Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

vkata96

2019. május 10.

Annak ellenére, hogy nem túl szépek az összetevői, szerettem. Szerintem isteni az illata, és megfelelően hidratált is, a pumpás kiszerelés pedig csak hab a tortán. Újravenni nem fogom, mert szerintem is túl van picit árazva, ennél azért van jobb sokkal olcsóbban is, meg amúgy is szeretek mindig újat kipróbálni. Egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

jane79

2019. május 10.

Nagyon szerettem mint a legtöbb Níveás terméket. Viszont 200ml t ennyi áron túlárazottnak tartom. Pumpás kiszerelés hatalmas piros pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Dorka99423

2019. április 19.

Nagyon szeretem! Harmadjára vettem újra, eddigi legjobb testápolóm. Hamar beszívódik, isteni az illata is. Látványosan puhítja a bőröm. Kíváncsi leszek az új kókuszos illatra is! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

writa

2019. április 6.

Könnyen felszívódik és jól hidratál. Annak ellenére könnyű krém, hogy olaj van benne. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés is, praktikus és higiénikus. Abszolút 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

JudithBeauty

2019. március 20.

Itt a tavasz, virágoznak a cseresznyefák (is), ezért úgy gondoltam, hogy kipróbálom ezt a cseresznyés testápolót. Az illata pedig tényleg nagyon jó, kellemes virágillat, és nem valami borzalmas pacsuli. Azonban a hidratáló hatása nekem kevés, és nagyobb mennyiséget kell kipumpálnom a flakonból, hogy tényleg érezzem a hatását. A flakonra az van ráírva, hogy "normál-száraz bőrre", tehát elvileg minden bőrtípusra jó, viszont mégsem elég. Tavaszra és nyárra talán igen, de téli időszakban ettől zsírosabb krém kell nekem.
Nagy előnye viszont a pumpás kiszerelés, és gyorsan beszívódik a bőrbe. Allergiás reakciót nem vettem észre a használata során. Azért csak 4 csillag, mert vannak jobb Nivea testápolók is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

PattiiT

2019. március 16.

Könnyedebb állagú mégis jól hidratáló testápoló. Visszafogottabb az illata, mint a vaníliás társáé, de nekem mind a kettő bejött. :)
Sokáig elég volt és jól adagolható a kis pumpával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Sokáig elég volt és jól adagolható a kis pumpával.

Zsofii88

2019. február 20.

Most használtam épp el. Nálam 4hónapot kibírt.(kb minden 2.nap használtam)
Nem ragad,nem hagy zsíros réteget a bőrön és könnyen felszívódik. A pupás kiszerelés még ráadás. Ajánlom aki egy könnyed,finom illatú testápolót keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Most használtam épp el. Nálam 4hónapot kibírt.(kb minden 2.nap használtam)

devilcsillu

2019. február 7.

Nagyon jó kis hidratáló testápoló, nekem nagyon puhává varázsolta a lábam, már az első használat után is. Szeretem a kiszerelését, hogy ilyen pumpás, és az illata is kellemes. Bátran merem ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

GlamiKitty

2019. február 5.

Szeretem az illatát, és azt, hogy pillanatok alatt beszívódik. Nekem Ő a tökéletes testápoló! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Adribogyi

2019. február 2.

Szeretem az illatát és azt is, hogy pumpás, viszont kicsit nehezen szívódik be, enyhe ragacsos érzetet hagyva maga után, árához képest nem a legeslegjobb testápoló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak