Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   780 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Speciálisan a hosszú haj igényeire kifejlesztett sampon, melynek keratinnal és természetes olajokkal dúsított formulája erősíti és táplálja a hosszú hajat.

Kiszerelés: 250 ml

Gabrielaa

2019. július 13.

Ezt is kipróbálom...gondoltam 2-3 éve.Elnehezit,fénytelenné tesz hosszú távon.Az én hajamra nem való szulfátos,szilikonos sampon.Az illata jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Kajla

2018. augusztus 25.

Összességében imádom a nivea samponjait, meg is lepett, hogy ennyire lent van az összesnek az értékelése.
Mindig váltogatom a fajtákat, de például ha rám is jön, hogy új sampont akarok mindig visszatérek ehhez, mert gyönyörű lesz a hajam tőle. Nekem bevált.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Bubucim

2017. május 14.

Még akkor használtam, amikor száraz volt a hajam. Nem volt rossz, de mélyebb nyomot nem hagyott bennem, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

SweetViolet

2016. július 26.

Már a második flakonnal fogyasztjuk a férjjel, az illata valami szuper. A hatása semmi különös, ugyanazt tudja, mint egy általános sampon. Férj fejbőrének viszont nem felel meg, folyton korpás lesz tőle, úgyhogy váltani fogunk, vagy legalábbis ő kénytelen lesz. Én a natúr vonalról tértem vissza a Niveához, mert szülés után akármilyen sampont próbáltam, mindig 2-3 nap alatt zsíros lett a hajam. Most akár egy hétig is bírja, nem tudom, hogy magának a márkának köszönhetően, vagy az összetevőknek hála. Úgyhogy marad a Nivea, csak másik hajtípusra való sampont fogok kipróbálni. Mindenestre ez végre nem volt csalódás, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

MulBria

2016. június 8.

Nem tisztított kellően és zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Nem tisztított kellően és zsírosított.

laskaidomcsi

2016. március 14.

Igazából nem használtam huzamosan ezt, mert a jó illatán kívül semmi előnyét nem tapasztaltam.. Ugyanolyan, mint a többi.
Viszont.. Nem sok samponnál "élvezhettem" az illatot 3 nap után is. Ezért kap 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

cseresznyee1

2015. október 11.

Ez a sampon semmit nem teljesít, amit ígér. A hajam jó ha 2 napot kibír mosàs nélkül....biztos nem veszek soha Niveás sampont:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

reksi26

2015. április 20.

Sajnálom, hogy már ezt se lehet kapni se a kimondottan korpásat mert ezek váltak be nekem a legjobban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

liljaa

2014. április 7.

Tudom, az a fránya szilikon, de ha már ajándékba kaptam, gondoltam, kipróbálom.
Erős, egészséges hajam van, viszont a hajmosás napján vállalhatatlan, a balzsamozás ellenére is fénytelen és száll, de mióta ezt használom, sokkal ritkábban, ill. kisebb mértékben tapasztalok ilyet. Nem zsírosít, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Tudom, az a fránya szilikon, de ha már ajándékba kaptam, gondoltam, kipróbálom.

feketesheep

2014. március 22.

Egyszer leárazva bukkantam rá, és gondoltam kipróbálom. Nem csalódtam. Az én hosszú göndör hajammal csodát tett. Szép fényes és puha lett, és amíg használtam egyáltalán nem törtek a hajvégeim. Nem szeretem folyamatosan ugyanazt a sampont használni, de őt biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin