Nivea

Ár:   725 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ciánka, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Hajápolók

A száraz, enyhén igénybevett haj ápolásásra.Teljeskörűen ápoló hajbalzsam tejfehérjével. Intenzíven regenerál és épol a haj elnehezítése nélkül. Az egészségesnek tűnő, csillogó, és puha hajért. Tejfehérjével és Eucerittel regenerál. Intenzíven ápol. A hajszálak mélyebb rétegeinek regenerálásával erősíti a hajat. Az extra könnyű fésülhetőséggel védi a hajat.

sreka

2020. április 6.

A balzsamokról áltálában két “véleményt” szoktam alkotni, vagy semmilyenek az előzőhöz képest vagy jobbak. Nos, ez a termék megkapta a harmadik véleményt: a világ legrosszabb hajbalzsamja. Olyan állagú lesz a rendszeresen vágott, nem festett, nem vasalt hajam, mintha egy gyökérkefe nőtt volna ki a fejemből. Rettenetes, már alig várom, hogy elfogyjon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Daisyyy

2019. április 4.

Akartam szeretni, de nem jött be sajnos, az én hajamon nem működik annyira, nem lesz elég hidratált valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Kitsyke

2018. július 11.

rossznak nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

rossznak nem rossz..

MinnieBaba

2018. április 4.

Imádom!!! 😍 Pihe-puha lesz tőle a hajam, nem zsírosítja az amúgy könnyen zsírosodó fürtjeimet, és a "megszokott" Nivea illatot hajmosás után még sokáig érezni! Újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

6vilag

2018. március 10.

A neve, a színe és az illata nem hagyta, hogy elmenjek mellette. Megszagoltam és tudtam, hogy ő lesz a következő, így hát meg is vettem. Azt hittem, hogy a nevéhez hűen valami folyósabb, hígabb, "tejes" lesz, de ez egy normál, megszokott állagú, kellemes illattú balzsam. Hajmosás után csak úgy szippantotta be a hajam. Öröm volt az illatát érezni, ami "a tipikus" Nivea illat. Könnyen kibontható mosás és a használa után a haj és nem száll, csak puha, illatos.
Örülök, hogy kipróbáltam, el is használtam. Szerintem tökéletes. Nem zsírosít, nem nehezít feleslegesen, jól ki lehet bontani a gubancokat.
Engem meggyőzött, " Kérem a következőt". Nos, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Engem meggyőzött, " Kérem a következőt". Nos, újra veszem.

bogyoesbaboca

2018. január 3.

Imadtam! szerintem nagyon jo. nem neheziti el a hajat nem zsirosit puha lesz tole.jol kifesulheto. ujravevos! imadom.5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Ciánka

2016. november 12.

A samponjával együtt használom. Nagyon jó, klasszikus Nivea krém illata van, ami sokáig megmarad a hajamban. Puha, selymes és fényes lesz a hajam használata után. Számomra tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Milk Protein, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.