Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: emagdi, az összetevőket feltöltötte: kispajkos, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Feltölti a ráncokat
  • Feszessé teszi a bőrt
  • Segít visszaállítani a kontúrokat
  • Hialuronsavval és kollagénnel, lassú, de
  • intenzív felszívódással
  • Puha, rugalmas szövet

tthfnn

2019. december 2.

Bőrirritációt okozott sajnos.... az egész arcom tiszta vörös volt és égett. Nem igazán tudok rájönni mitől lehetett. Gondolkoztam megpróbálom a fekete változatát, de nem merem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Boriskajuliska

2019. október 29.

Annyira intenzív az illata, hogy a hatóidő előtt le ellett vennem pedig nem vagyok érzékeny az illatokra! Kár érte:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

indingo

2019. október 3.

Könnyen használható, kellemes illatú maszk. Szépen kivasalja a bőröm használat után és pár napig érzem a jótékony hatását is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Svraki

2019. október 2.

Fátyolmaszk rajongóként könnyen elérhető a drogériákban.
Hozza amit ígér nem egy csodaszer, de gyors segítség. Hidratál és puha lesz az arc már 10 perc használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Fátyolmaszk rajongóként könnyen elérhető a drogériákban.

Percoon

2019. október 2.

Tesztelésre kaptam a terméket, és nagyon kellemes élmény volt, kicsit nehéz volt széthajtogatni, de amúgy egyszerű a használata. Kicsit több mint 10 percig hagytam fent, és utána nagyon kellemes érzetű lett a bőröm, hidratált, és összességében teltebb összképű. Nekem hozta azt, amit egy ilyen kategóriájú fátyolmaszktól elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

kispajkos

2019. szeptember 30.

Tesztelésére kaptam egy mintát. Sajnos nekem nem jött be, nem volt komfortos a maszk és zavart az intenzív illat. Hidratáló hatása jó, de csodát nem tesz a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

bebiz

2019. szeptember 26.

Tesztelésre kaptam ezt a maszkot, mivel érett bőröm van ezért nagyon fontos a hidratálás. A hatóanyag mennyisége pont elég volt, nem szeretem azokat a maszkokat amik még órák múlva is tocsognak. A felhelyezés könnyű és amikor levettem a maszkot minimális anyag maradt a bőrön, amit könnyedén eloszlattam. A bőröm selymes és feltöltődött volt, még másnap is. Egyetlen hátránya a terméknek az illata, nekem egy kicsit sok volt, de ezt leszámítva szuper maszk. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

emagdi

2019. szeptember 24.

Nagyszerű maszk, könnyen kihajtogatható és arcra helyezhető. Bőségesen át van itatva hatóanyaggal, és viszonylag hamar, 10 perc alatt hat. A bőröm érezhetően feltöltötte, rugalmasabb lett. Természetesen csodákat nem tesz, de egy árnyalattal csökkenti a ráncokat, és hidratáltabb, kellemesebb érzetű bőrt biztosít. Hátránya, hogy sok hulladék keletkezik a használata során (de ez minden fátyolmaszkra igaz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.