Nivea

Ár:   954 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2022. március 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hosszantartó hidratáló hatás, E-vitaminnal és aloe verával.

Azalea

2019. augusztus 14.

A jó vélemények miatt vettem meg férjemnek és tényleg szuper. Jól hidratàl, hamar beszìvódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

MarosGergo

2019. június 13.

Nagyon jó testápoló.
A vádlimra szoktam használni meg a karjaimra, gyorsan beszívódik és puha, jó illatú bőrt eredményez.
5 csillag, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon jó testápoló.
5 csillag, ajánlom!

Meoi

2019. május 22.

Páromnak vettem mert sűrűn kiszárad a lábán a bőr és akkor ég meg reped meg minden. Elmondása szerint nagyon bevált neki mert 1-2 nap alatt rendbe hozza a kiszáradt részt. Csak akkor használja amikor már baj van vagyis ritkán, de gyorsan hat szerencsére. Jó zsíros tényleg férfiaknak való. Illata lágy nem túl férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Zsolt8912

2018. május 27.

Bevallom én sem vagyok nagy testápoló fan, mivel ha használom a zuhanyzás közbeni lemosható ápolót, akkor már nincs is szükség külön ápolóra, de téli akció keretein belül én is mindig megveszem a terméket, hisz egy labellót adnak mellé. De ezt a krémet ősszel és télen kifejezetten imádom. Könnyen beszívódik, illatra nagyon kellemes és nem hagy ragacsos nyomot sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

hodori

2015. január 4.

Több dobozzal elhasználtam belőle.
Nem kell minden nap testápolót használnom, de ezt kifejezetten szeretem,mert könnyen bszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőröm, és jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Több dobozzal elhasználtam belőle.

csabiandras

2014. április 14.

Ez az első testápoló amit használtam eddig...tehát nagy tapasztalatom nincs e téren , de kellemes az illata , nem mondanám hogy férfias , de nem is nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

geucsa

2012. május 8.

Az illata tetszik és gyorsan beszívódik, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Az illata tetszik és gyorsan beszívódik, de semmi extra.

csillag

2012. április 5.

Hozza a szokásos Nivea testápoló formát: az illata tökre jó, hamar beszívódik, volt olyan amikor én is csentem belőle:):)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

tomthony

2011. július 3.

..tényleg gyorsan beszívódikami remek tulakdonság csak az illata fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

..tényleg gyorsan beszívódikami remek tulakdonság csak az illata fura

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.