Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2019. május 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű nappali fluid, amely vitamin és lótusz kivonat tartalma révén hidratálja a bőrt és 1 perc alatt felszívódik.

Láthatóan és érezhetően csodálatos bőr.Az intenzíven hidratált és felfrissült arcbőr csodálatosan puhává válik, készen áll a sminkelésre.

1000 Ft - Nivea Make-Up Starter
Ár: 1000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost - Ajánlott postán maradó előre utalás után
nncsrny

2019. május 8.

Nagyon sok alkohol van benne, csípi a szemem. Egyébként meg csalánkiütéses leszek tõle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

85eva

2019. április 17.

Jó krém, nem túl zsíros, de kellően hidratál, és az illata is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Jó krém, nem túl zsíros, de kellően hidratál, és az illata is megfelelő.

Bettu

2019. április 14.

Sokáig használtam, néha bizony hajlamos volt "lehámlani", azt leszámítva teljesen oké, könnyen beszívódik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

NoraConsuela

2019. április 14.

Könnyű érzet, nagyon jó smink alá mert egyből felszívódik és rögtön lehet is kezdeni az alapozást. Az illata nagyon leheletnyi és nekem ez így pont jó is :) Egyedüli problémám vele, hogy nem érzem hogy hidratálná az arcomat, de nem is szárít, csak várnék még valami pluszt tőle. Az ára viszont nagyon kedvező, így azért az ár érték arányt simán hozza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

betti961

2019. április 8.

Én nagyon szeretem, szépen hidratál és utána könnyebb rá sminkelni. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Bildiy

2019. március 26.

Sajnos nem az én krémem. Nem néztem meg vásárlás előtt az összetevő listát, és csak a krém kinyitása után éreztem, hogy ez nekem nagyon alkoholos lesz. A bőröm végül is elviseli, csak nem szeretem ezt az alkoholos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Eszter555

2019. március 20.

Könnyű krém, nem ragad, kellemes illatú, és nagyon jó rá sminket felvinni. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

eeeee

2019. március 15.

Könnyen beszívódik, kellemes viselet, jó alapot ad a sminknek. Minimálisan hidratál, nyárra magában is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

hordosnati

2019. március 4.

Ez az új fekete csomagolás csak egy feltünéskeltés....ugyan olyan mint régen volt.Kellemes az illata és puha lesz az arcom tőle, viszont nagyon el kell találni a felvitelkor a mennyiséget, mert utánna ha végig símítom az arcomat "hámlik" le róla a krém...úgyhogy ez nem tetszik egyáltalán,mert így a sminkem is oda lehet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

PViktoriaaa

2019. február 9.

A legjobb krém amit valaha használtam. Már 2 éve használom, és csak most láttam, hogy ez egy primer krém :D
De igazából nekem mind1 is mert nem sminkelek :)
Viszont sajnos ma akartam venni újra, de már sem DM-ben sem Rossmannban nem találtam :(
Megnéztem a boltok online kínálatát hátha csak a boltban fogyott el de ott sem találtam. Esetleg valaki tudja, hol tudnék ilyet beszerezni?
Vagy ha esetleg új külsőt kapott, akkor most hogy keressem?! :) Köszönöm előre is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

De igazából nekem mind1 is mert nem sminkelek :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.