Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Ár: 500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
cloudydayyy

2019. február 19.

Minden esélyt megadtam neki,hogy működjön,de sajnos nem így történt. A hajam fél nap alatt olyan szagot vett fel mintha már legalább egy hete nem mostam volna meg, ráadásul a fejbőrömet rettenetesen irritálhatta,mert úgy viszketett mint még soha. Zsírosodni is igen hamar elkezdett sajnos. Nagy reményeket fűztem hozzá,de kár volt. :(

cloudydayyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

vermaeszti

2019. február 10.

Számomra nagy csalódás ez a sampon. Az illate kellemes, azonban elég gyorsan fogy és a hajam is rettentő gyorsan zsírosodott tőle. Reggel megmostam, de este már éreztem, hogy újra ragacsos a hajtöveknél. Fél tubusnál ment is a kukába.

vermaeszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Qwerty

2019. január 29.

Átlagos sampon, semmi extra. Nem csodaszer, de nem is rossz. Szerintem jól habzik. Elég sokára fogyott el, az illatát nagyon szerettem, de nem hiszem, hogy újra megveszem.

Qwerty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Vanda234

2019. január 28.

Hát tényleg egy nagy csalódás! hamar zsírosodik a hajam,gyorsan fogy,nagyon nem szeretem...

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

gyrita99

2019. január 25.

Télen hamar zsírosodik a hajam, így gondoltam kipróbálom.Nehezen habzik, sok kell belőle, így hamar fogy. Erősen szárította a hajvégeim még hajvégápoló után is. Nekem egyáltalán nem vált be.

gyrita99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

K1Ani

2019. január 23.

Ahogy nézem az összetevő lista nem valami szép.., az én orromnak egyszerűen büdös. teszteltem, de ennyi pénzért nem venném meg. Nem ad tisztaság érzetet, szárít, nem jó.

K1Ani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Verena

2019. január 16.

Nem habzik túl jól, sok kell belőle, így gyorsan fogy. Az illata nem túl erős, kellemesnek mondható. A hatása viszont borzalmas. Lelapul a hajam és már másnapra zsíros lesz. Néha próbálom más samponnal együtt használni, de nem szeretem.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Chrissy

2018. december 16.

Ez is csak egy sampon a sok közül...
Az itt olvasott sok jó vélemény hatására vettem meg úgy másfél hónapja. Egyszerűen egy jó sampont kerestem, ami szépen tisztít, nem zsírosodik tőle a hajam, selymes lesz és puha. Nekem az se számít, hogy mentes-e valamitől, mert ha valami beválik, akkor annak megbocsátom a piros pöttyös összetevőket is, talán az alkohol az egyetlen, amit nem tolerálok kozmetikumban, de még ebben is vannak kivételek. Ami vonzott benne az a micellás technológia, szerettem volna kipróbálni egy ilyen sampont. Voltam egyszer egy mikrokamerás fejbőrvizsgálaton hajhullás miatt, ott mondták, hogy mennyire fontos a fejbőr alapos tisztítása az egészséges hajgyökerek végett, azóta extrán figyelek erre, így nagyon tetszett az alaposan tisztít ígéret. És az is, hogy hosszan tartó frissességet hagy maga után.
Persze valahol amellett, hogy egy jó sampont keresek, ami szépen tisztít és selymes meg puha lesz tőle a hajam, titkon mindig remélem, hogy megtalálom a csodaszert a gyorsan zsírosodó hajamra.
(Erre eddig a legjobban az Yves Rocher fejbőrradírja vált be).
Ez a sampon azonban nem nagyon váltotta be az ígéreteit és az én elképzeléseimnek sem felelt meg. Olyan semmi extra, egy sampon a sok közül.
Viszonylag sok kell belőle, persze nekem derékig érő hajam van, így természetes, hogy kell a mennyiség, de ebből egy picit talán több kell, mint amit megszoktam. Áttetsző, géles állagú. Az illata grapefruitos citrusos, kellemes, frissesség hatását kelti, de a hajban nem marad meg.
Tényleg alaposan tisztít, de ezzel egyenesen arányosan szárít is, a hajam "csikorgós" lesz tőle.
Hosszú haj esetén teljesen természetes, hogy kell hajbalzsam is, ez bele is van nálam kalkulálva a történetbe mindig, de ha ezzel a samponnal mosok hajat, akkor a legerősebben hidratáló-tápláló pakolásokat kell használnom, ha valóban puha és könnyen kifésülhető hajat szeretnék. A "vékonyabb" balzsamok ide nem elegendők.
A hajmosási időt semennyire sem tolja ki sajnos.
Ami tetszik benne az a csomagolása, szeretem a "billenős" kupakot, mert nem kell levenni, kényelmes használni, és a flakon nem a megszokott formájú, tetszik az eltérő alak. De nagyjából ennyi.
Én nem fogom újravenni. Szívesebben próbálok ki valami mást.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Ez is csak egy sampon a sok közül...
(Erre eddig a legjobban az Yves Rocher fejbőrradírja vált be).
A hajmosási időt semennyire sem tolja ki sajnos.
Én nem fogom újravenni. Szívesebben próbálok ki valami mást.

SzL

2018. november 15.

Már lassan 1,5 hónapja használom ezt a sampont. Az elején nagyon tetszett, szépen megtisztította a hajamat. Akkor nem is zsírosította, sőt mintha 1 néha 2 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást.
Most viszont, mintha azt tapasztalnám, hogy ismét jobban zsírosodna a hajam. Nem tudom, hogy konkrétan a sampontól, vagy lehet csak megszokta már a hajam. Enyhe, épphogy kicsit citromos illata van, ezzel nem volt gondom. A textúrája is rendben volt számomra.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Bereibi

2018. november 13.

Nagy reményeket fűztem ehhez a samponhoz, de sajnos csalódnom kellett. Egy napot bír a hajam...majd vállalhatatlanul zsíros. Egyedül ami miatt két csillagot kapott az az illata...de más extrával nem szolgál :(

Bereibi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.