Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: veres.krisztina, Módosítva: 2011. augusztus 14.

Kategória:   Kézkrémek

NIVEA Expressz Hidratálás Kézápoló gyorsan beszívódó hidratáltságot nyújt a kezeknek, ragacsos érzés nélkül. Pillanatok alatt felszívódik és frissé, puhává varázsolja a kezeket. Rendszeres használatával aktiválja a bőr saját hidratáló mechanizmusát a hosszan tartó puhaságért.

bokrosedit

2018. május 1.

Egyáltalán nem vált be! Sőt irritálta a kezemet, csípte és viszketett tőle. Télen mindig száraz a kezem és csak rontott a helyzeten. Majd mikor jobb idő lett tavasz kora nyár elhasználtam, de kb. maga a krém semmit sem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

pannababo

2017. június 5.

Ha első nap kellett volna véleményeznem ,lehúztam volna,gyorsan vettem,mert nagyon irritalt es száraz vot a kezem,a nivea soft erre a legjobb megoldás,de ezt kaptam le a polcról,aztán odaadtam az uramnak,mert filmréteget éreztem használatkor... AZTÁN VISSZAKÉRTEM,második próbára tökéletes.

Tanulság:
Frissen mosott kézre a legjobb,mikor más dolgok(por/ egyébek )nem tudnak a szaraz kézre tapadni,es picit várni kell a beszáradashoz,de nem órákat... max 3 perc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Tanulság:

Mona01

2017. március 20.

Szerintem semmit nem ér. Nem hidratál,szárazabbnak éreztem a kezem használat után, ragacsos, alig vártam, hogy kezet moshassak. Ha kicsit többet tettem a kezemre és próbáltam bemasszírozni, furcsa kis krémhurkácskák képződtek,lemorzsolódott, nem szívódott be rendesen. Pénzkidobás volt, pedig nagy rajongója vagyok a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Piedra

2017. március 11.

Nagyon bevált, szeretem. Könnyed állagú, hamar beszívódik, nincs zsíros érzés utána. Munka közbeni használatra tökéletes. Annyi, hogy télen hamar fogy, mert naponta többszöri használat szükséges a hideg miatti kiszáradás megfelelő kezelésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Banszky

2017. január 21.

Kicsit vizes állagú,nyáron nagyon jó mert gyorsan beszívódik. Még utazásra tudnám elképzelni egy gyors hidratálásra vagy a munkahelyen ahol rögtön krémezés után hozzányúlunk valamihez. Nem ragacsos de otthonra azért táplálóbbat választanék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

generalnagy

2016. december 15.

Gyorsan beszívódik tényleg, de nekem kicsit kevés, hidratálhatna jobban is, ráadásul hagy valami fura réteget a kezemen, ami nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

bmesi

2016. november 7.

Nagyon hatasos, de nem ragad, jo az illata is, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon hatasos, de nem ragad, jo az illata is, nagyon szeretem :)

llidia

2016. október 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, jó az illata, jól hidratál és gyorsan be is szívódik. Nagyon szeretem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

szandracska

2016. október 17.

Nekem nagyon nem jön be, olyan, mintha semmit sem kennék a kezemre, ráadásul nagyon irritál az illata. Elhasználom, mert ahhoz drága, hogy kidobjam, de nem ez lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

rekla

2016. július 20.

Megvettem, bízva a márkanévben, de nekem szinte semmit nem hidratál, még nyáron sem, viszont hagy egy szilikonréteget, ami morzsálódik. Az illata is nagyon mű, úgyhogy nagy csalódás. Bekenés után percekkel ismét száraz a kezem, még nyáron is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.