Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Kézkrémek

Gyorsan beszívódó kézkrém a mesés keletet idéző illattal.

"Lépj be a csodás cseresznyefák birodalmába, és ápold bőrödet az egzotikus illatú, értékes olajokat tartalmazó, 24 órás hidratálást biztosító lágy kézkrémmel. Finom textúrája gondoskodik arról, hogy bőröd ragyogó és puha maradjon. Merülj el a természetes összetevőket tartalmazó, parabén- és ásványiolaj-mentes szépségápolás világában."

Natureve

2019. május 18.

Tartósan hidratál, gyorsan beszívja a bőröm és az illata... valami mennyei! Szeretem, hogy nem túl kicsi nem túl nagy, kényelmesen elfér a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Nagyon jó az illata, és kellemesen hidratál, nem marad után zsíros a bőr. Már többször vásároltam, és még lehet, hogy sorra kerül majd megint valamikor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Nuvola

2019. április 19.

Kimondottan jó. Pedig.... a semminél alig vártam többet tőle, és csupán azért választottam, mert már untam a téblábolást a boltban.
A csomagolás praktikus és egész takaros, a krémet gyorsan beszívja a bőr. Csodák-csodája: tartósan hidratált a kezem. Ha csak esténként használnám, talán annyi is elég lenne, de persze napközben is felkenhetem, mert azonnal eltűnik a bőr felszínéről. Bár sok tubusos Nivea tartalmaz parabént, ebből már kihagyták.
Egyedül az agresszív virágillata zavar, de úgy látom, csak engem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.

Egyedül az agresszív virágillata zavar, de úgy látom, csak engem.

Nikolett9

2019. február 7.

Praktikus kiszerelésű, jó az illata, jól hidratál és ápol. Gyorsan beszívódik, nem ragad. A kezem hajlamos nagyon kiszáradni, azonban ez a krém jól helyrehozza. Újravevős termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Csillszemillo

2019. január 31.

Gyorsan bezsívódik, ténleg jó az illata, kézbe illő a csomagolása. Talán az az egy lesz a hátránya, hogy a végét nehéz lesz kicsalogatni belőle, de ez majd még kiderül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

matilda11

2018. december 26.

Csodás illatú kézkrém! Hamar beszívódik, állaga remek, csomagolása praktikus, szívesen hordom magamnál. Nagyon kiszáradt, kirepedezett kézre valóban nem megfelelő, de megelőzésre, enyhe szárazságra tökéletes, illatos megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

matanee

2018. augusztus 9.

Pont ma vettem. :) Kicsit drága, de nagyon kellemes hatása van, az illata pedig mennyei. Gyorsan beszívódik, nem ragadok tőle és nincs olyan érzésem, hogy kesztyű van rajtam. Úgyhogy a hatása miatt végülis megérte az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

lakadri

2018. július 23.

Nagyon gyorsan beszívódik, az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Nagyon gyorsan beszívódik, az illata is kellemes.

pilla91

2018. május 21.

Általános kézkrémnek melegebb időben tök jó, nagyon fincsi az illata is. Erősebb száradást nem hiszem, hogy képes lenne rendbehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Timea22

2018. május 2.

Kicsi, jo illatu,jol hidratal, praktikus :) Taskamban tokeletesen elfer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Kicsi, jo illatu,jol hidratal, praktikus :) Taskamban tokeletesen elfer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.