Nivea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 6.

Kategória:   Samponok

Ápoló sampon fénytelen, fakó és száraz hajra tej- és selyemproteinnel, Eucerit® tartalommal.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Stella9

2019. november 13.

Még csak most kezdtem használni, eddig jónak tűnik.
Végre egy sampon, ami egyáltalán nem szárította ki a hajamat. Balzsam nélkül is szépen fésülhető. Bravó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Még csak most kezdtem használni, eddig jónak tűnik.

Renus

2019. augusztus 7.

update: sajnos nem vált be, borzasztóan zsírosit, lehetetlen kimosni a hajból. :(

nem igazán próbáltam meg nivea hajapolasi termékeket, de ez a sampon eddig nagyon szuper.
szépen tisztít, jól habzik, kellemes az illata nem tolakodó.
már 1 használat után puhava tette a száraz göndör hajam.
kipróbálom hozza a balzsamjat is.
eddig erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

szépen tisztít, jól habzik, kellemes az illata nem tolakodó.
már 1 használat után puhava tette a száraz göndör hajam.
kipróbálom hozza a balzsamjat is.
eddig erős 4 csillag.

Moniko

2019. július 21.

Nagyon kellemes az illata, szépen tisztít és hidratál..viszont olyan hűha változást nem eredményezett, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

nemethanna196

2019. június 14.

A hajam normál típusú, nem mondható száraznak, de nem is zsírosodik gyorsan, a sampon megfelelően tisztította, 3-4 naponta elég volt hajat mosnom. A sampon állaga kiváló, kevés is elég belőle, jól habzik. Ezen kívül mellette szól, hogy valóban szép, friss hatású hajat kapunk eredményül. A hozzá tartozó balzsammal együtt használtam. Egyedül a termékek illata nem tetszett annyira, de persze ez nem elsődleges szempont, ettől függetlenül az eredménnyel elégedett vagyok és szívesen használtam őket.
Egyébként korábban sosem kísérleteztem a Nivea hajápolási termékeivel, de mivel pozitív lett az első tapasztalatom, így elképzelhető, hogy a márkán belül a jövőben más termékcsaládot is ki fogok próbálni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Judit1987

2019. május 17.

Selymes lett tőle a hajam. Szépen tisztít. Balzsamal együtt használom. Az illata annyira nem tetszik, de a hatás érdekében bármit. Meg fogom venni, ha elfogyott a trnd projectes teszt adagom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Csutak

2019. május 17.

Mondjuk az sls a második helyen áll, de sebaj. :D Akciós volt a Rossmannban és megvettem hozzá a balzsamot is (a ti értékeléseitek hatására). Nagyon finom, púderes illata van és majd ugyan a második használatkor derül ki, mennyire zsírosít vagy sem, de olyan puha, selymes lett tőle a hajam és olyan hamar megszáradt...szóval eddig négy csillag, első használat után. :)

Jdit04

2019. május 15.

Elégedett vagyok vele. Eddig 2-3 naponta kellett hajat mosnom, ez most kitolódott 4 napra. A hajam puha, illatos, sokkal kevésbé zsírosodó, mint ezelőtt. Balzsammal együtt használom. Szintén tesztelésre kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Kingácska0807

2019. május 15.

Tesztelésre kaptam. Nagyon kellemes illatú, jól habzó sampon. A hajam puha tőle. Nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

GyongyiCsoban

2019. május 14.

nagyon büdös, tisztítószerszagú. Ettől ( meg az összetevő listától) eltekintve jó kis sampon lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Horvathadri

2019. május 8.

Isteni illata van, nagyon puha és sima utána a hajam, nem is kócolódik. De sajnos kb egy napig tart, és én nagyon nem akarok naponta hajat mosni :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.