KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Iridonia

2018. október 16.

Hosszú, sűrű, vastag szàlú hajamra hasznàlom. 2 naponta mosok hajat, sajnos gyorsan zsírosodik a fejbőröm, amire egy sampon se tudott megoldàst nyújtani, össze sem tudom szàmolni, hàny félét kipróbàltam. Ez a sampon az, amely ha nem is tolja ki a mosàsok közti időt, de nagyon könnyű, fényes, puha hajat eredményez hajmosàs utàn. :) Nem szàrítja sem a fejbőröm, sem a hajvégeket, nem nehezül/lapul le a hajam, és nagyon jól tisztít! Ennek pedig kivàltképp örülök, ilyen gyakori hajmosàsok mellett. Nagyon meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy hosszú tàvon megmaradok ennél. 4. flakonnal hasznàlom.

Iridonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

bugeyes

2018. október 16.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de azért sajnos nem egy nagy durranás. Valóban jól tisztít és frissít, amikor használom, számomra kellemes az illata, de ugyanúgy 2 naponta kell hajat mosnom, mert a hajam töve sajnos ugyanúgy gyorsabban zsírosodik, viszont a végét kicsit szárítja.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

FodorPapBarbara

2018. október 15.

Nekem sajnos nagyon szárítja a fejbőrömet illetve a hajamat is.
Illata egyébként nagyon friss és nagyon sokáig elég a sűrűsége miatt.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Nekem sajnos nagyon szárítja a fejbőrömet illetve a hajamat is.
Illata egyébként nagyon friss és nagyon sokáig elég a sűrűsége miatt.

dunaimano

2018. október 14.

Gyorsan zsírosodó hajamra keresem A sampont. Kétnaponta mosok hajat, de sajnos a második napon sokszor vállalhatatlan, mindenféle trükkökhöz folyamodok hogy ne látszódjon annyira (száraz sampon, befont haj, stb.) Emellett a legtöbb zsíros hajra szánt sampon annyira szárítja a fejbőrömet, hogy borzasztóan viszket, időnként ki is pattog. Eddig a legjobban egy Schauma sampon vált be, itthon tartok belőle pár tubust mindig, de még kísérletezgetek, hátha megtalálom az igazit. A nagy hype miatt próbáltam ki ezt a sampont. Összességében szépen tisztítja a fejbőrömet, de ez is szárítja és irritálja kicsit. Nos kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen hatást tud produkálni, egyelőre nem várok tőle sokat, eddig nem nyújtott többet mint az előző samponom, sőt annyit se. Ez így nekem négyes, aztán majd ha nagyon megszeretem, és kiderül hogy egy csodaszer, jelentkezem!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Hajni12

2018. szeptember 18.

Elég problémás a hajam, naponta mosom, néha nagy melegben naponta többször is. Sok sampont kipróbáltam már, teljes mértékben egyik sem vált be, ezért 5 csillagot erre sam adnék, de a Nivea Micellás Tisztító sampon eddig mindenképp a top-listás samponjaim között szerepel! :)

Hajni12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

AzAngie

2018. szeptember 17.

Hatodik hete használom a sampont. Nem akartam véleményt írni, amíg nincs több hetes tapasztalatom, mert az elején nálam mindegyik beválik és csak később lesz negatív véleményem. Sajnos itt is ez történt. Az első pár hajmosás csodákat tett a hajammal: puha, fényes, tiszta volt; nagyjából 4 naponta kellett csak mosni ami szuper, azonban nagyon szárítja és ennek pár hét múlva az lett az eredménye, hogy már hajszárítás után érzem a zsírosodást. Hatalmas csalódás, mert szuper illata van és az első pár alkalom tényleg egy csoda volt, de én el sem fogom használni a flakont, mert már hullik is a hajam tőle. Hiába szilikon- és parabén mentes, az SLS a második inci, erre jobban kellett volna figyelnem, mert minden negatív hatása ki is jött... Én nem veszem újra és senkinek nem fogom ajánlani, de nagyon sajnálom, mert nagyon finom illata van és az első pár héten ódákat tudtam volna zengeni.

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

anii99

2018. szeptember 14.

Elégedett vagyok vele. Én nagyon megszerettem :) most vettem a 2.flakonnal. Az illatát szeretem, kellemes citrus illata van. Nekem jól tisztít, eddig 3 naponta mostam hajat,most ezt ki tudtam tolni 4-4 és fél napra. Az nálam különösen + pont hogy szilikon és parabén mentes :) jó 1 éve kivontam az ilyen samponokat a polcaimról, a hajam meg is köszöni :D egyetértek az előttem szólóval, müllerben érdemes megvenni, 990-èrt simán megéri! Mindenképpen újra vevős :) ((Érdekes ez nálam jobban bevált mint a faith in nature-os jojoba sampon,pedig ahhoz nagyobb remenyeket fűztem..nem gondoltam volna hogy végül egy nivea sampon fog beválni :D ))

anii99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pillangolany7

2018. szeptember 7.

Hasznos tipp: Müllerben érdemes venni, ott olcsóbb, mint a többi drogériában. Nekem bejön a friss, citromfüves illata, épp annyira habzik amennyire kell és úgy érzem, sokkal tisztább a használatától a fejbőröm. A kiszerelése is nagyon praktikus, és a zsírosodásra hajlamos hajam állapotán picit még javított is. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Dooorinaa

2018. szeptember 5.

Természetes finom illata van , tisztának érzem a hajam teljesen mosás után és picit dúsabbnak érzem tőle ,1 nappal pedig tovább tudom húzni a hajmosast

Dooorinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

beresregina95930

2018. augusztus 28.

tesztelésre kaptam. kellemes illata van, frissít és megfelelően tisztítja a fejbőrt.
fogok venni!

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

fogok venni!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.