Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Könnyű, krémes balzsam, mely kialakítja és kontrollálja a loknikat. Aloe verával, b3 vitaminnal és lipdekkel dúsított formula. Rugalmassá teszi a hajat.

anikoo

2015. június 3.

Én a természetes göndör hajamra kerestem olyan terméket, ami hajszárításkor használható és a nélkül tincsesíti a hajamat, hogy keménnyé és szárazzá tenné, mint a hajhabok.
Érdekes, hogy itthon alig van ilyen jellegű termék, ami van, az vagy hab vagy spray, de krém/balzsam nincs, csak ez. Pedig a naturallycurly.com oldalán CSAK krémes termékeket ajánlanak göndör hajra legyen az bármilyen funkció. Ott a hab ismeretlen, lehet nem véletlenül.
No de a termékről is.... Félszáraz hajra tettem és hozza amit ígér, szép, definiált tincseket kaptam, olyat, amit eddig semmi mástól és mellette puha a hajam, nem mint a habtól vagy eddig próbált spary-től. Az ideális mennyiséget kell eltalálni, ennyi a nehézsége. Az illata klasszikus Nivea. :)
Nem tudom, kivonják-e a forgalomból, de a Müllerben még van.

UPDATE: már most, egy hét használat után feltankoltam belőle a Müllerből, mielőtt végleg eltűnik, mert ez a cucc valami fantasztikum! Nehéz eset a hajam, mert vékonyszálú, kevés és göndör, de most fordult elő először, hogy többen is megdicsérték a hajamat és van aki azt mondta, hogy imádja így a hajamat, mert szép. Szép, loknis, nem száraz, nem zsíros, csak puha és fényes a hajam ezzel a termékkel. A magyar piacon a legjobb termék ebben a kategóriában!

Update2.: Mostanra kezd elfogyni az utolsó flakon, így nyomozni kezdtem, hol tudnék még venni és a német amazonon találtam, így egy kisebb ipari mennyiséget rendeltem belőle. Érdekes ott a kedvenc Nivea samponom is van, amit itthon szintén már vagy egy éve nem lehet kapni (zsíros hajra való).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Nem tudom, kivonják-e a forgalomból, de a Müllerben még van.

laszlo.noemi

2013. július 8.

A hajhabbal együtt szereztem be, azonban azt jobban szeretem, mint ezt, egyszer használtam belőle, ha valakit érdekel, írjon, és kedvezményesen odaadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

orsolyanovak

2012. október 1.

Összességében jó termék szerintem. Tényleg rendezettebbé teszi egy kicsit a göndör hajam, de csak nagyon keveset szabad használni különben összeragasztja a tincseket. Az illata kellemes, tipikus nivea illatú. Kicsit ápolhatna jobban, de ezt megteszi a kókuszolaj helyette :) Ha hajszárítózás felénél kb. teszek a hajamra akkor nem néz ki úgy, mint egy szénaboglya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

PVP 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0