Nivea

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ápoló mandulaolajjal dúsított. Hydra IQ hidratáló technológia a selymes tapintású bőrért.

Bőrbarát pH-értékű, bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Alessia

2020. június 9.

Annyira jó az illata, imádom szagolni, a bőrön tusolás után is megmarad. Tökéletesen habzik és tisztít. Ápolja a bőröm. Az illata miatt is újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

macooka

2020. május 10.

Meglepően egyszerű, de nagyszerű. Tápláló, krémes tusfürdő, amely nem szárította a bőrömet. Az illata rátett egy lapáttal, nőies és kellemes. Ezt biztosan újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Kismakul

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Eleve szaraz a borom, ez a tusfurdo csak ratett egy lapattal. Nem ajanlom kiszaradt borre

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

Miruska

2020. február 22.

Egyszerű, finom illat, jól esik szimatolni használat közben. Jól habzik, kellemes a bőrnek. Még jó, hogy a nagy kiszerelést vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Kommentelo

2020. január 31.

Igen, igen a NIVEA ősi egyszerű de nagyszerű tusfürdője :)
Kedvencem, örök klasszikus, a dédimamám használta a BABA tusfürdővel váltogatva és Ő jut eszembe róla maximálisan.
Kellemes, szolid illat, jól habzik, abszolút újravevős, régi örök nagy kedvenc :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Igen, igen a NIVEA ősi egyszerű de nagyszerű tusfürdője :)

lizuka122

2020. január 31.

Kellemes illatú, jól habzó sűrű készítmény. Szerintem jól hidratál, néha lusta vagyok testápolót használni, ez után a tusi után nem is fontos. Illata is tartós. Jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Puszedli83

2020. január 29.

Általában a téli- őszi időszakban használom. Már sokszor újra vettem és még fogom is. Kellemes illata van, jól habzik. Engem nem szárít. Egyik kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

joanie

2020. január 29.

Egyenesen imádom!
Ajándékba kaptam karácsonyra a nagy kék dobozban, a többi Niveas társával.
Könnyen habzik, selymes és lágy az egész tusfürdő, szinte siklik a fürdőszivacs a bőrömön, az illata meg egyenesen mennyei, kikapcsolódás vele fürdeni és az illatát még utána is érezni. A bőröm táplált és puha, engem abszolút nem szárít, sőt Vőlegényem is kipróbálta és még Neki is bevált. Azt hiszem lehet, hogy egy ideig most ennél maradok. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Egyenesen imádom!
Ajándékba kaptam karácsonyra a nagy kék dobozban, a többi Niveas társával.

ziza27

2020. január 14.

Nekem túl semleges az illata és icipicit mintha szárítana is, de ezen kívül semmi baj nincs vele és jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

racheldawes

2020. január 11.

Szeretem a kellemes, visszafogott púderes illatát, ami sokáig megmarad. Nekem nem szárította a bőrömet, selymes, puha és "táplált" lett tőle. A nagy kiszerelését vettem meg, így gazdaságos is, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.