Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. május 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

Univerzális krém férfiaknak, alkalmazható arcra testre kézre, bárhol ahol a bőrnek szüksége van rá. Hidratálja a bőrt és segít megakadályozni annak kiszáradását. Gyorsan beszívódik. Praktikus csomagolás és friss férfias illat.

Krisztina85

2019. október 21.

Remek illatú, könnyen beszívódik. A férjem kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Remek illatú, könnyen beszívódik. A férjem kedvence.

Erika80

2019. szeptember 30.

Valóban könnyedebb állagú, könnyebben beszívódó, nagyon finom, férfias illatú, de nem tolakodó, nem erősen parfümözött krém. Nagyon tetszik a férjemnek és néha én is kérek belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

SZS30

2019. augusztus 24.

Ez a Nivea krém bezzeg remekül beszívódik, nekem az illata is tetszik, remek alternatívája lett a hagyományos verziónak. Kézkrémként használom, főleg télen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Bettu

2019. július 14.

Barátomnak vettük, mert száraz az arcbőre. Kicsit csípte neki az orránál, de szerintem csak azért, mert már annyira ki volt neki száradva. Egyébként semmi férfias illata nincs, könnyen beszívódó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

nemvagyokrobot

2019. április 28.

A barátom bőrét szárította, így sajnos kidobásra került. Nagyon erős volt az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

random

2019. február 27.

könnyű, gyorsan beszívódó kis krémecske, finom illattal (habár valamiért apámra emlékeztet... pedig ő old spice-t használt, aminek azért nem egészen ilyen illata van, de mégis...). jóval folyósabb, mint az eredeti nivea, ennek ellenére közel ugyanannyira hidratáló - viszont nem igazán "véd". mondjuk, ha ki van száradva a kezem a hidegtől, akkor segít, de ha megint kimegyek a hidegbe, ugyanúgy kiszárad a kezem. szóval, ha kimegyek a hidegbe, a sima nivea-t használom, de ha bejövök a hidegről, akkor ezt. vagyis egyik sem helyettesíti igazán a másikat. kicsit a nivea soft-ra emlékeztet, de ez jobban hidratál.
arcra sem rossz amúgy, de max egyszer-egyszer használom, ha nincs más, szimplán csak azért, mert arcra van otthon jobb krémem is. amit viszont sajnálok, hogy a dobozka nem olyan biztosan záródó, mint az eredeti kék nivea (vagy csak magától a terméktől lesz csúszós, nem tudom), úgyhogy táskába nem dobnám csak úgy magában... szóval ez is olyan meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

baba_girl_16

2019. január 27.

Férjem használta alkalmanként, gondoltam én is kipróbálom. Az eredeti Nivea krémtől elég messze áll, ez sokkal könnyebb állagú, hamarabb beszívódik, habár nem teljesen, mert több óra után is egy csúszós réteg marad a kezemen. Az illata elég férfias, úgyhogy így nekem éjszakai kézkrémnek jó volt, nappalra már nem használnám, de pasiknak tökéletes. A hidratálása megfelelő, amit a Nivea krémektől megszoktunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Floree

2018. december 3.

Hétvégén, nő létemre kipróbáltam amikor a páromnál megláttam ezt a krémet. Előtte mindig a hagyományost használta, de a kettő ég és föld! Ez sokkal könnyebben beszívódik a bőrbe, lazább az állaga, és kellemes illata van, nem az a tolakodóan férfias. Nagyon kedveltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

vicky93

2018. november 26.

Pár éve elkezdett a hidegtől nagyon kiszáradni a kezem, és szinte már mindent kipróbáltam. Egyszer a dm-ben nézelődtem, megláttam ezt, gondoltam nő létemre kipróbálom. És nagyon jól tettem: szerintem nem tolakodóan férfias az illata és az eredeti nivea krémnél könnyebben beszívódik, könnyebben kezelhető, a sebes mancsomat pedig szépen helyrehozza. Ami még maradt belőle, elhasználom, de biztosan nem fogom újra megvenni, mivel nem cruelty free és a természetestől is messze van sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nagyon keveset használok belőle arcra és kézre, de megfelelően hidratál. Mivel pici tégelye van, így mindig a táskámban lapul. Illata pedig nagyon eredeti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0