Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gombolyag, Módosítva: 2021. április 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A könnyed krém formula természetes magnólia kivonattal:

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

• Gyorsan felszívódik és hosszan tartó hidratálást nyújt a pórusok eltömítése nélkül
  • Segít a pattanások elleni küzdelemben
  • Segít megelőzni az újabb szennyeződések kialakulását
  • Finomítja a pórusokat
  • Csökkenti az arcbőr kellemetlen csillogását

vvivien

2019. szeptember 28.

Elég jó kis krém ez nem ragad, kellően hidratál is. A felszívodása is fantasztikus és kellemes az illata, nekem az állaga jött be a legjobban mert nem éreztem hogy bármit is kentem volna magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

piciszusza

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Itteni vélemények és csupa jó dolgok hallatán vadászom ezt a krémet, mind Anti-Blemish, mind Anti Unreiheiten Tagespfeleg néven, sőt, egy Nivea Essentials-os csomagolásról is talaltam képet, ami ugyan ez a krém lehetett. Valaki tudja esetleg, hol lehet még kapni? Rossmannban elvileg már biztosan nincs, remélem nem vonták ki
Köszi annak, aki esetleg tud segíteni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Köszi annak, aki esetleg tud segíteni:)

palmiii

2019. május 4.

Szuper! Smink alá és önmagában is használom. Kellemes az illata és az állaga is. Mattá és simává teszi a bőröm. Könnyen beszívódik, kevés is elég belőle egy használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

bkvini

2018. július 9.

Imádom! Nagyon jól hidratál és nincs zsíros hatása a bőrön. Gyorsan beszívódik és kellemes az illata is. Kombinált bőrűeknek nagyon ajánlom. A kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig használtam (reggel-este), mert kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

riaraven

2018. február 16.

Nagyon kellemes az állaga, az illata és nekem sokkal jobb állapotú a bőröm, amióta használom. Kedvező az ára is, bár elsőre valóban nem tűnik túl nagynak a kiszerelése. Azt hiszem, új feliratkozót köszönthetek az újravevős listámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

bova

2018. január 30.

Az arctisztító verzióját használom napi szinten, emiatt megvásároltam a hozzá tartozó arckrémet is. Az arctisztító számomra az igazi aduász, ez már csak amolyan kiegészítés. Nekem nem túl sokszor, de elég látványos pattanások jelennek meg az arcomon, ezeknek a kialakulását nem akadályozza meg, viszont az arcbőrt kiválóan hidratálja oly módon, hogy a smink emellett nem fénylik, még a nap folyamán sem. A krém felvitelekor nagyon gyorsan beivódik a bőrbe, nem kölcsönöz "nehéz érzést", és az illata is nagyon kellemes. Reggel, a BB krém felvitele előtt használom, így hidratálva a bőröm szárazabb részeit. Igenis megérdemli ez a termék a 4-5 csillagot, pont amiatt, mert a kombinált bőr állagát kiegyenlíti - zsíros részeket mattítja, száraz részeket hidratálja. Nekem azért lesz most csak 4 csillag, mert az arctisztító nélkül önmagában nem feltétlenül használnám. Az ára lehetne kedvezőbb, mert a tubus nem túl nagy.

UPDATE: Hú, tök fura olvasni, amit 2016-ban írtam róla. :) Az arclemosót le kellett váltanom, mert a bőröm hozzászokott és hatástalanná vált számomra, de ezt még most is használom. Minden ami a kommentben szerepel 2 év távlatában is igaz. Azt hiszem, megérdemli, hogy 5 pontot kapjon 4 helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Piscinke

2017. december 15.

Egyszer csak feltűnt, hogy én, aki mindig mást próbálok ki, és nagyon ritka, hogy egy krém beváljon, már nem kevés alkalommal vettem újra ezt a krémet. Most meg már konkrétan vadászom is, mert sajna egyre kevesebb helyen látom boltokban - aki tudja, hol lehet még kapni, sikítson! Ez egy tökéletes krém, nagyon jó áron. Vizes, gyorsan beszívódik, mattít, hidratál...mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

SzilviaFazekas

2017. december 10.

Nagyon szeretem, megadja azt a plusz hidratálást a bőrömnek, de a többi arckrémmel ellentétben nem zsírosítja :) Nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

abernadett

2017. október 26.

Szerintem semmivel sem tud tobbet mint egy atlag masik hidratalokrem... De nem is ront eddig az osszkepen, ami mar nagy szo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

darena0825

2017. augusztus 24.

Nekem sajnos a T-vonal ettől a krémtől is megvan... A nap végére pedig nehéznek éreztem a bőrönöm. Még van a tubusban,valószínűleg a nyakamon lehasználom, kidobni drága lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Dimethiconol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.