Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacibog83, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• hatékonyan csökkenti a kipirosodást és a kiszáradás jeleit
  • enyhíti a feszülő érzést és megnyugtatja az irritált bőrt
  • antioxidánsokkal és szőlőmagolajjal táplálja a bőrt
  • gyorsan beszívódik és intenzíven hidratálja az arcbőrt
  • bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt
  • érzékeny bőrre
  • parabén-, színezőanyag- és parfümmentes

kacibog83

2020. március 26.

Az illatmentessége volt a fő szempont, ami miatt rá esett a választásom, toábbá nincs benne parabén sem, gondoltam nem lehet olyan rossz. Ősszel vettem, az őszi-téli időszakra teljesen megfelelő volt. Önmagában nem sokszor használtam, előtte mindig tettem fel egy szérumot, majd azt követően kentem fel. Őszintén szólva nem tudok semmi negatívumot felhozni vele kapcsolatban, éjszakai hidratálásra még az én kombinált bőrömre is jó volt és árban is megfizethető. Megfelelő mennyiséget használva segítette az éjszakai regenerálódását a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

dorqaap

2020. február 16.

Télre kerestem egy testesebb krémet az olcsóbb, könnyen beszerezhető kategóriából. Ezen kívül az illatmentesség volt még fontos számomra. A bőrömet nem bántotta, de nem szívódik be, nekem kellemes volt a húzódó száraz arcbőrömre ez a nehéz krém, kicsit ilyen védőrétegként éjszakára. Elég lassan fogy. Azt nem tudom, hogy újraveszem-e, de amúgy meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak