Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mini33, Módosítva: 2021. január 14.

Kategória:   Szemkrémek

A könnyű krém minden bőrtípusra intenzív hidratálást biztosít és elősegítheti a ráncok kialakulása elleni védekezést a szemkörnyéki területen. Parfümmentes formulája kifejezetten alkalmas az érzékeny szemkörnyéki terület ápolására. Szőlőmag olajat és anti-oxidáns hatású E vitamint tartalmaz.

Sziluuun

2017. november 4.

Jól hidratál, és felvitel után frissíti a szemkörnyéket, viszont az a hatás pár perc elteltével megszűnik. Erősebb karikákra semmit nem ér, de sminkelni lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Ivy1986

2017. június 18.

Akciósan jutottam hozzá,kiváncsiságból megvettem, jól hidratál de úgy külömbséget nem nagyon látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

cintialaura

2017. május 11.

Kiárusításon jutottam hozzá. Szuperül hidratál, jó az állaga és semmi illata sincs. Gyorsan beszívódik, és nekem enyhít a karikáimon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Alex0920

2017. április 8.

Már egy jó ideje keresek egy olyan szemkörnyék ápolót, ami görgős, jól hidratál és nem anti age vagy bőröregedésre vagy ráncokra való. A drogériákban szinte csak ilyenek vannak. Na de most glamour napokon végre megtaláltam ezt a terméket, ami bár nem görgős de legalább a ráncok megelőzésére való. Még csak 3 napja használom, így persze semmi változást nem vettem észre, de az állaga teljesen jó, hamar beszívódik és nekem nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Egy bajom van vele az pedig a szaga. Igaz elvileg illatanyag mentes, de romlott krém szaga van, így valószínűleg ha elfogy másik termék után kutatok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

erika81

2016. május 15.

Szerintem ez a krém inkább hidratáló, mint ráncmegelőző. Reggel és este is őt használom. Tökéletes smink alap, szemkönnyezést, irritációt nem okoz. Lassan elfogy, de nem őt vettem újra, viszont nem kizárt hogy fogok még ilyen krémet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

fairynorah

2016. január 7.

Közepes testességű krém, estére és nappalra is használom kedvem szerint. Csúszik a bőrön, selymes érzetet ad. Érezhetően/láthatóan hidratálja a szemkörnyékem, azonban a kis ráncokkal nem bír el (bár ezért a legtöbbet én magam tudnék tenni a rendes folyadékbevitellel). Néha megcsapja az orrom egyfajta olajos illat (nem romlott),ami nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

minus8

2015. november 26.

Hidratálás csillagos ötös, ránctalanító hatást ne várjon tőle senki, mondjuk csak a megelőzést ígéri. Huszonéveseknek tökéletes. Karikáimat nem vettem észre h csökkentette volna :/ Azért problémásabb szemkörnyékre valami ütősebb kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

piperepozitív

2014. október 10.

Könnyű, lágy krém, egyáltalán nem irritálja a szemem.
A lágysága miatt hajlamos vagyok picit többet kenni alkalmanként a kelleténél, úgyhogy elég hamar el fog fogyni, úgy érzem.
Nem túl zsíros, jól lehet rá sminkelni.
Nem tapasztaltam különösebb ránctalanító vagy feszesító hatást, de persze nem is voltak e téren nagy elvárásaim.
Mindennapi hidratálásra tökéletes, reggel és este is használom.
Viszont valószínűleg nem veszem újra, kellemes használni, de nem szerettem bele, keresgélek tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Könnyű, lágy krém, egyáltalán nem irritálja a szemem.
Nem túl zsíros, jól lehet rá sminkelni.
Mindennapi hidratálásra tökéletes, reggel és este is használom.

szaboka79

2014. március 25.

Kellemes krém, finom az illata. Azt nem mondom, hogy ránctalanít, de hidratálja a bőrt, az tény. Nekem a beszívódással van bajom, fénylik a használata után a bőröm és zsíros érzetű, így aztán csak éjszakára merem használni, nappalra marad a régi krémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Rony

2014. március 4.

Valóban nagyon könnyű hidratáló krém, hamar beszívódik, nem nehezíti el a szemkörnyék vékony bőrét.
Azért választottam ezt a szemkörnyékápolót, mert még nincsenek ráncaim, de a megelőzést mindig is fontosnak tartottam.
Nem irritálja a szeme, pedig nekem nagyon érzékeny ez a terület.
Az ára is elég kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Nem irritálja a szeme, pedig nekem nagyon érzékeny ez a terület.
Az ára is elég kedvező.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.