Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

Moonlight

2014. március 5.

Babahajam lett tőle,abszolút nem volt száraz. Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Babahajam lett tőle,abszolút nem volt száraz. Finom illata van.

black_cico

2014. március 5.

még egy dm-es akció keretében szereztem be, amikor is egy Nivea lakkhoz ingyé járt egy sampon v egy balzsam, kinek mi köll :)
aztán mikor először bepróbáltam valamikor hónapokkal ezelőtt, hát semmi jelentőset nem tapasztaltam, nem hidratált, másnap már gázos volt a hajam, tulképpen száraz maradt és másnap már össze vissza állt stb stb.
aztán valahogy mostanság előszedtem, mert már elfogyott minden létező hajkenceficém és most nem tudom megmondani az okát, hogy miért, de működött :D
olyan lett a hajam, mint ahogy a nagy könyvbe megírják és ez többszöri használat után is így maradt, igaz a hidratálásnak is van ára, kvázi másnapra már kezd zsírosodni, 3. napra meg már vállalhatatlan, de nekem még így is megéri. viszont újra nem fogom vásárolni, mert hátha megint nem fog működni, mint a múltkor és a Nivea márkát sem nagyon preferálom már, volt idő mikor majdnem mindenem Nivea volt, de mára már annyira leszoktam róla, h semmim sem az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

rose

2014. március 2.

400 forintért jutottam hozzá az utolsó darabhoz a DM "megszűnő termékek" polcáról, kicsit be is pánikoltam, hogy mi lesz, ha ez lesz életem legjobb hajbalzsamja, hát persze Murphy, mert ez lett :) Zseniálisan puha lett tőle a száraz, festett hajam, és nagyon jó illata van, olyan "fodrászillat". Persze rohantam vissza, hogy veszek vagy ötöt, amíg van, de aztán megkönnyebbülve láttam, hogy szerencsére nem szűnik meg, csak változtattak az INCI-n, azért szórták ki a régit. Örülök, hogy nem olvastam el előtte a véleményeket, mert ezek alapján nem vettem volna meg, de ahány haj, annyiféle hatás, nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

cutecurly

2013. október 26.

Volt akciós kuponom a dm-be és őt választottam. Nagyon tetszik az illata :) Extra száraz göndör hajam eléggé hidratálja, puhítja. Így akciósan nem volt vészes az ára, de újra nem vásárolnám meg, mert hasonló árkategóriában a Garnier Oil Repair 3 lett nálam a "balzsamok császára" :D

Up. le kell pontoznom, mert pár használat után, még jobban szárította a hajam, mintha kb. semmit sem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

CandyCurses

2013. augusztus 14.

A hajvégem nagyon száraz, így mindig használok valami olajat rá, de mióta ezt használom, azóta egyre gyakrabban tudom mellőzni a hajvégápolókat.

Az állaga nagyon tetszik, krémes, de nem olajos, könnyen ki lehet öblíteni. Az illata is nagyon fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

agnes89

2013. május 12.

Kipróbáltam és úgy érzem, egy balzsam ennyit tud. Esetemben selymesebbé teszi a hajvégeket, ergo hidratál, mérhetően könnyebbé válik a fésülködés is, mondom ezt úgy, hogy meglehetősen hosszú hajam van. Az illata kiváló, de fogadjuk el, a balzsamoktól sem kell csodát várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

kiskozmi

2013. január 28.

Egyedül az illata teszik,pedig nagyon bíztam benne hogy szeretni fogja a hajam,de nem.Hiába hydro care,nem hidratál eléggé,nagyon sprőd marad a használata után a hajam pedig még szilikon is van benne.
A szilikonmentes zsíros hajra való Garnierem sokkal jobban hidratál.Ez nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

baboca88

2013. január 18.

Száraz hajvégeimet nem hidratálja megfelelően, nekem ez most sajnos nem jött be. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

cs.lau82

2012. december 5.

Ahogy a samponja is selymessé tesz és hatásos, úgy a balzsamjával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

redberry.247

2012. november 10.

Sajnos erről a balzsamról nem tudom azt elmondani, amit a samponjáról mondtam, magyarul, hogy jó. Nem hidratál eléggé, már amennyire a száraz hajnak szüksége lenne rá. Mondjuk nem teljesen haszontalan termék, egy normál hajnak biztos tökéletes, de sajnos számomra kevés. Az illata tényleg jó, de ennyi amit el tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2