Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. január 20.

Kategória:   Testápolók

Speciálisan a comb-, csípő-, derék- és hastájék bőrének ápolására készült. Fehér teát és ánizst tartalmazó Bio-Slim összetevője két lépcsőben fejti ki hatását.

orsolyanovak

2013. január 27.

Ajándékba kaptam egyszer a testápoló mellé, így elhasználtam. Talán feszesített valamicskét, nem igazán hiszek a csodakencékben :) A mozgásra és az étkezésre esküszöm, szerencsére még nem igazán van szükségem ilyenekre így nem sok mindent tudok mondani. Az illata jó volt, zseléhez képest annyira nem volt ragacsos. Hát így ajándékba mindenképpen megérte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

alexandrabokor

2013. január 24.

Nagyon szeretem ! 950 ft ert vettem az Azsia centerben ,jo illata van ,jo az allaga , felszivodik- picit azert flangalok meztelenul amig teljesen felszivodik ,de jo hatarozottan, a 2-3 dik tubusnal tartok asszem.
Igen ,az egeszseges életmod es a testmozgas nelkul nem varhatunk csodat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Igen ,az egeszseges életmod es a testmozgas nelkul nem varhatunk csodat.

Zitu

2012. július 30.

Nekem nem vált be, de nem is a legrosszabb termék amit próbáltam. Balea-nál jobb, Dr.Kleinnél rosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

edefarkas

2012. április 8.

tudja valaki hol lehet ilyet kapni? DM, Rossmann kilőve, jó ideje nem láttam már, pedig nekem nagyon bejött! Heti 2-3 adag mozgás mellé ajánlanám. Én így használtam, reggel és este is bekentem a csípőt, combot. Feszes, sima bőröm lett tőle, a narancsbőr eltűnt. Nem olcsó 2-3 ezer Ft, egy hónapra volt elég, de én elégedett voltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nekem nagyon bevált. Igaz, kicsit drága, de nagyon megéri szerintem. Sok mozgás, egészséges táplálkozás mellett kitűnő eredménnyel használtam. Láthatóan feszesebb és simább lett a bőröm már 2-3. flakon után is. Az illata kellemes, egyetlen hátránya, hogy lassan szívódik be, ezért érdemese este, lefekvés előtt bekenni magunkat és utána picit meztelenül flangálni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

natasha

2012. január 20.

nekem se történt semmi pedig kettővel is elhasználtam,nekem az Evelin cellulitisz elleni krémje hatásos,pedig fele annyiba is kerül....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

buttercup

2012. január 20.

Nekem tetszett, nem volt ezzel a krémmel semmi bajom, igaz h nagy csodát nem is vártam. Imádtam azt a kicsit hűsítő érzést mikor felkentem:$ igazából egy testápoló mellé adták ajándékba, magamtól nem vettem volna meg az ára miatt és nem is venném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Joana

2012. január 20.

Akármilyen hatása is van neki, nem igazán jelentkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Akármilyen hatása is van neki, nem igazán jelentkezett.

Maddie

2012. január 20.

Nagyon szerettem ezt a krémet, finom volt az illata, kellemes az állaga, és láthatóan csökkentette a narancsbőrt (bár elvileg nem erre való, na mindegy). Az egyetlen negatívum az ára volt (3000-3500 Ft körül). Sajnos pár hónapja visszavonták.

Antioxidánsok: Pimpinella Anisum Extract, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Sodium Lactate

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.