Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: ladel, az összetevőket feltöltötte: Brenda131, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

"Intenzív táplálást keresel a bőrödnek, amely még az igazán nehéz napokon is védelmet nyújt? A NIVEA Tápláló Nappali Arckrém egész nap ápolja a bőrödet. A természetes sheavaj mélyen hidratálja a bőrt, az antioxidánsok pedig segítenek lebontani a szabad gyököket, amelyek a bőr öregedését okozzák."

• Mélyen táplálja és hosszú ideig hidratálja a bőrt.
  • A sheavajat tartalmazó összetétel nyugtatja és védi a bőrt.
  • Segít megakadályozni az oxidatív folyamatokat a bőrben.
  • A száraz bőr is tökéletesen hidratált, védett és bársonyosan puha lesz.

palacka11

2020. október 27.

Egyáltalán nem erre számítottam nivea kapcsán, kipattogzott tőle az arcbőröm, csípett is rendesen. Szóval kézkrémnek elhasználom a kezem nem csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

tniki

2020. július 22.

Szerencsére ritkán kell arckrémhez nyúlnom, viszont az utóbbi időben elkélt a segítség. A bőröm eléggé kiszáradt és láthatón igényelt egy kis támogatást.
Az illata nekem kicsit erősebb Nivea illat, de még nem zavaró. Szépen végzi a dolgát, viszont nekem sokszor nehezen szívódik be, és olykor zsíros érzetet is kelt a bőrömön. Melegebb napokon nekem kifejezetten rossz érzés volt ,,viselni" ezért áttértem arra, hogy éjszakára viszem fel a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

TheaQueen

2020. június 16.

Sokáig igyekeztem megszeretni,de nem az igazi :/ A vízhiányos,száraz bőrömön is nehezen szívódik be, az alapozómmal pedig egyáltalán nem kompatibilis, vékony filmréteget képez az arcomon, ami egy idő után a sminkkel együtt lepereg.
Az illatát én imádom, így hetente 1-2x éjszakai krémnek használom,amikor épp nem érzem szükségét valami "testesebbnek".
Ár-érték arányban szerintem korrekt,nem váltod meg vele a világot,de mellélőni sem fogsz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

almakrem

2020. április 23.

Többször újravettem már, de biztos vagyok benne, hogy van ennél jobb is, de aki még nem ismeri teljesen a bőrtípusát, vagy átfogó hidratálást akar, annak bátran ajánlom, én a 3. tégellyel fogyasztom, hiába keresnék mást, nem nagyon találtam még semmit a helyére, így valószínű negyedszer is megveszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

zita98

2020. április 8.

Hmm, első Nivea arckrémem.
Még ismerkedős állapotban vagyunk, de szerintem nem olyan rossz. Krémesebb állagra gondoltam, de nem vészes, illatra is kellemes. Viszont a beszívódás az néha nem megy olyan jól. Mondjuk árát szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Hmm, első Nivea arckrémem.

stimea

2020. április 4.

Update: Egyre jobban utálom. A melegebb időben mèg kevèsbè szívódik be, tocsog az arcom a zsírtól illetve az alapozó is csúnyàn mutat rajta. Az illatàtól kezd herótom lenni. Elhasznàlom,de tuti nem veszem újra, szàmomra csalódàs. 3 csillag helyett inkàbb csak kettőt szavazok meg neki, mert végülis nem egy totálisan használhatatlan termèk...

Nem rossz de nem is jó :( Amikor felkenem enyhíti a húzódàst, jó az illata ès kb ennyi a pozitívuma. Nagyon zsíros az utóèrzete pedig elvileg az èn bőrtípusomra ajànljàk. Azt hittem,hogy hidegebb időben megfelelő lesz, de nem. Csak egy rèteget kèpez a bőrömön de nem hidratàlja,ami szomorú hiszen elvileg egy hidratàló arckrèmről van szó. Elhasznàlom mert nem dobunk ki semmit de új krèm utàn fogok nèzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

kingacs

2020. február 8.

Aviana Rahl-féle csomagban vettem ezt és ez a része egyáltalán nem volt pénzkidobás számomra (ellentétben a labelloval). Olyan tipikus niveás illata van, nagyon jól hidratálja a homlokom, ahol leginkább ki szokott száradni. Hagy maga után egy nagyon vékony, kellemes, finom réteget, amit nem bánok. Alapozó alá is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Jelizz

2020. február 8.

kellemes az illata , kicsit zsirosabb tomorebb krem mint a kek verzioja. Gyorsan beszivodik puha lesz tole az arcom, de nem az a nagyon hidratalt erzes . Elfogom hasznalni, es talan smink ala is jo leszz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

hgabriella97

2019. december 24.

jól hidratál, kicsit zsíros érzetet ad, de ez egy kis idő után eltűnik, nekem bevált, amióta ezt használom kevésbé szárad ki az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

ronnie

Korcsoport: >54
2019. május 21.

Nem csalódtam igazi NIVEA szinvonal, hozza amit igér /szuperül hidratál/ bár én beleteszek felkenéskor
egy-két csepp mandulaolajat. Nem allergizál, pedig nálam ez nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 21.

egy-két csepp mandulaolajat. Nem allergizál, pedig nálam ez nagy szó.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.