Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Samponok

Az összetétel Euceritet és tejfehérjét tartalmaz, segít regenerálni a vékonyszálú hajszerkezetet anélkül, hogy elnehezítené.

Shelly

2020. július 22.

Soha az életben nem voltam korpás, tőle az lettem, cserélem is le. Amúgy jól habzik, kellemes az illata, állaga is oké. A zsírosodásról nem tudok nyilatkozni, mert nekem mindig zsíros másnapra. :) Vékonyszálú a hajam, ezen sem segített semmit, tápláltabb sem lett. Az illata és állaga miatt kapott 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

PaNel95

2019. május 28.

Kíváncsi voltam erre a Hairmilk családra. Nem ezt akartam eredetileg venni, de összetévesztettem őket.
Az illata klasszikus, samponban is jó egyébként.
Eleinte egészen tetszett is a sampon. Jól habzik, jól tisztít. De tartást abszolút nem ad szerintem a hajnak. Frissen mosva valóban könnyed érzetű a hajam tőle, de ez tart max másnapig. Utána elkezd zsírosodni.
Hamarabb zsírosodott tőle a hajam, mint más samponoktól.
Elhasználtam, engem nem győzött meg.
Se nem lett puhább, se nem lett tápláltabb a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Az illata klasszikus, samponban is jó egyébként.
Hamarabb zsírosodott tőle a hajam, mint más samponoktól.
Elhasználtam, engem nem győzött meg.
Se nem lett puhább, se nem lett tápláltabb a hajam tőle.

patrisha

2019. április 14.

Kicsit vartam hogy elfogyjon, olyan semmi extra. Nekem nem vekonyszalu a hajam, azert vettem mert 390ft volt a szazasba. 😁 Az illata jo, megszokott niveas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

natasa

2019. március 23.

Az illata fincsi, lágy és krémes habja van. Kellemes vele a hajmosás. Az én hajam vékonyszálú, és ettől sem lett jobb a tartása. A tapintása sem túl jó, szóval nem ez lesz a kedvenc samponom. Szerencsére csak egy kis utazó kiszerelést vettem. Hát nem túl gazdaságos, de legalább gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

Airina

2018. február 20.

Elkezdtem használni, nagyon tetszett. Sajnos utazás előtt vettem, és hazafelé már helyhiánnyal kűzdöttem a bőröndben, így ottmaradt. De mindenképpen be fogom szerezni megint. Hosszútávú hatást nem tudok még, de az illata jó, és puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

anita6

2018. február 19.

Nagy elvárásaim voltak a tejfehérje tartalom miatt, de sajnos nem hozta a vártakat, kimondottan száraznak érzem utána a hajam. Ami meglepő, hogy nem is a hajvégeimet szárította, hanem a hajtövemet, konkrétan alig bírom kifésülni a hajam hajmosás után. Nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

vivii95

2018. február 16.

Sosem mertem kipróbálni a Nivea termékeket a hajamon, mert nekem ez kicsit furcsa, de megvett a marketing, ahogy a reklámban beállítottak.. Kettős érzésem volt a használata után, jól habzik meglepően és az illata sem taszító, bár eléggé kiszárította a hajvégem érezhetően.. bár egyébként nem lapult tőle a hajam és talán tényleg kicsit dúsabbnak tűnt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

anett94

2017. december 21.

A sampon illata és állaga nagyon tetszik, és nagyon jól habzik :) Ha lemosom puha érzést nyújt ami nagyon tetszik, a balzsammal együtt jól működik. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

timilla

2017. november 27.

Soha életemben nem használtam még nivea sampont (a nivea nekem nem samponmárka :D), mondjuk most is csak két mintát kaptam ebből, de egész jó kis darab. Könnyű tőle a hajam, nem zsírosít, nem kóc-móc, és a fejbőrömet sem szárította ki. Megvenni persze nem hiszem, hogy fogom, de teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

Ez iszonyatos! A két csillag a tipikus, utánozhatatlan Nivea illatért megy. De amit a hajammal művel... katasztrófa. Teljesen összetapasztja, kiszárítja a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.