Nivea

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

24 órás nappali hidratáló krém és primer, mandulaolajjal és hatékony hidratáló összetevőkkel. Azonnal felszívódik.

Ár: 1200 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: 3 alkalommal használt (spatulával, higiénikus módon), Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.

Szoszmoszcic

2019. december 6.

Reggeli rutinban a kezdő szetthez tartozik nálam. A téli időszakban jól hidratál, bízom benne hogy nyáron se lesz túl sok.Egész kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni és egy szempillantás alatt beszívódik.Smink alapnak nálam eddig ez vált be a legjobban.
Negatívuma sajnos mindennapi használat mellett idővel irritálja a bőrt és apró pattanásokat okoz. Még most próbálgatom hátha kevesebb mennyiséggel ez kiküszöbölhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

catyst

2019. május 15.

Ezt is nagyon szeretem és a kék párját is, annyi hogy a kék kevésbé zsíros, de mindkettő nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Katka0716

2019. január 10.

November óta van meg. Szoktam használni magában és smink alá is. Ha csak magában kenem fel, akkor sem lesz zsíros a bőröm tőle még a nap végére sem. Kellően hidratál és egységesíti a bőröm. Finom az illata. Hamar be szívódik, így reggelente idő takarékos is úgymond :D
Nem akartam külön primert venni a smink alá, mert alapozót ritkábban használok, inkább púderezek. Aztán kutakodtam kicsit és ide jutottam, a vélemények alapján választottam, de nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Vandii

2018. október 23.

1 honapja vettem, elotte nem hasznaltam semmit az arcomra sminkeles elott. Gyorsan beszivodik es nagyon jol hidratalja az arcomat, puha es kellemes tapintasu lesz tole, valamint a smink is sokkal tartosabb. Nalam ujravevos lesz ha egyszer elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Doripipacs

2018. október 15.

Egy-két nap használat után csak az arcom simogatom, annyira pihe-puha bársonyos. Keveset is szépen lehet felvinni, akkor még jó a viszkozitása, utána pedig szupergyorsan beszívódik, ami egy primerként funkcionáló terméknél persze elvárás is, de szuper, hogy tényleg tudja.
Mindenkinek ajánlom élőben, mint egy kis papagáj, így gondoltam, itt is megteszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nika91

2018. szeptember 22.

A kék (normál & kombinált bőrre) változatát használom jó ideje nappali krémként, ezt csak azért próbáltam ki, mert életem férfija volt vásárolni és azt gondolta a piros és a kék között semmi különbség nincs. :) Mivel ez száraz bőrre lett kifejlesztve, az enyém pedig egyáltalán nem az, azt hittem nagyon rossz lesz - ennek ellenére szinte ugyanazt a szintet hozza, annyi különbséggel, hogy nekem picit sok. Éjszakai krémként használom el - puha, hidratált tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

kamillakovacs

2018. szeptember 21.

Ha jól tudom ez gyakorlatilag a makeup starter “utódja”, vagy legalábbis nagyon hasonlónak tűnik hozzá. Én már azt is nagyon szerettem és ez is egy csodajó kis termék. A kedvenc arckrémem, olyan pihepuha bársonyos bőrt varázsol, hogy az valami álom, gyorsan beszívódik és könnyű rá sminkelni. Félig meddig primer is és én ezt imádom benne a legjobban, ugyanis a primer valahogy mindig az a termék volt, amire így külön sajnáltam a pénzt, de azért jó lett volna ha van. Nem utolsó sorban a krém illata is 10 pontos nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

MalinaZs

2018. július 21.

Az esti arctisztítás után kenem fel és rendkívül finom, selymes érzetet ad.Könnyű, finom illatú krém. Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

nemethanna196

2018. július 16.

Alapvetően külön viszem fel az arckrémet és a primert, nem szoktam ilyen multifunkcionális termékeket használni, viszont nyaralásra nem akartam ennyi mindent elcipelni magammal, ezért próbáltam ki ezt a változatot. Szerencsére nem bántam meg, nagyon pozitívan csalódtam benne. Sima krémként is használható, megfelelően hidratálja az arcom, és valóban primerként is jól működik, előkészíti a bőrt a sminkelésre, szuper alapot ad neki. Nem tartom rosszabbnak a kedvenc primeremnél, a Maybelline Baby Skinnél, az eredmény egyenletes és tartós lesz. Ha sminkelek rá, picit vastagabban viszem fel, így semmiképp nem csomodósik össze rajta az alapozó és a korrektor. Ja, és egyébként nem csak praktikus termék, plusz pont, hogy az illata is isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Kitty9526

2018. július 2.

Legjobb reggeli hidratáló smink alá amit eddig próbáltam. 1 perc alatt beszívódik, simává és selymessé teszi a bőrt.
Mikor elkezdtem használni ez az egy termék változott a rutinomban és a szemüvegemre nem ragadt rá az alapozóm vagy csak nagyon minimális mennyiségben. Nagyon jól megtartja a sminket és tényleg express.
Az ára alapból is abszolút baráti, én pedig még 50%-os kedvezménnyel vettem belőle 3 tégelyt JOY-napokon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.