Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló és Vanilia & mandulaolaj
Ár: 700 ft/ db plusz posta (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Ilona77

2020. október 16.

Isteni az illata, könnyen beszívódik és hidratál. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Isteni az illata, könnyen beszívódik és hidratál. Imádom!

pingu

2020. szeptember 21.

Nem is tudom.. Évente párszor elcsábulok a Nivea testápolókra mert isteni illatuk van, de őszintén szólva eddig egyik sem nyűgözött le. A száraz bőröm ugyan olyan száraz mint krémezés előtt. Az illatára jár csak nálam a csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

ZsBogi

2020. augusztus 4.

Egyik legjobb testápoló. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzést sem maga után és hidratál. Az illata mindent visz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Losy80

2020. május 28.

Csak ezt használom már 3 éve, gyorsan szívódik, hidratál, feszesít. Sajnos egyre drágább, kicsi is a kiszerelés és ahogy észrevettem törölték a pumpás verziót, vagy csak én nem lelem sehol. Megtartottam szerencsére egy pumpát és kompatibilis a a pumpa nélküli csomagolással.
5 csillagot adok a termék miatt, de jó lenne a fentiek orvoslása valahogy. Akciósan kerül annyiba, mint anélkül régen illetve. 250 ml. mindennapos esti használattal normál bőrnél 2-3 hét és nem kenem vastagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Rea96

2020. április 16.

Már többször vettem meg ezt a testápolót és nagyon megvagyok vele elégedve! Az illata fantasztikus, gyorsan beszívódik és nekem kifejezetten tetszik a pumpás megoldás. Könnyebb így adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Meloca

2020. február 28.

Az illata mennyei! Jó az állaga, gyorsan beszívódik. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

blondiebunny

2020. január 2.

Csodás illata van, ez a kedvencem a sorozatból, bár a többi is szuper. Gyorsan beszívódik, szép selymes utána a bőr, és a kis pumpája tök jól néz ki:) Picikét drága a mennyiségéhez képest, de amúgy megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Gyorsan beszívódik, pumpás, hidratál, eddig mesés is.Nagyon intenzív az illata és sajnos nekem nem mindig elég ennyi hidratálás, de végre nem csípi és égeti a bőrömet, nem úgy, mint a nagyobb márkák termékei. Hiába használom szerintem soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

teus0022

2019. október 22.

legjobb testápoló.gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet és az illata is csodás. ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

angy1027

2019. szeptember 25.

Illata nekem picit zavaró, de az állaga nagyon jó és gyorsan beszívódik.
El fogom használni így a hideg időben, de nem biztos, hogy újra veszem, mivel akció nélkül elég húzós az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Illata nekem picit zavaró, de az állaga nagyon jó és gyorsan beszívódik.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak