Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szmtunde, az összetevőket feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok

• Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a hajat és a fejbőrt.
  • Citromfű kivonatot tartalmaz.
  • Védi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • Kellemes illatot és hosszan tartó frissességet hagy maga után.
  • Nem tartalmaz szilikont.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

heiserfanni

2022. május 13.

Az egyetlen pozitívum az illata. Amúgy csikorgósra szárítja a hajam, és állandóan vakarom a fejem mint akinek muszáj volna.. Sok is kell belőle, nem habzik valami oltárian.. Csalódott vagyok. Ez van 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

GazdiMami

2022. április 12.

Pozitív : friss, kellemes illat, érezhető a tisztító hatása. Az én fejbőrömet nem szárította, mint többen írták.
Negatív : a zsirosodás kb. ugyanolyan, nálam nem tolta ki a következő hajmosást.
Nem rossz, de nem is csodaszer.
Még keresem az igazit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 12.

Nem rossz, de nem is csodaszer.
Még keresem az igazit....

Linda23

2021. november 2.

A pozitívum erről a samponról maximum az illata. Tisztító hatása nulla, a hajam ugyanolyan ütemben zsírosodik. Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

Tig

2021. augusztus 14.

Tavasz elején elég száraz volt a fejbőröm, így gondoltam, veszek valamilyen fejbőr-kímélőként hirdetett sampont, ezt választottam. Nekem akkor nagyon sokat segített,nemcsak a fejbőrömön, hanem a hajam is jó tapintású-esésű és selymes lett tőle. Alapvetően samponkorongokat használok a hulladékcsökkentés jegyében, de szerintem kicsit besokallt tőlük és a fűtési szezontól a fejbőröm. A hajam amúgy is "eszi" a hagyományos, folyós állagú samponokat, de ez a Nivea sampon meglepően sokáig kitartott. Az illata is jó, bár citromfüves, engem az Elizabeth Arden Green Tea-re emlékeztet :). Érdekes, hogy többek írják, szárította a fejbőrüket, hajukat. Nekem pont, hogy segített a kiszáradt fejbőrös időszakban, illetve nem is zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Zsoka1818

2021. június 30.

Egyálatalán nem vált be. A hajam száraz tőle,és ugyanugy zsirosodik.Nem fogyott el a flakon,az illata viszotn jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Fehereszti

2021. május 6.

Ez túlzás nélkül életem legjobb samponja! Évekkel ezelőtt is használtam hónapokig le se kattantam róla, aztán próbáltam pár profibb sampont is, igyekszem mindent megtenni a hajacskámért, ami hosszú, szőkített, de zsírosabb tövű és vékony szálú nem is túl sok. A L'Oréal professionell, Matrix, Alfaparf és más jóval drágább márkák sem tudják lepipálni. Fantasztikusan tisztít, nekem dúsítja is picit, milliószor, láthatóan szebb és jobb esésű a hajam, mint bármelyik másik sampon után. Más micellás nem ér a nyomába, ahogy a család rózsaszín vagy más verziója sem jött be...
Szépen lehet utána pakolást is tenni. Álomjó ez a sampon a maga nemében! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Bettu

2021. március 12.

Elég nagy kiszerelés. Tetszik a kupakja.
Az illata is kellemes, de mikor kimosom a hajamból, furcsa lesz a tapintása. Ilyen száraz vagy nem is tudom. Mint mikor a Balatonban elmerül az ember :D Viszont mikor megszárad már semmi nem érzékelhető ebből. Egész jó , nem zsirosodik be a hajam tőle már 2.reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Elég nagy kiszerelés. Tetszik a kupakja.

dobiga

2021. március 10.

Ajándékba kaptam a terméket. Örültem neki, mert ha micellás, akkor csak jó lehet. Kellemes illata van és megfelelően tisztítja a fejbőrömet. Hajmosás után nem kezdett másnap zsírosodni a hajam, viszont nem fog a kedvenc samponjaim közé tartozni, mivel kicsit szárító hatású. Havonta 1-2 alkalommal fogom használni, mert a tisztító hatása tényleg szuper jó, emiatt kapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Fkrisztina23

2021. március 9.

Nagyon szárította a fejbőröm és a hajam, viszkedett hajmosás után a fejbőröm hosszú ideig. Többet vártam a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

VictoryFord

2021. február 10.

Nekem abszolut kedvencem,tökéletesen tisztít,mégsem károsítja a hajamat. Nagyon jól habzik,és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.