Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Ár: 1200 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: keveset használt (80%), Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, szinte bárhol

Krtek1

2020. június 30.

Megvettem a vegyes vélemények ellenére is, mert akciós volt, az én hajam pedig igen zsíros, gondoltam, hátha. Nekem valamiért iszonyat csikorgóssá teszi a hajat, talán túl is szárítja. Nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna a hajam. Az illatát szeretem, így most kb kéthetente vagy hetente használom egyszer 'mélytisztítás' céljából, de nem nagyon győzött meg. Az illata miatt és mert nem rontott legalább a hajam zsírosságán, két csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

szitakoto15

2020. június 20.

A fejbőrnek valóban jót tesz, egy nappal ki lehet vele tolni a hajmosást. Az alapból száraz hajamat viszont még jobban szárítja, tehetek rá akármilyen balzsamot, hajápolót, kellemetlen lesz a tapintása tőle. Egy próbát megért, de akinek száraz haja van, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

vadvirag919

2020. május 27.

Úgy 3 emberre elegendő hajhagyma van a fejemen, amiből olyan sörény nő ki, amit egy kifejlett hímoroszlán simán megirigyel - ha hajszárítózom.
Na ez NEM egy rossz sampon, ez számomra a JÓ sampon. Sörénykém igényei miatt 2 sampont és 2 balzsamot tartok itthon konstans. Ez az egyik alap kellék, mert mindent is leszed, jó az illata, habzik, sokáig elég. Mivel felváltva használom mással (ált. hamvasító samponnal), így engem nem szárít. Pont jó, legalább 3 nap míg elkezdek egy újabb hajmosáson gondolkozni normál körülmények közt, 5 nap mire vállalhatatlan - derékig érő hajnál ez aranyat ér. Súlya és volumene miatt a fejtetőmön szokott zsírosodni, ha marad benne bármilyen sampon/balzsam. Ennél ez nincsen, egyszerűen csak már nem áll sehogy, lelapult a hajgumi miatt stb stb. Kicsit.... eléggé....drága, de nekem ugye hónapokig elég így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

vlilla93

2020. május 16.

Kaptam ajándékba, de nagyon nem szeretem. Alig várom, hogy elfogyjon. A hajamat három naponta mostam eddig, ettől a sampontól csak rosszabb lett. Konkrétan tegnap este mostam meg vele a hajam, és ma olyan zsíros tapintású a fejtetőm, a hajam, hogy össze kellett gumiznom, hogy kevésbé legyen feltűnő. A végét nagyon kiszárítja, felül pedig mintha nem oldaná fel hajmosás közben a főzéstől, edzèstől letapadt zsírt. Biztos, hogy kerülni fogom a nivea samponokat, maradok a jól bevált Head&Shouldersnèl...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Réka91

2020. március 10.

Jelenleg ez a bevált samponom, már többször újravettem. Kellemes az illata, jól tisztít, jól habzik. 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást, persze száraz samponnal már, de na. Bejön, hogy szilikonmentes. Kicsit szárítja a fejbőrt, de részemről nem vészes. Nem tökéletes, de nekem ez így is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

AnGeska

2020. január 7.

Pro:
- finom, friss illata van, könnyű géles állaga, jól habzik és tisztít, kiadós :)

Contra:
- semmivel nem lett kevésbé zsírosodó a hajam, nagyon viszket tőle a fejbőröm, annyira szárít :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Pro:

Contra:

lenochka

2019. december 14.

Összességében mindennapos hajmosásra bevált a citromfüvet tartalmazó Nivea micellás sampon. Azon kívül, hogy extra puha tőle a hajam és alaposan tisztít, más pozitívumot vagy extra tulajdonságot nem tudok elmondani róla. Az illata kellemes és aznap még bőven lehet érezni a hajban. Aki szilikonmentes termékekre esküszik hajápolás terén, annak bátran tudom ajánlani a márka micellás samponjait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Szila20

2019. december 12.

Nekem bevált ez a termék, nagyon szép puha és selymes lett tőle a hajam. :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Piedra

2019. október 27.

Nekem olyan nesze semmi, fogd meg jól. :( Illattal, állaggal nincs bajom, jól is habzik, de semmi extra. Eléggé zsírosodik a hajam, 2 naponta kell mosnom, kísérletezgetek, hogy hátha lesz olyan sampon, ami ha csak egy nappal is, de kitolja a hajmosást. Ez a sampon csalódás volt nekem, 2 napig se vállalható vele a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Eberaln

2019. október 15.

Nagyon nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Rengeteg mindent kipróbáltam már. Még semmi sem segített igazán. Nagyon sok reményt fűztem ehhez a termékhez így abszolút csalódás. Azt ígéri, hogy védi a fejbőr természetes ph-ját. Hát az én fejbőröm ph-ja még jobban felborult. Most már nem 3 naponta hanem kb minden nap hajat kellene mosnom. Jól tisztít, sokáig elég, finom az illata de a hatása 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.