KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a az enyhe krémes tónusú cseresznyevirág édes illatának ígérete a citrus leheletével

Az első pillanatban érezhető a piros bogyós gyümölcsök koktélja és a bergamott, majd a rózsa, az írisz és a csersznyevirág érzékeny illata bontakozik ki. Végül a szantálfa finom illata simogatja a lelkedet, melengető tónust kölcsönözve a testápolónak – tökéletes választás tavasszal és nyáron is!

Az értékes jojobaolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Viwi0524

2018. május 31.

Az egyik legjobb testápoló amit használtam eddig.... gyorsan beszívódik, nagyon jó az illata, és a hidratáló hatást is érezni a bőrömön 😊

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

scintilla

2018. május 31.

Finom illatú, hatásos testápoló, én is próbáltam már arcra is. Nem hagy zsíros érzetet, gyorsan felszívódik. Sok Nivea testápolót elhasználtam már, szeretem a klasszikus illatukat, de kell a változatosság. Szívesen használom, az adagoló miatt is.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Virag1996

2018. május 28.

Nagyon kellemes illata van, de nekem nem nyújt áttörő testápoló érzetet. Ennek ellenére teszi, amit kell, hidratál, de nem elég egy-két használat hozzá

Virag1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

csajreni

2018. május 25.

Nem vagyok egy nagy testápolós csaj, de ezt nagyon szeretem.
Finom az illata, könnyen beszívódik emiatt nyáron is lehet használni. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, nem lesz testápolós az egész tubus, ha kenés közben szeretnék még nyomni a kezembe :) Szerintem a hidratáló hatása is teljesen jó.

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nem vagyok egy nagy testápolós csaj, de ezt nagyon szeretem.

tevepup

2018. május 23.

Eddigi kedvenc testápolóm. Finom az illata, nagyon kellemes, lágy állaga van, és rögtön megnyugszik a bőröm alatta :)

tevepup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

doratarr95

2018. május 22.

A legjobb testapolo a vilagon!!!
Egy videoban lattam, beauty guru tesztelte oket es az itteni velemenyek is eleg biztatoak voltak.
A borom szaraz, nehany helyen eleg durva szaraz foltokkal, de ez nagyon jol hidratalja es egyaltalan nem ragad. Jojoba olaj van benne, de nincs olajos erzete a boromnek.
En mar az arcomon is kiprobaltam estere, amire eddig is niveat hasznaltam (Essentials ejszakai arckrem), es meglepoen jol teljesitett. Ujravevos, igazi szerelem :P

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

A legjobb testapolo a vilagon!!!

Niki0214

2018. május 14.

Tegnap vettem,eddig kétszer használtam,máris óriás szerelem.Nagyon oda vagyok érte,szuperül hidratál,nem szárít,nem olajos-ragacsos érzés utána.Nagyon meg vagyok vele elégedve,csak ajánlani tudom és az ára se rossz.

Niki0214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Timea22

2018. május 2.

Nagyon kellemes illata van, extra szaraz labamra tokeletes valasztas volt! Gyorsan beszivodik es szamomra a hidratalas is tokeletes.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

HDorina

2018. április 20.

Az egyik munkám által egy egész flakonnyi terméket tudtam tesztelni. Valamiért magamtól nem vásárolok Nivea-s testápolókat, valószínűleg attól félek, hogy túl egyszerűek nekem. Szeretem ha finom illata van egy terméknek. Ez a testápoló isteni illattal rendelkezik. A három termékcsaládba tartozó illat közül a másik kettővel szemben (kakaó; vanília) ez volt a legfinomabb. Tavaszra, nyárra tökéletes. Nagyon könnyed textúrája van, gyorsan beszívódik. A cseresznyevirág miatt plusz pont, én alapból imádom. Nagyon friss és enyhén édeskés a testápoló illata.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

csillsze

2018. április 3.

Könnyen beszívózik, jól táplál, és kellemes az illata. Külön jó pont a pumpás kiszerelésért!

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak