Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Kézkrémek

A klasszikus Nivea Creme tubusos változata

Páratlan hidratáló és ápoló tulajdonságokkal bír, és minden bőrtípus számára gazdag ápolást biztosít egész évben, hogy a bőr friss, puha és selymesen sima maradjon.

dundicat

2018. június 13.

IMÁDOM!! Egyszerűen tökéletes, télen kézkrém helyett használom, de kb mindenemre szívesen kenem (még az arcomra is, ha sokat fújom az orrom, és kiszárad). Az illata fantasztikus, néha csak azért kenem be vele a kezem, hogy érezhessem. Ezt a tubosos formátumot szeretem, nekem praktikusabb mint a tégely, de a tartalma itt is ugyan az. Egy masszív, zsíros krém, ami szuperül beszívódik, és hidratálttá varázsolja a száraz bőrt. Egyértelműen csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

bohub

2018. március 22.

Úgy megörültem, amikor megláttam, hogy létezik ez a kiszerelés. Nekem ez sokkal praktikusabb, a minőség pedig az eddig megszokott. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

canaille

2017. október 27.

Sosem gondoltam volna, hopgy ez lesz az a kézkrém ami az "ideális drogériás kézkrém, száraz kezekre" cím boldog tulajdonosa lesz Nálunk. Tökéletes. Hosszan tartóan hidratáál, kellemes az illata, kicsit zsíros (de és ezt szeretem). És nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon praktikus kiszerelés, vastag, erősen hidratáló krém, nekem picit sokáig tart, mire beszívódik, ezért inkább csak este, lefekvés előtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Uveggalamb

2017. január 23.

Nem szerettem..Valóban a kiszerelése praktikus, és az ára is kedvező..
Viszont: rendszeres használat mellett én azt vettem észre , hogy hasonlóan működik ,mint a Labello..Minél gyakrabban használod, annál szárazabb a kezed..
Ha nem kentem egy napig akkor már borzalmasan nézett ki a kezem.. én ezt előtte egy kézkrémnél sem tapasztaltam.
Nekem sajnos nem vált be, biztosan nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Nem szerettem..Valóban a kiszerelése praktikus, és az ára is kedvező..
Nekem sajnos nem vált be, biztosan nem veszem újra...

Nancika

2016. június 20.

Egyszerűen kötelező eleme minden női táskának/neszeszernek/éjjeliszekrénynek (mivel ha ki van száradva a kezem, nem tudok elaludni). Egyszerűen örök kedvenc ez a Nivea termék, hiszen ennél jobban semmi sem ápolta még a kezem. :) A tubus pedig nagyon hasznos, ahogy többen is elmondták előttem. Sokáig nem találtam, csak a tégelyes verziót, szerintem el tudjátok képzelni az örömömet, amikor megpillantottam ezt a csomagolást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

vl

2016. május 26.

Ha valamivel ki lehet kergetni a világból az az, hogy a különféle krémeket indokolatlanul tégelyekre pakolják, ami szerintem nagyon nem praktikus és főleg nem higiénikus, pláne egy ilyen univerzális kencénél, amit az ember folyton magával vinne. Úgyhogy ez nagy ötlet volt a Niveától! Kár, hogy eddig a Tescon kívül nem találkoztam ezzel a változattal, illetve érdekes módon drágábbra jön ki így, mint tégelyben... de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

ronavolgyifanni

2016. március 30.

Végre megkaparintottam! Az örök kedvenc hidratáló krémem egy praktikusabb, hordozhatóbb és higiénikusabb kiszerelésben. Maga az álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

csikosmatyas

2016. január 24.

Ez egy 5 csillagos ötlet volt a Niveatól.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

Ez egy 5 csillagos ötlet volt a Niveatól.😊

Szyszyyke

2016. január 23.

Jaj...annyira örültem mikor megláttam a tubusos változatot :) Nagyon érzékeny a bőröm, télen szétrepedezik, nagyon fáj. A régi kiszerelésű kis dobozba zárt csoda mindíg az éjjeliszekrényemen van. Most már magammal tudom vinni bárhova a táskámban :) Imádom mind a két kiszerelést, de ezt egy picit jobban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.