Nivea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Szappanok

Értékes gyöngy-kivonat tartalmával, lágy, krémes habjával gyengéd ápolást és tisztítást nyújt.

kovacsanett43

2019. december 15.

Nem szárítja a bőrömet, jól tisztít, viszont az illata - vagy inkább szaga - elviselhetetlen. Egyáltalán nem hasonlít a márka többi , ezen a néven futó termékének illatához, én szabályosan rosszul vagyok tőle,ha ezzel fürdök. :( Emiatt csak 2-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

AporBogarkaja

2015. május 7.

Hm, de szerettem ezt a szappankát, olyan finom illata van. Igazából a Pearl and beauty fantázianév fogott meg benne mikor megvettem, és nagyon tetszett. Azóta próbálok átállni a natúr vonalra, de hát néha vissza- vissza esek. Összességében, nem szárított, de ez már pár éve volt, azóta hiperérzékennyé vált a bőröm a stressz miatt... :( de megkapja az öt csillagot, habár nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Cicka

2013. május 7.

Engem ez is szárít,úgyhogy rövid használat után fehérneműs fiók-illatosítóvá fokoztam le ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

kozlokova73

2013. február 25.

nem szarit,jol habzik,lagy illat. kicsit hosszabb tavu hasznalat utan kipattogtam,de csak egy kicsit. ez nem a termek hibaja. kulomben erezni,hogy eleg jo minosegu szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

liele

2013. január 21.

Elég jó kis szappan. Jól habzik és az én bőrömet nem szárította. Az illata viszont nekem nem hasonlít a pearl & beauty sorozathoz, ezért nekem csalódás, én ezért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

kissbarbara1990

2012. október 23.

Jól habzik, jól tisztít, jó az illata, sokáig érezhető és puhítja a bőrt. Nagyon szeretem, rendszeresen megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag