Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. november 21.

Kategória:   Hajápolás

Törölközőszáraz hajra fújva gyönyörű fényt ad a hajnak. Alkoholmentes (a legtöbb hajfényspray-vel ellenben), igy nem száritja a hajat.

Calanques

2019. november 20.

Sajnos a finom illatán kívül mást nem tud. Ennél a terméknél jöttem rá, hogy elkerülhetetlen a szilikon, ha szép fényes hajat akar az ember lánya :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Charis

2014. szeptember 4.

Nagyon régen volt ilyenem, de semmit sem használt. Az illata sem volt valami megnyerő. Ragadt tőle a hajam, fényesebb meg pláne nem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

nagy.nikike

2013. december 19.

Én 399ft-ért vásároltam egy pár napja. Az illata nagyon finom, viszont fényesítő hatását én sem igazán érzékeltem, de úgy gondolom mégsem dobtam ki pénzt mert haj frissítő spraynek tökéletes. De mivel a rendeltetésének nem igazán felel meg ezért csak 3*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Joe

2012. október 24.

Még külföldön szereztem be belőle gömb alakú flakonban 150 ml-t pár évvel ezelőtt. Az illatán kívül számomra nincs más pozitívuma. Elnehezítette és zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

bogirepcsin

2012. június 6.

az illata jó volt, de nem vettem észre különösebb változást. nem rossz termék, de nem is kiemelkedően jó,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

csillag

2012. március 27.

Régen használtam, akkor gondoltam, megveszem, hisz nivea, rossz nem lehet, az árára nem emlékszem, de arra igen, hogy nemigen fényesített...sajnos... csalódtam benne..Ami viszont sokkal inkább bejött: az a gliss kur rózsaszínű kifésülő-fényspray-t, na az tényleg fényes hajat csinál!!! az illata remek, a kiszerelése is nagyobb mint ennek és az árával sincs baj, sokáig elég...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

dorkisz

2012. március 13.

Illata jó, minimálisan fényesít, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Illata jó, minimálisan fényesít, de semmi extra.

molbolesy

2012. március 6.

én ázsia centerben vettem kb 400 huf-ért. Ennyit nagyon megért, mert tényleg elég kevés. De jó kis termék, mert nagyon fincsi illata van - pl. buli után a cigi szagot is elfedi - fényesít, könnyen kifésülhetővé teszi, de nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Nagyon szerettem, jó termék, tökéletes! Sajnos elég drágának találom és kevés is (100ml) a többi hajápoló spary-hez képest

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Régebben használtam, és meg voltam vele elégedve. Finom illata van, és kicsit tényleg fényesebb a haj utána, bár ezt nehéz lemérni :) Szeretem a nivea termékeket, az ebből a családból való sampon és balzsam szerintem nagyon jó, ezért vettem meg hozzá anno ezt is. Egy próbát megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.