Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 100g

-Juti-

2017. szeptember 27.

Nemrég bukkantam rá erre a fajtára, eddig még nem találkoztam vele. A színe halványsárga, legömbölyített, hajlított, kézreálló. Azonnal bő krémes habot ad, amint vízzel érintkezik. Jól tisztít, kellemes használni, illata diszkrét tisztaságillat, viszont tartós. Tiszta, de nem 'csikorgós' bőrt eredményez, engem nem szárít, de egyébként sem vagyok érzékeny, száraz bőrű. Ha látom még újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey, Glyceryl Glucoside

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Pirosas színezék.