Nivea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Olajos tusfürdő száraz bőrre 55% természetes olajtartalommal

wildrose

2020. március 12.

Csodás illatú tusfürdő, mérsékelten habzik, de jól tisztít és cseppet sem szárítja a bőrt. Én imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Babooca

2019. augusztus 26.

Édesanyám nagy kedvence, én csak 1x mertem használni, mivel nagyon magas a szójabab olaj tartalma, ami nekem eltömíti a pórusaimat. Sokszor újravettem neki, aztán befejeztem, mert többször arra panaszkodott, hogy kiütéses lett a bőre. Azóta váltott Uriage olajos tusfürdőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

hgabi

2018. december 15.

Kellemes az illata, az állaga először meglepett de könnyen használható és puha lesz tőle a bőröm :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

makemepretty

2018. december 4.

Az egyetlen tusfürdő, ami allergiás reakciót váltott ki nálam. Általában is drogériás termékeket használok, köztük egyéb Nivea terméket is, és nem számít különösen érzékenynek a bőröm, de ettől az egész testem viszketett és kipirosodott. Anyukám is kipróbálta, ugyanígy járt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

nona96

2018. november 20.

Nagyon jó illata van, nehéz is lenne bármihez hasonlítani. Csodaszer a test kiszáradt bőrének! Jól habosodik, kellemesen hidratál és nem túl olajos a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Freegine77

2018. október 17.

Imádom az illatát, és a használata után nagyon puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Imádom az illatát, és a használata után nagyon puha lesz a bőröm.

kismadár

2018. október 13.

Nagyon-nagyon szeretem! Nagyon kellemes, számomra behatárolhatatlan finom illata van, nem is tudom semmihez sem hasonlítani! Azért vettem, mert itt az ősz, jön a tél, sokkal hamarabb kiszárad a bőröm, viszont sokszor lusta vagyok testápolót használni. Persze egy testápolót ez sem vált ki, de sokkal jobb vele a helyzet, mint egy sima tusfürdővel. Plusz egy hideg nap végén felér egy aromaterápiával, ha ezzel a kellemes, meleg illattal zuhanyzom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

KISimola94

2018. augusztus 7.

Nagyon száraz a bőröm ( pedig rengeteget iszom) és rengeteg terméket kipróbáltam már ami segíthet, úgyhogy gondoltam adok ennek is egy esélyt. Nekem pozitív csalódás volt , először megijedtem amikor először használtam, hogy csak olajat kell magamra kennem, de szépen habosodott és már az első használat után nagyon puha volt a bőröm. Már nagyjából egy hónapja használom és úgy érzem segített. Az egyetlen amiért ha lehetne akkor 4,5 csillagot kapna, hogy nincs finom illata, inkább természetes olajok illatát érzem rajta. Szerintem továbbra is ezt fogom használni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Zsolt8912

2018. május 27.

Szárazságot tekintve nekem szerencsére, csak a könyök és térd/térdhajlat az ami kritikus, főleg ősszel és télen. De ezt a terméket is tudom egész évben használni! Nagyon szeretem a hatását, főleg az arcomon, mert az orr és szem környéknél szokott néha száraz lenni, de csodát művel a sarkaknál is! Az illatát nagyon szeretem és az olaj állaga is kellemes! Hamarosan kifogy, de tuti újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Tirana

2018. május 15.

Szépen rendbe teszi a száraz bőrt. Nagyon kellemes az illata. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Szépen rendbe teszi a száraz bőrt. Nagyon kellemes az illata. Megéri az árát.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.