Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven hidratáló kézkrém mandulaolajjal.

zsucci93

2019. március 29.

Csak ezt tartom a táskámban évek óta. A kiszerelése tökéletes erre a célra, az állaga ugyan picit fura, de pihepuha lesz tőle a kezem :) Nagyon visszafogott az illat, hamar elillan, az egyik kedvenc kézkrémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

jampiangel

2019. március 29.

Ajándékba kaptam, aztán megvettem magamnak is, annyira tetszett. Az illata a klasszikus Nivea-ápoltság illat, a kiszerelése praktikus, jól záródik a tubus, a hatása pedig szintén nagyon jó.
Update: mostanában már kissé nehezen szívódik be nekem, ha este bekrémezem a kezem, reggel még alig lehet lemosni. Vagy sokat használok vagy az én bőrömmel rakoncátlankodik...Ennek ellenére nem rossz de egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ennie86

2019. március 17.

Szeretem a Nivea termékeket. Ebben se kellett csalódnom. :) Az ikonikus illat mellett hamar beszívódik, kellőképpen ápol. A kinézetére is ötös adok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

szabocintia

2019. február 4.

Gazdag formula, kellemes illat.
Sokat gondolkodtam, hogy megéri e vajon az árát, nem csalódtam, jó döntés volt.
Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata, használat után nem ragad, nem tapad, hosszan tartó hidratáltság érzést biztosít.
Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Gazdag formula, kellemes illat.
Sokat gondolkodtam, hogy megéri e vajon az árát, nem csalódtam, jó döntés volt.
Újra vevős!

GergelyneTesiVass

2019. január 18.

Kellemes, a márkára jellemző, jól ismert illata van. Közepes árkategóriájú termék, átlagos használat mellett körülbelül három hétig elég. Tapasztalatom szerint gyorsan beszívódik, visszamaradó, zavaró, zsíros érzet nélkül. Gazdag összetétele ellenére sajnos számomra mégsem bizonyult kellően hatásosnak, nem tudta megakadályozni a kezemen a fájdalmas repedések megjelenését. Rendkívül praktikusnak találtam a csomagolását: könnyen használható, és egyszerű magunkkal vinni a táskánkban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

stripedpanda

2019. január 3.

Imádom ezt a kézkrémet, rengeteget próbáltam, de magasan a legjobb eddig az összes közül. A nagyon kiszáradt kezeimet is egyből rendbehozta, puha és hidratált lett a bőröm már egy használat után, ami elég ritka jelenség nálam, sőt a következő kézmosás után is érződik a hatása, ami számomra pláne kiemelkedővé teszi. Ehhez képest viszonylag hamar teljesen beszívódik és semmilyen réteget vagy zsíros érzetet nem hagy maga után. Tipikus nivea illata van, szóval az sem zavaró. Ha elfogy, biztosan venni fogok még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

narancsdzsem

2018. december 22.

Fantasztikus kézkrém, ő kell télire! Minden téren annyira jó ahogy írták a többiek. Mindenkinek ajànlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

FReka

2018. november 13.

Nagyon szeretem,könnyen,gyorsan beszívódik,nem hagy maga után zsíros réteget,kellően hidratál is. Az illata a tipikus nivea illat. Ha nem lennék tele mindenféle ajándékba kapott kézkrémmel,újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

tothng

2018. október 25.

Nagyon jól hidratál, de én csak éjszakára szoktam használni, mert zsíros bőrérzet marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

peachyglow

2018. október 13.

A hidegebb időben rémesen kiszárad a kezem. Általában éjszakára szoktam ezt használni, tudjátok pavlovi reflex, sötétkék és nivea = éjszakai, de reggelre mindig rendbe teszi a szinte kirepedezett bőrömet. Néha bedobom a táskámba is napközbenre. A kiszerelése praktikus, az illata nekem tetszik. Hamar beszívódik. Szerintem őszre, télre tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2