Nivea

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

Ápoló mandulaolajjal dúsított. Hydra IQ hidratáló technológia a selymes tapintású bőrért.

Bőrbarát pH-értékű, bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
dragonfire

2019. október 2.

Imádom az illatát. Nagyon puha lesz tőle a bőröm fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom az illatát. Nagyon puha lesz tőle a bőröm fürdés után.

demeterne

2019. szeptember 2.

Én nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes az illata, az állaga. Nagyon jól hidratál nem feltétlen kell utána testápolózni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

syrin

2019. március 30.

Alapvetően nem szeretem a krémtusfürdőket, de le volt árazva, ez jött haza velem. Nem szárít (mondjuk szép lenne, ha szárítana...) és nem hagy zsíros érzetet. Nem tervezem újravenni, de kíváncsiságból össze fogom hasonlítani az utódjával, ki tudja...

Megjegyzés: Azt hiszem az összetevő listára ráférne egy frissítés, úgy látom, pl. parabén már nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

PattiiT

2019. március 16.

Jó illata van, habzik, tisztít. De szerintem lehetne kicsit krémesebb állagú.

Néha jó visszatérni a standard verzióhoz, de nincs állandóan a repertoáromban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Jó illata van, habzik, tisztít. De szerintem lehetne kicsit krémesebb állagú.

Néha jó visszatérni a standard verzióhoz, de nincs állandóan a repertoáromban.

mandyy

2019. január 1.

Nagyon szeretem, ősztől tavaszig használom, nagyon szépen hidratálja a bőröm, habzik, mégsem hagy ragacsos érzetet maga után. Az elmúlt időben az illata is megváltozott, most még istenibb, tiszta illata van. Nyárra könnyebb tusfürdőt választok, de őszre, télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

zsoxcore

2018. december 24.

Nagyon kellemes Nivea illatú tusfürdő. Őszi-téli időszakra ez a termék is tökéletes választás. Gazdag textúrájú, tökéletesen habzó tusfürdő, ami nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Bogixxx

2018. december 4.

Hideg időben jobban szárad a bőröm és elfelejtem bekenni testápolóval, ezért olyan tusfürdőt kerestem ami hidratál is. Erre esett a választásom és nagyon tetszik, jó az illata és puhább a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

madri

2018. december 3.

Ezt nagyon szerettem. Jó illat, állag, habzás, hidratálás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Ezt nagyon szerettem. Jó illat, állag, habzás, hidratálás :)

Pzsofi19

2018. november 21.

Csodaszer! Használata után nem kell testápolóznom, olyan hidratáló! Imádom az illatát is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

vitamin

2018. november 17.

Nagyon szeretem, jó illatú. Puha lesz a bőröm fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nagyon szeretem, jó illatú. Puha lesz a bőröm fürdés után.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.