Nivea

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 9.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő készítmény agyaggal, tisztít, ápol és frisseséget ad. A nem szárító formula a friss hibiszkusz és fehér zsálya illatával gyengéden és könnyedén megtisztítja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tonic

2020. december 19.

2020.01.11.
Én szeretem,és bár kisebb és drágább,mint az itthon kapható flakon,nekem ez jobban tetszik. Müllerben kaptam végül ilyen változatot. Nem szárít szerencsére.
Update
Nos,mivel a magyar flakonos verziónál kimoderáltak (nevetséges,hiszen csak annyit írtam,hogy bejött ez a rózsaszín változat is,s inkább nem kritizálnám,hogy milyeneket bennhagynak...khmmm..), szóval a lényegre térve:a zöld,és ez jöttek be a legjobban,nem szárít,kellemes használni,nem tolakodó az illata,tetszik,hogy nem folyik,hígítani bárki tudná,ne azzal vegyenek meg..no meg Berlinre emlékeztet,és bár ugyan nincs sok Nivea termékem,,de a berlini márkáboltjuk nagyon klassz! Mindig az jut eszembe. Na meg jó,hogy az összetevők is javulnak a cégnél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 19.

2020.01.11.
Update

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.