Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A tartós szempillaspirál és smink sem tud ellenállni neki. A kétfázisú összetételnek köszönhetően ez a sminklemosó tökéletesen boldogul mindenféle sminkkel, ugyanakkor ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillát. Extra kíméletes összetétele nem terheli az érzékeny szemet sem.

Bellaaa1999

2019. június 7.

Nemrég vettem meg, nem használom régóta. Érzékeny bőröm van, ezért általában a micellás vizek ki szokták picit szárítani, húzódik utánuk a bőröm. Ezt szeretem használni nagyon, mert egyáltalán nem érzek húzódást az arcomon, könnyen és kellemesen el lehet távolítani a sminket vele, plusz pont, hogy nincs illatosítva. Eddig szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

szeliger

2019. április 26.

Az arany standard nálam a Nivea kék kétfázisú lemosója, rendszerint azt szoktam használni. A drogériában a kék mellett állt a polcon, gondoltam a Glamour-napokon, hogy ezt is kipróbálom, bár eredetileg csak a kékből akartam betárazni.
Szerintem nem olyan jó, mint a kék változat, többet kell dörzsizni a szemet vele, hogy rendesen leszedje a festéket, a szempillafestéket is nehezebben oldja és a bőr is csikorgósabb, szárazabb érzetű a lemosás után. Egynek elmegy, de maradok a kéknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

mauricias

2019. április 26.

A festék eltávolítása mindig kényes terület a számomra, hogy utálom csinálni. Ezzel az eltávolítóval egészen könnyen megbírkózom ezzel a feladattal. Szeretem, ha rendszeresen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Claudia23

2019. január 31.

Nem nagyon sminkelem magam, de ha igen akkor nem szeretek sokáig azzal foglalkozni, hogy alaposan lejöjjön a sminkem.
De ez a termék... BRUTÁL JÓ!!! Kicsit féltem, mert nem nagyon használtam még Nivea márkájú termékeket, de ezzel nagyon megvagyok elégedve.
Olajos bázisú, de nem érzed a tisztítás utáni olajos filmréteget az arcodon és maximálisan eltünteti a sminket!
Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Biztosan újra veszem.

Csillszemillo

2019. január 27.

Kaptam és mivel nem használok szemsminket, kipróbáltam mint arctisztító és nagyon jól tettem. Soha nem szerettem még semmi kétfázisú olajos lemosót ezelőtt. Vattakoronggal teljes arcra használom este és nagyon jó benne, hogy nem kell lemosni és rákrémezni se. Puha marad az arcom, sőt az olajjal egyúttal ápolom is. Meglepően bevált, miután nem igazán szeretem a nivea termékeket, főleg nem az arcápolóit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

sztike

2018. december 5.

Könnyen leszedi a vízálló sminket is, viszont horror ára van és időnként úgy csípi a szemem, mintha hagymával dörzsölném. Kényszerből vettem ezt, többet nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

lovecreams

2018. november 28.

Nekem nagyon bejött. Érzékeny szemeim vannak, de hiperszuper gyorsan leszedte a szemsminket és nem is irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Kajla

2018. november 26.

Őszintén: nekem nem szedte le a szemsminkemet, egy sima nedves törlőkendővel szerintem gyorsabban és eredményesebben leszedem a sminket, mint ezzel a termékkel.
Igazából sajnálom, mert vártam azért, hogy ez majd megkönnyíti az életemet, de semmi olyat nem érzek, hogy szükségem lenne e erre a termékre.
Plusz slusszpoén: ez is irritálta a szememet, nem csak a nivea micellar black-je.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate