Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2015. június 28.

Kategória:   Tusfürdők

A krémes tusfürdő ápoló avokádó-olajjal kíméletes és alapos borotválkozást tesz lehetővé a selymesen sima bőrért. Gazdag habzással kényezteti bőrét mialatt a passiógyümölcs finom illata életre kelti érzékeit. Hydra IQ hidratáló technológia a selymes tapintású bőrért.

etcsoki55

2015. április 26.

Az illata nem a legjobb, de nem is az a lényeg, borotválkozáshoz vettem, amire tökéletes! Sajnos egy ideje nem tudok hozzájutni! :(
Próbáltam ezt-azt, de semmi sem vált be annyira, mint ez.
Az illattól függetlenül 5pt!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

Próbáltam ezt-azt, de semmi sem vált be annyira, mint ez.
Az illattól függetlenül 5pt!!!

nettike

2015. április 4.

A nivea tusfürdők közül ez a 3. kedvencem , a lábszáramat szoktam vele borotválni és jobb mintha borotvahabot használnék erre a célra, igazán kellemes illata van egyáltalán nem tolakodó , krémes állaga van , nagyon kevés is elég belőle! Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

tatarbobi92

2015. február 25.

Egyszer szerintem ajándékba kaphattuk, az illatát imádtam ami nagyon tartós volt, a borotválásról nem tudok nyilatkozni, mivel gyantázok mindenfele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

salamonhenrietta

2014. július 26.

A Nivea tusfürdők közül a kedvencem. Kellemes, lágy illatú. Ideális megoldás a borotválkozáshoz. Avokádó olajat és frissen préselt gyümölcsök keverékét tartalmazza amely hidratál és véd egyben. Nem szárítja a bőrt. Így praktikus megoldás, kettő az egyben :) Mostanában sajnos nem látom a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

siss

2014. június 1.

A flakonban sokkal jobb illata van,míg fürdés közben már kifejezetten nem tetszik.Ráadásul elég gyengusz ez az illat.Állagra sűrűbb mint az átlag Niveák,főleg felhabosítva,talán ezért lett konkrétan shower&shave.Illata semennyire nem marad meg.Jól habzik ez,nincs vele probléma.Legfeljebb meghagyom borotválásra,mert fürdéshez nem a kedvencem.Mégegyszer nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Rure90

2014. május 27.

Nagyon jó illata van, és tényleg jó vele borotválkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nagyon jó illata van, és tényleg jó vele borotválkozni.

salymf

2014. február 1.

Habzani annyira nem akart, de kellemes krémes felületet biztosított, így valóban egész jó borotváláshoz is. Kellemes krémillat, de igazából semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Vizsiildi

2013. december 21.

Nagyon szeretem, többször újra vásároltam már! De mostanában más Nivea krémtusfürdőket is használok, mert rájöttem, hogy szőrtelenítéshez bármelyik Nivea krémtusfürdő kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

jetroh

2013. november 22.

Megmondom őszintén nekem nagyon nehezen sikerült felhabosítanom.
Kellemes vele fürdeni,selymes érzést biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Megmondom őszintén nekem nagyon nehezen sikerült felhabosítanom.
Kellemes vele fürdeni,selymes érzést biztosít.

kismadár

2013. november 12.

Szeretem ezt a tusfürdőt, finom, hosszan tartó illatú, selymes érzést hagy maga után, nem irritál és jól habzik. Ár-érték arányban is tökéletes. Én kipróbáltam, zuhanyzás közben borotváláshoz is alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.