Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Meloca

2020. február 28.

Az illata mennyei! Jó az állaga, gyorsan beszívódik. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

blondiebunny

2020. január 2.

Csodás illata van, ez a kedvencem a sorozatból, bár a többi is szuper. Gyorsan beszívódik, szép selymes utána a bőr, és a kis pumpája tök jól néz ki:) Picikét drága a mennyiségéhez képest, de amúgy megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Gyorsan beszívódik, pumpás, hidratál, eddig mesés is.Nagyon intenzív az illata és sajnos nekem nem mindig elég ennyi hidratálás, de végre nem csípi és égeti a bőrömet, nem úgy, mint a nagyobb márkák termékei. Hiába használom szerintem soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

teus0022

2019. október 22.

legjobb testápoló.gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet és az illata is csodás. ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

angy1027

2019. szeptember 25.

Illata nekem picit zavaró, de az állaga nagyon jó és gyorsan beszívódik.
El fogom használni így a hideg időben, de nem biztos, hogy újra veszem, mivel akció nélkül elég húzós az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Illata nekem picit zavaró, de az állaga nagyon jó és gyorsan beszívódik.

katalin89

2019. szeptember 7.

Kicsit meglepődve láttam, hogy milyen jó vélemények vannak itt róla. Láttam azt is, hogy van akinek már évek óta van, az én flakonomon viszont azt írja, hogy NEW. Változtattak volna az összetevőkön és ez egy új verzó, amit én vettem? Vagy évek óta ott van a NEW felirat a csomagolásokon? Mindenestre, nekem nem vált be annyira. Az öszetevőkkel én sem vagyok annyira elégedett és vásárlás után jöttem rá, hogy hasonlít az illata az egyik önbarnítómhoz, amit nem igazán szerettem, ráadásul napoklig érezhető volt a bőrömön. Nekem ez a testápoló nem szívódik be hamar, a bőröm viszonylag hosszú ideig ragacsos marad (10-15 percig biztosan - ami elég sok idő, ha sietsz valahová, vagy még lefekvés előtt is, amikor bújnál be a takaró alá, de minden ragad a bőrödhöz). Bár elhasználom valahogy (ezért adok 2 csillagot + a pumpás megoldásért), de biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nazalea

2019. június 13.

Alapvetően nem szeretek "testápolózni", ezt is évek óta birtoklom ésmég tök sok van belőle. Amikor nagy ritkán használom,akkor viszont nagyon szeretem. Pont azokat nemcsinálja,amik miatt utálok testápolót használni. Nem hagy zsíros páncél érzetet, könnyen beszívódik. Az illata úristen de jó, a pumpás adagoló meg hiper szuper. Biztos hidratál is,de annyiszor nem használom egyhuzamban, hogy erről lenne mondanivalóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

nori145

2019. május 27.

Nem ragad,könnyen beszívódik és jól hidratál. Nagyon jó az illata és nagyon tetszik ez a pumpás megoldás. Biztos a többi társát is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

vkata96

2019. május 10.

Annak ellenére, hogy nem túl szépek az összetevői, szerettem. Szerintem isteni az illata, és megfelelően hidratált is, a pumpás kiszerelés pedig csak hab a tortán. Újravenni nem fogom, mert szerintem is túl van picit árazva, ennél azért van jobb sokkal olcsóbban is, meg amúgy is szeretek mindig újat kipróbálni. Egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

jane79

2019. május 10.

Nagyon szerettem mint a legtöbb Níveás terméket. Viszont 200ml t ennyi áron túlárazottnak tartom. Pumpás kiszerelés hatalmas piros pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak