KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Ár: 1000 , Eladó: Bubucim
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, Foxpost.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Epeerr

2018. augusztus 16.

Balzsammal együtt nekem kellemes csalódás volt, ebben a melegben, edzések mellett sem koszolódott gyorsan a hajam, sokáig puha maradt. Illetve nem viszketett tőle a fejbőröm.

Epeerr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Nekem sűrűn zsírosodó a hajam, heti 2x mosom minel tovább próbálom húzni. Nekem ez a sampon nem vált be. Hajmosás után 1.nap tiszta, selymes, puha 2.nap pedig mar zsírosodott. Akinek hasonlóan zsírosodó a haja, annak nem ajánlom.

Bocskaolivia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

betthinaaa

2018. augusztus 15.

sokkal többet nyújt a sampon mint elsőre vártam tőle. Napokig tiszta érzetet ad a hajamnak, kiválóan eltávolítja a hajformázó maradékait a hajamról! 5 csillagos!!!

betthinaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van, könnyen habzik. A kiszerelése is nagyon jó. Árban pedig elérhető.

sgabii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

msarolt

2018. augusztus 14.

Nagyon szép fényes, egyenes a hajam tőle. Egyáltalán nem zsírosodik a használata után, egy hetet is kibír hajmosás nélkül, ami szerintem kész csoda.

msarolt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

ruszkair90

2018. augusztus 14.

Az illata mesés, én is tesztelésre kaptam a terméket. A hatásáról később tudok beszámolni még.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tulipanlany

2018. augusztus 14.

Nekem nagyon zsírosította a hajam, nem szeretem sajnos.

Tulipanlany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem nagyon zsírosította a hajam, nem szeretem sajnos.

jrenata

2018. augusztus 11.

Nagyon jó az illata és nagyon tetszik a kiszerelés megjelenése is viszont első mosásnál (mindig kétszer használok egy sampont a hajmosásnál) egyáltalán nem habzik. A hajam hamarabb zsíros lett mint más sampnoknál és el is nehezítette a hajam. Nekem nem igazán jött be. Próáltam a másik illatot/típust is, arról is ugyanezt tudom elmondani.

jrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

lillike

2018. augusztus 8.

A hajam elég érzékeny a samponokra, így csak super sensitivet használtam. Nyaralás során sajnos elfogyott a jól bevált sampon, és nem tudtam olyat beszerezni, így erre esett a választásom. Az illata tetszik, bár kissé erősnek érzem az illatanyagmentes samponhoz szokott orromnak. Mosás után a hajam nem nehezedik el, könnyen bontható. Nem csalódtam benne. Három hete használom, és eddig nem is korpásította be a hajam, mint a többi átlagos, nem szuper érzékeny fejbőrre való sampon. Az erősebb illat miatt a négy csillag.

lillike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

koxy001

(!)
2018. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam. Nagyon tetszik az illata és örömmel tapasztaltam hogy a nyári nagy melegben is simán kibírta a hajam heti egy mosással. Az előző samponommal 5 napig jutottam csak.

koxy001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.