Nivea

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ápoló mandulaolajjal dúsított. Hydra IQ hidratáló technológia a selymes tapintású bőrért.

Bőrbarát pH-értékű, bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dea0609

2022. május 17.

Nagyon finom illata van,jól habzik,pihe puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Nagyon finom illata van,jól habzik,pihe puha lesz tőle a bőröm.

Samantha

2022. május 7.

Nagyon szeretem az illatát. Jó az állaga, kevés kell belőle és hidratál is. Igazi klasszikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 7.

Dorka98

2022. április 25.

Borzalmasan szárít, eszméletlenül viszket tőle a bőröm. Senkinek sem ajánlanám.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

Fiszuli

2022. február 15.

Most ismét fellángoltam a Nivea tusfürdők iránt, használom persze a régi jól bevált és megszokott termékeiket is, de ez a típus nagyon elcsábított és megvettem. Nagyon kellemes vele fürdeni, isteni az illata, jól habzik, bár én szivaccsal fürdök. Két körben mosakszom meg vele. Az illata sokáig érződik, például az alvós felsőim pár alkalom után elkezdik átvenni ezt a nagyon kellemes, igazi, csudajó tisztaság illatot. A bőröm kellemesen puha minden fürdés után, nem viszketek tőle, nem szárít. Felveszem őt is az általam használt Nivea tusfürdők sorába. Illatát tekintve nem kötöm évszakhoz, ezzel télen-nyáron szívesen megfürdök majd. Az arcomat is mosom vele és semmi bajom nincsen tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

betty23

2022. február 5.

Néha szoktam kitérőket tenni, de a Nivea tusfürdők a kedvenceim. Több tusfürdőtől sajnos kipattog a hátam, viszont a Nivea-tól szinte soha. Ennek a verziónak olyan igazi tisztaság illata van, amivel nem lehet mellélőni. A flakonba szagolva picit erős lehet az illata, de használat közben nem olyan intenzív. Nem szárítja a bőrömet sem - ahogy általában a többi illat sem -, de télen azért el kell egy kis testápoló ez mellé is. :) Akinek durván száraz bőre van, annak azért nem mondanám, hogy ez lesz a megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

AKiss

2022. január 26.

Szeretem benne, hogy nem sűrű, és sima nivea illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Szeretem benne, hogy nem sűrű, és sima nivea illatú.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Krémes, nagyon finom illata van. Nem szárít, zuhanyzás közben nagyon pihe puha a bőröm, bár utána ez az érzés rövid ideig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

h_ilke

2021. október 10.

Nem szárít és enyhe, kellemes illatú.
És már mikroműanyagmentes változatban gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

Nem szárít és enyhe, kellemes illatú.
És már mikroműanyagmentes változatban gyártják!

L_eti

2021. szeptember 6.

Eddig csak "mű illatú" agyon parfümözött tusfürdőket használtam.. De ez🙂csoda. Annyira jó illata van. Számomra igazi tiszta illat.. Nagyon megszerettem.. Csodásan hidratál. Egy darabig nem veszek más félét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Floree

2021. augusztus 28.

Nagy kiszerelésben van meg nekem, jól habzik és mennyei krémes finom illata van. Bőrömet nem szárítja (érdekes, az arckrémüktől viszont ragyásodom??).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0