Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorci993, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes pumpás női dezodor

Tengeriásvány-tartalmával megbízható dezodoráló védelmet nyújt 24 órán keresztül és kellemes frissességet biztosít.

Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fehereszti

2020. április 6.

Update: nyáron nem jött be. Visszaváltottam a rexonamra, káros anyagok ide vagy oda. Átizzadom és nem lett végül nagy szerelem, szóval lentebb kellett pontoznom...

Nagyon elégedett vagyok vele, kellemes viselni, szuper tiszta illata van, imádom a pumpás kiszerelését. Külön tetszik hogy ilyen vizes könnyű az állaga. Nem vagyok túl izzadós, sem érzékeny bőrű, nekem tökéletesen megfelelő és szerintem újra is fogom venni. Kérdés lesz még, nyáron hogy bírja majd a nagy melegben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

kykyke

2019. augusztus 13.

Ajándékba kaptam nem olyan régen - ugyanis tényleg még mindig gyártják -, és első használat után beleszerettem. Friss, tisztaság illata van, imádom, csak azért, hogy érezzem is befújom magam, pedig tényleg nagyon tartós, reggel fújok, délben még egyszer, de csak a biztonság kedvéért, mert amúgy nem lenne rá szükség, ami nagy szó, mert én már minden létező izzadásgátlót kipróbáltam, ugyanis nagyon-nagyon izzadós vagyok sajnos. A Solutio Antisodurica sem ennyire hatásos nálam, mint ez.
Egyetlen hibája, hogy nem minden alkalommal, de néha csíp és égető érzés lesz, amikor magamra fújom... De nem olyan vészes, elviselhető, és hát a büdimentességért mindent, és mivel nem is állandó probléma, nem fogom emiatt elhajítani magamtól, sőt, most fogok egy újat beszerezni. :)
(Szerintem intenzív használat mellett (napi többszöri fújással) kb. 1 hónapig bírja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

plinka

2019. július 17.

Nálam közepesen teljesített. Tavasszal még működött, de a nyári kánikulában már nem sokat ért. Nálam most jött el az a pont, hogy meguntam a kísérletezgetést az alu mentesekkel. Dezodor helyett reggel fogok 1-2 csipet szódabikarbónát, cseppentek rá pár csepp gyógyszertári alkoholt, 1-2 csepp illóolajat és vattával eloszlatom ezt a masszát a hónaljamon. A felesleges szódabikarbónát egyszerűen lesöpröm a bőrömről. Illólaj nélkül is működik, sőt lehet, hogy szódabikarbóna nélkül is, sima alkohollal. Na, ez egész nap kitart. A lábamra is ezt használom, arra is működik. Persze, nem borotválkozás után kell használni és nem is érzékeny bőrre. A hajhullásomra szintén sima gyógyszertári alkoholt használtam egy kis teafa olajjal. Ennyit a kozmetika ipar csilivili, drága termékeiről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

HDorina

2018. november 15.

Friss, natúr illat. Tetszett, hogy átlátszó üvegben van és nem hagyományos dezodor hanem a fújókája olyan mint egy arcpermetnek kb. Nyáron használtam és frissítő, jól dezodoráló hatása van. Plusz pont hogy nem hagy fehér réteget a bőrömön, nagyon könnyű, vizes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

asszembocicsoki

2018. november 13.

Szőrtelenítés után borzasztóan csíp és gyulladt göböket okozott. Nem vagyok izzadós, de szagok ellen sem volt túl hatékony.. Az illata finom, friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

izabella73

2018. október 11.

Aluminiummentes dezodorok közül az egyik legjobb szerintem,főleg így az őszi-téli időszakra,nekem teljesen megfelelő.Illata kellemes,nem túl erős és nem csípi a bőrömet sem,ami külön öröm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Vendy254

2018. augusztus 14.

Update: Hát sajnos ebbe a nagy nyári melegbe megadta magát. Nehezen szárad meg legyezgetni kell. Egy két órán át még jó de aztán már az illata is elszáll. De télen vagy kicsit hűvösebb időre tökéletes.

Nagyon kellemes illata van. Néha még délután is érzem a kellemes illatát.Tetszik hogy nem akadályozza meg az izzadást csak segít hogy ne legyen szaga. Nem csípi a bőröm. Egyetlen negatívum hogy nagyon lassan szárad meg. Bár nagy stresszben megadja magát nem tud meg bírkózni a dolgokkal és akkor kicsit volt szagom, De nekem még egyik se tudott. Biztosan újraveszem ez most nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

MelindaSoregi

2018. július 22.

Alapdezodor, nem hagy nyomot, nagyon kellemes az illata, passzol a parfüm, smink, testápoló illatához, bármi is legyen az, akár még testpermetként is használható szerintem, annyira könnyed, kellemes a bőrnek is. Nyáron egy kicsit kevés,illetve stresszes helyzetekben érdemesebb erősebb izzadásgátlót bevetni, de például télen abszolút elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

csikosmatyas

2018. június 16.

Hogy lehet az hogy még nem írtam róla?
Nálunk abszolút alap hogy van belőle mindig! Időtlen idők óta használja a fel család.
Az én, és a családom több tagjának is, izzadását teljes mértékben kordában tartja télen nyáron. A fujos változatából is mindig tartunk itthon. Olyan igazi tisztaság illatú

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

Hogy lehet az hogy még nem írtam róla?

SarandBogyo

2018. június 16.

Nekem ez a kis termék használ. Üvegben van, jó illatú és elfed minden szagot. Izzadást nem gátolta nekem. Nagyon sokáig elég, még akkor is, ha az ember lánya dőzsöl 5-6 fújásnyit per hónalj. Mindig viszem magammal, nem törik össze a táskában (ha földhöz vágod izomból akkor talán).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.