KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

gitta0523

2019. január 20.

Nagyon szeretem. Főleg tavasszal és nyáron használtam mert nagyon hamar felszívódott, nem ragadt hiába az olajos összetevőknek, puha volt utána a bőröm!

gitta0523
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Laramara

2019. január 11.

Nagyon szeretem, az illatát, a kiszerelést, néha még az arcomra is ezt kenem, olyan puha lesz tőle a bőröm!

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Rekaa24

2018. december 29.

Csodálatos. Annyira elképesztően finom az illata, olajos testápoló, nagyon jó a bőrnek. Nem váltanék más testápolóra még illatban sem.:)

Rekaa24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

A vaniliásat szeretem, de ennek az illatától nem dobtam hátast. Jellegtelen, virágos. Nem érzem azt, hogy ez cseresznyevirágos lenne. Még jó, hogy nem vettem meg, csak kipróbáltam.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

csFanni24

2018. december 1.

Mióta megjelent azóta használom. Nagyon tetszik ez a pumpás megoldás, az illata pedig ellenállhatatlan. Nagyon jól hidratál, rendbe teszi a bőröm télen is.

csFanni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

rozsaverocska

2018. november 12.

Szeretem az illatát az állagát és a hatását is.

rozsaverocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Szeretem az illatát az állagát és a hatását is.

Feline

2018. október 23.

A jojoba olaj miatt vettem meg, mert hálás érte a bőröm. Viszont nagyon megszerettem az illatát. Szépen beszivodik és puha bőrt hagy maga után. Inkább tavaszi vagy nyári számomra, télre kevés lenne.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

bstr13

2018. október 20.

Azért vettem meg, mert krémmániás kedvenc volt. Hát az INCI-je nem hogy nem szép, de szerintem egyenesen ronda, az illata sem jött be, pedig nagyon szeretem a cseresznyevirág illatot. A hatása is semmilyen, könnyed hidratáló, nyárra bőven elég. A pumpás kiszerelés higiénikus megoldás.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

wildrose

2018. október 16.

Csodálatos, púderes-virágos illatú, nagyon könnyű állagú testápoló, könnyen eloszlatható, gyorsan és maradéktalanul felszívódik. A bőrt is nagyon jól táplálja, nagyon szerettem.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Chrissy

2018. október 7.

Kellemes testápoló édes, cseresznyevirágos illattal. Az illat eleinte erősebb, de nem zavaró, utána kellemesen lecsendesül és olyan lesz, mintha egy jobb fajta illatos. parfümös szappannal fürödtem volna. Szándékosan szappant írok és nem tusfürdőt, mert szerintem kicsit szappanos lesz az illat. Nem az én világom, az az igazság, de el tudom használni, nem kellemetlen, nem zavaró. Ugyanakkor nem fog hiányozni, ha elfogy.
Az állaga lágy lotion, kellemesen krémes, érezni benne a jojoba olaj selymességét. Szépen el lehet oszlatni, puhán elterül a bőrön. Enyhén fényes és filmbevonatos lesz tőle a bőr, kell neki 2-3 perc, mire teljesen beszívódik. Puha, selymes, finoman illatos bőr marad utána.
A pumpás adagoló kényelmessé teszi a használatát, nem tudom ez az állítás érvényes lesz-e majd a végén is, amikor az utolsó adagokat akarom kinyomni a flakonból.
Elsőre úgy tűnt, hogy szuperül hidratál, aztán igazából több használat után már nem annyira nem vagyok erről meggyőzve. Ha este kenem be magam fürdés után, akkor másnap reggel már érzem a bőrömön, hogy kevés volt neki az esti Niveázás.
És zavar az alcohol denat. az összetevőlista 3. helyén.
Nem fogom újravenni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

És zavar az alcohol denat. az összetevőlista 3. helyén.
Nem fogom újravenni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak