KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Ár: 1000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Chrissy

2018. december 16.

Ez is csak egy sampon a sok közül...
Az itt olvasott sok jó vélemény hatására vettem meg úgy másfél hónapja. Egyszerűen egy jó sampont kerestem, ami szépen tisztít, nem zsírosodik tőle a hajam, selymes lesz és puha. Nekem az se számít, hogy mentes-e valamitől, mert ha valami beválik, akkor annak megbocsátom a piros pöttyös összetevőket is, talán az alkohol az egyetlen, amit nem tolerálok kozmetikumban, de még ebben is vannak kivételek. Ami vonzott benne az a micellás technológia, szerettem volna kipróbálni egy ilyen sampont. Voltam egyszer egy mikrokamerás fejbőrvizsgálaton hajhullás miatt, ott mondták, hogy mennyire fontos a fejbőr alapos tisztítása az egészséges hajgyökerek végett, azóta extrán figyelek erre, így nagyon tetszett az alaposan tisztít ígéret. És az is, hogy hosszan tartó frissességet hagy maga után.
Persze valahol amellett, hogy egy jó sampont keresek, ami szépen tisztít és selymes meg puha lesz tőle a hajam, titkon mindig remélem, hogy megtalálom a csodaszert a gyorsan zsírosodó hajamra.
(Erre eddig a legjobban az Yves Rocher fejbőrradírja vált be).
Ez a sampon azonban nem nagyon váltotta be az ígéreteit és az én elképzeléseimnek sem felelt meg. Olyan semmi extra, egy sampon a sok közül.
Viszonylag sok kell belőle, persze nekem derékig érő hajam van, így természetes, hogy kell a mennyiség, de ebből egy picit talán több kell, mint amit megszoktam. Áttetsző, géles állagú. Az illata grapefruitos citrusos, kellemes, frissesség hatását kelti, de a hajban nem marad meg.
Tényleg alaposan tisztít, de ezzel egyenesen arányosan szárít is, a hajam "csikorgós" lesz tőle.
Hosszú haj esetén teljesen természetes, hogy kell hajbalzsam is, ez bele is van nálam kalkulálva a történetbe mindig, de ha ezzel a samponnal mosok hajat, akkor a legerősebben hidratáló-tápláló pakolásokat kell használnom, ha valóban puha és könnyen kifésülhető hajat szeretnék. A "vékonyabb" balzsamok ide nem elegendők.
A hajmosási időt semennyire sem tolja ki sajnos.
Ami tetszik benne az a csomagolása, szeretem a "billenős" kupakot, mert nem kell levenni, kényelmes használni, és a flakon nem a megszokott formájú, tetszik az eltérő alak. De nagyjából ennyi.
Én nem fogom újravenni. Szívesebben próbálok ki valami mást.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Ez is csak egy sampon a sok közül...
(Erre eddig a legjobban az Yves Rocher fejbőrradírja vált be).
A hajmosási időt semennyire sem tolja ki sajnos.
Én nem fogom újravenni. Szívesebben próbálok ki valami mást.

SzL

2018. november 15.

Már lassan 1,5 hónapja használom ezt a sampont. Az elején nagyon tetszett, szépen megtisztította a hajamat. Akkor nem is zsírosította, sőt mintha 1 néha 2 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást.
Most viszont, mintha azt tapasztalnám, hogy ismét jobban zsírosodna a hajam. Nem tudom, hogy konkrétan a sampontól, vagy lehet csak megszokta már a hajam. Enyhe, épphogy kicsit citromos illata van, ezzel nem volt gondom. A textúrája is rendben volt számomra.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Bereibi

2018. november 13.

Nagy reményeket fűztem ehhez a samponhoz, de sajnos csalódnom kellett. Egy napot bír a hajam...majd vállalhatatlanul zsíros. Egyedül ami miatt két csillagot kapott az az illata...de más extrával nem szolgál :(

Bereibi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

pillangolany7

2018. október 25.

Hasznos tipp: Müllerben érdemes venni, ott olcsóbb, mint a többi drogériában. Nekem bejön a friss, citromfüves illata, épp annyira habzik amennyire kell és úgy érzem, sokkal tisztább a használatától a fejbőröm. A kiszerelése is nagyon praktikus, és a zsírosodásra hajlamos hajam állapotán picit még javított is. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele.

Frissítés: sajnos az utóbbi időben rettenetesen elkezdett viszketni a fejbőröm, mivel mindent ugyanúgy csinálok, ahogy eddig, így csak a sampon lehet a ludas, ráadásul a hajam ugyanúgy zsírosodik újra, hosszú távon nem segített ezen a problémán.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Iridonia

2018. október 16.

Hosszú, sűrű, vastag szàlú hajamra hasznàlom. 2 naponta mosok hajat, sajnos gyorsan zsírosodik a fejbőröm, amire egy sampon se tudott megoldàst nyújtani, össze sem tudom szàmolni, hàny félét kipróbàltam. Ez a sampon az, amely ha nem is tolja ki a mosàsok közti időt, de nagyon könnyű, fényes, puha hajat eredményez hajmosàs utàn. :) Nem szàrítja sem a fejbőröm, sem a hajvégeket, nem nehezül/lapul le a hajam, és nagyon jól tisztít! Ennek pedig kivàltképp örülök, ilyen gyakori hajmosàsok mellett. Nagyon meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy hosszú tàvon megmaradok ennél. 4. flakonnal hasznàlom.

Iridonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

bugeyes

2018. október 16.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de azért sajnos nem egy nagy durranás. Valóban jól tisztít és frissít, amikor használom, számomra kellemes az illata, de ugyanúgy 2 naponta kell hajat mosnom, mert a hajam töve sajnos ugyanúgy gyorsabban zsírosodik, viszont a végét kicsit szárítja.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

FodorPapBarbara

2018. október 15.

Nekem sajnos nagyon szárítja a fejbőrömet illetve a hajamat is.
Illata egyébként nagyon friss és nagyon sokáig elég a sűrűsége miatt.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Nekem sajnos nagyon szárítja a fejbőrömet illetve a hajamat is.
Illata egyébként nagyon friss és nagyon sokáig elég a sűrűsége miatt.

dunaimano

2018. október 14.

Gyorsan zsírosodó hajamra keresem A sampont. Kétnaponta mosok hajat, de sajnos a második napon sokszor vállalhatatlan, mindenféle trükkökhöz folyamodok hogy ne látszódjon annyira (száraz sampon, befont haj, stb.) Emellett a legtöbb zsíros hajra szánt sampon annyira szárítja a fejbőrömet, hogy borzasztóan viszket, időnként ki is pattog. Eddig a legjobban egy Schauma sampon vált be, itthon tartok belőle pár tubust mindig, de még kísérletezgetek, hátha megtalálom az igazit. A nagy hype miatt próbáltam ki ezt a sampont. Összességében szépen tisztítja a fejbőrömet, de ez is szárítja és irritálja kicsit. Nos kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen hatást tud produkálni, egyelőre nem várok tőle sokat, eddig nem nyújtott többet mint az előző samponom, sőt annyit se. Ez így nekem négyes, aztán majd ha nagyon megszeretem, és kiderül hogy egy csodaszer, jelentkezem!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Hajni12

2018. szeptember 18.

Elég problémás a hajam, naponta mosom, néha nagy melegben naponta többször is. Sok sampont kipróbáltam már, teljes mértékben egyik sem vált be, ezért 5 csillagot erre sam adnék, de a Nivea Micellás Tisztító sampon eddig mindenképp a top-listás samponjaim között szerepel! :)

Hajni12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

AzAngie

2018. szeptember 17.

Hatodik hete használom a sampont. Nem akartam véleményt írni, amíg nincs több hetes tapasztalatom, mert az elején nálam mindegyik beválik és csak később lesz negatív véleményem. Sajnos itt is ez történt. Az első pár hajmosás csodákat tett a hajammal: puha, fényes, tiszta volt; nagyjából 4 naponta kellett csak mosni ami szuper, azonban nagyon szárítja és ennek pár hét múlva az lett az eredménye, hogy már hajszárítás után érzem a zsírosodást. Hatalmas csalódás, mert szuper illata van és az első pár alkalom tényleg egy csoda volt, de én el sem fogom használni a flakont, mert már hullik is a hajam tőle. Hiába szilikon- és parabén mentes, az SLS a második inci, erre jobban kellett volna figyelnem, mert minden negatív hatása ki is jött... Én nem veszem újra és senkinek nem fogom ajánlani, de nagyon sajnálom, mert nagyon finom illata van és az első pár héten ódákat tudtam volna zengeni.

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.