Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 8.

Kategória:   Szappanok

A krémszappan uborka kivonattal gazdagított formulája gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt, miközben a zöld tea kellemes illata elvarázsol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

blurryface

2024. január 19.

Már másmilyen a csomagolása, de emlékszem hogy uborkásat vettem, szóval ez lesz az. Nagyon jók a nivea szappanok a bőrömre! Krémes, de nem az a tolakodó, és rendesen le lehet mosni, ellenben a Baba szappanokkal, ami vastag fehér réteget hagy a kezeimen... Csak a Nivea. Amúgy fürdéshez használom. Az nem tetszik benne, hogy nagyon kicsi, valamint nem habzik olyan jól, amennyire szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

Mantra

2020. április 11.

Kézmosásra használom. A fürdőszoba szekrény alján lapult, gondoltam bevetem, mert a folyékony szappan baromi gyorsan fogy. Az illata nagyon kellemes, vidám pasztellzöld színű. Krémesen habzik, nem szárít. Lehet, hogy kipróbálom fürdéshez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

Stargazer

2020. február 2.

Fürdéshez használom ezt a szappant, kellemes tisztaság illata van, nem szárítja nagyon a bőröm, de érzem, hogy kicsit húzódik. Nagyon sokáig elég, lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kottazur

2019. január 28.

Ezzel mosok mostanában hajat, és meglepően szép lesz tőle a hajam. Nagy meglepetés volt ez azért a 120 forintért amit fizettem érte, plusz az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kitti089

2018. május 6.

Zsíros bőrömre kerestem olyan szappant ami lemossa az összes szennyeződést, sminket, faggyút az arcbőrömről.
Ez a szappan hozza az elvárásomat.
Minden szennyeződést lemos, sajnos kicsit szárítja a bőrömet, de arcmosás utána egyből hidratálni szoktam az arcomat így nem zavar.
Nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Ez a szappan hozza az elvárásomat.
Nagyon sokáig elég!

Linduka

2017. május 17.

Kézmosó szappannak vettem. Az illata oltári! Tök sokáig elég, nem száraz tőle a bőr, jól tisztít. Árban megfelelő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

creammaniac

2016. július 1.

Kedvenc szappanom télen-nyáron! Frissítő, kellemes az illata, a zöld színe is tetszik. Nem szárítja a bőrt, viszont alaposan tisztít. Sajnálom, hogy nem minden drogériában beszerezhető, ezért főként nagyobb áruházláncokban szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.