éve. Nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele. A sminkemet előtte még olíva- vagy kókuszolajjal leszedem, nem várom, hogy egy kíméletes arctisztító leszedje a vízálló szemsminket, aztán meleg vízzel leöblítem és csak ezek után maszírozom az arctisztító tejet az arcomba, majd leöblítem. Az illatát imádom, tipikus Nivea illat és habár az incije nem tökéletes, nálam nem okozott soha semmilyen irritációt, szépen tisztít, ezért továbbra is használom. Este még lemosom egy semleges arclemosóval utána az arcom, reggel viszont csak arctonikot használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Lillie

2017. május 27.

A garnielnek az olaj+ micellás lemosója elég csúnyán irritált így erre váltottam. Nekem kifejezetten tetszik. Nem szárítja tovább sz így is kiszáradásra hajlamos bőröm. Mire egy komolyabb sminket eltávolítok magamról az időbe és komoly vattapamacs mennyiségbe kerül esti rutinomban nem ő szerepel, mint arctisztító mert annyira mélyen azért nem tisztít de erről az árából is lehet következtetni. Alapozó smink lemosásra ideális de vízálló sminkeket elvből nem használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Saria

2017. május 13.

Igazából vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Az ára kb. annyi mint egy micellás víznek, de mivel elég száraz a bőröm, ezúttal erre ruháztam be. Elég sokáig bírja, már hónapok óta használom és nem akar elfogyni.
Pozitívum még, hogy nem szárítja a bőrömet, viszont időnként csípi a szemem (lehet, hogy ez mennyiség kérdése és akkor ez az én hibám :D), valamint a szemfestékkel nehezen birkózik meg.
Talán, de csak talán, köszönhetek ennek a terméknek 1-2 pattanást is (őszintén, ezt annyira nem figyeltem meg, de elképzelhető). Összességében nem rossz termék, jó illatú, de néha az arcom valami "frissebbre" vágyna ennél, bár ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Maja92

2017. április 19.

Nem az a fajta lemosó ami habzik vagy durva szemcsék vannak benne, de én az ilyeneket szeretem mert nem szárítják a bőrömet. Eddig Eucerint használtam, de mivel ez fele annyiba kerül teljes áron, gondoltam teszek vele egy próbát. A Rossmannban ráadásul féláron volt így kb 700 ft-ért jutottam hozzá és nagyon szeretem, mert nem irritál, lehozza a sminket és tényleg kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

hnikolett

2017. február 28.

Teljesen meg vagyok elegedve vele. Konnyen leszedi a sminkem, en fokepp szemsminkre hasznalom, a tobbit himalaja szappannal mosom le. A szemem extra erzekeny, de nem csipi. Tuti ujravevos!

up.:újravettem, de többet nem fogom.. nem értettem, hogy mitől van ennyire kiszáradva és mitől hámlik folyamatosan az orrom, amikor mindig is kombinált/zsíros bőröm volt.. mostanában elkezdtem micellás vizet vagy szemfesték lemosót használni. valamelyik nap fürdés előtt át töröltem vele az arcom (rá a vattára, eloszlattam az arcomon, aztán áttöröltem).. fürdésnél folyamatosan viszketett az orrom, azt hittem először, hogy túl klóros a víz, de sehol máshol nem viszketett és nem volt kiszáradva.. aztán használtam azóta még egyszer, és megint ez volt.. pont elhasználtam, talán még lenne benne 1-2 arctisztításra való, de én nem fogom elhasználni, az biztos.. le kell pontozzam, pedig az elején úgy szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Klaudiesque

2017. január 4.

Nem nem. Vidékre utaztam, ahol tudtam, hogy nagyon rossz, fémes a víz, és kerestem egy arctisztítót, amit víz nélkül is lehet használni. Mivel nagyon szeretem a Nivea termékeit, erre esett a választásom. Hát, kérem szépen, ez rossz. Szinte semmit nem tisztít, ha vízzel le is öblítem használat után, koszosnak, csúszósnak érzem a bőrömet. Pár napig amíg csak ezt használtam arctisztítónak, tele lettem pattanásokkal. Most arra használom, hogy miután sminklemosóval áttöröltem az arcom, utána ezzel is átdörzsölöm még az arctisztító előtt, hogy az alapozót leszedje. Egyszer próbáltam úgy is, hogy előtte nem használtam sminklemosót, de nem birkózott meg a sminkemmel. Szinte minden arcápolási termékem Nivea, de ez elég nagy csalódás volt a márkához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

andii94

2016. október 27.

Nagyon szeretem, tipikus Nivea illata van. Könnyen leszedi a sminket, kellemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.