KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Ár: 600 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (posta, MPL csomagpontok, Foxpost).

Feline

2018. október 23.

A jojoba olaj miatt vettem meg, mert hálás érte a bőröm. Viszont nagyon megszerettem az illatát. Szépen beszivodik és puha bőrt hagy maga után. Inkább tavaszi vagy nyári számomra, télre kevés lenne.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

bstr13

2018. október 20.

Azért vettem meg, mert krémmániás kedvenc volt. Hát az INCI-je nem hogy nem szép, de szerintem egyenesen ronda, az illata sem jött be, pedig nagyon szeretem a cseresznyevirág illatot. A hatása is semmilyen, könnyed hidratáló, nyárra bőven elég. A pumpás kiszerelés higiénikus megoldás.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

wildrose

2018. október 16.

Csodálatos, púderes-virágos illatú, nagyon könnyű állagú testápoló, könnyen eloszlatható, gyorsan és maradéktalanul felszívódik. A bőrt is nagyon jól táplálja, nagyon szerettem.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Chrissy

2018. október 7.

Kellemes testápoló édes, cseresznyevirágos illattal. Az illat eleinte erősebb, de nem zavaró, utána kellemesen lecsendesül és olyan lesz, mintha egy jobb fajta illatos. parfümös szappannal fürödtem volna. Szándékosan szappant írok és nem tusfürdőt, mert szerintem kicsit szappanos lesz az illat. Nem az én világom, az az igazság, de el tudom használni, nem kellemetlen, nem zavaró. Ugyanakkor nem fog hiányozni, ha elfogy.
Az állaga lágy lotion, kellemesen krémes, érezni benne a jojoba olaj selymességét. Szépen el lehet oszlatni, puhán elterül a bőrön. Enyhén fényes és filmbevonatos lesz tőle a bőr, kell neki 2-3 perc, mire teljesen beszívódik. Puha, selymes, finoman illatos bőr marad utána.
A pumpás adagoló kényelmessé teszi a használatát, nem tudom ez az állítás érvényes lesz-e majd a végén is, amikor az utolsó adagokat akarom kinyomni a flakonból.
Elsőre úgy tűnt, hogy szuperül hidratál, aztán igazából több használat után már nem annyira nem vagyok erről meggyőzve. Ha este kenem be magam fürdés után, akkor másnap reggel már érzem a bőrömön, hogy kevés volt neki az esti Niveázás.
És zavar az alcohol denat. az összetevőlista 3. helyén.
Nem fogom újravenni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

És zavar az alcohol denat. az összetevőlista 3. helyén.
Nem fogom újravenni.

martuska83

2018. szeptember 19.

Karácsonyra kaptam, nem örültem neki, nem vagyok egy testápolós típus, inkább a zuhanyzás közbeniket részesítem előnyben mert nem szeretek ragadni tőlük. De kipróbáltam és lenyűgözött. Azonnal szinte beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, pedig olaj alapú, jó illat lengi körül az embert tőle, ami mégsem tolakodó. Nagyon hamar elhasználtam. Vettem újat, de a kakaósat, annak nem tetszik mégsem annyira az illata, még kicsi van belőle, de amint elfogy ezt veszem újra! Jó textúra, jó illat, könnyű, hamar beszívódó formula, teljes hidratáltság, tisztának érzem magam tőle, nem ragad, nem maszatol, a bőröm is szereti pedig kacifántos, mert vegyes bőrtípus. Nagyon eltalálta ezt a Nivea. Ajánlom!

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sztinke

2018. szeptember 12.

Végre egy olyan illatú testápolót kaptam ajándékba, ami tényleg tetszik! :) A testápoló állaga is kifejezetten kellemes, könnyen beszívódik és megfelelően hidratál is. Úgyhogy szeretés van.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Dobin

2018. szeptember 9.

Nagyon szép illata van. Pillanatok alatt felszívódik. Ezért nyugodtan tudtam időzíteni a testápolást akár reggelre is, és nem kellett attól félnem, hogy a ruháim krémesek, ragacsosak lesznek. Nekem a szokottnál többet kellett magamra kenni, igényelte is a bőröm. Így elég hamar elfogyott. Összességében meg voltam vele elégedve, de az ár/érték arány miatt mínusz egy csillagot kap.

Dobin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cremeduchampagne

2018. augusztus 15.

Az eddigi legkönnyebben beszívódó olajat tartalmazò termèk amit próbáltam. Az illata mennyei, inkább egy kis kényeztetésre ajánlanám, mert a szàraz bôrt csak rengeteg hasznàlat utàn puhítja. A kiszerelés elkèpesztôen praktikus. Csak ajànlani tudom, fôleg ha valaki a könnyed textúrát kedveli.

cremeduchampagne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

fdorottya

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem a Nivea testápolókat, de ez... Nem jó semmire. Nem hidratál eléggé. Viszketek utána. Viszont! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Illata szuper. Pumpás kiszerelés nagyon jó! Ezek miatt két csillag, amúgy nulla.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Baktusz9

2018. július 4.

Imádom a kiszerelést és az illatát is. Igazi nyári testápoló, kicsit zselésebb állaggal, gyors felszvódással. Tavaly nyáron is használtam és idén nyáron is újra vettem, de a téli testápoláshoz nekem ez picit kevés.

Baktusz9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak