Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Dezodorok

A dezodor spray a Nivea krém illatával tartósan véd és ápol. Speciális antibakteriális formulájának köszönhetően 48 órán keresztül biztosít védelmet alkohol- és alumínium nélkül. Különösen gyengéd dezodor, amely közvetlenül borotválás után is használható a bőrön.

v.alexandra27

2019. augusztus 25.

Jó az illata, de szerintem egy teljesen átlagos dezodor, nem rossz, de nem is extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

ildici72

2016. november 9.

Nyáron szeretem, mert érzhetően gyengébb más dezodorokkal szemben, kellemes Nívea illattal. Sajnos nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

zsofula

2016. július 28.

Nagyon kellemes és hosszan tartó nivea-illata van. A trópusi hőséggel ez is küzd, de megbocsátható szinten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

haminda

2016. június 11.

Tetszik! Kellemes, visszafogott, jól megszokott, klasszikus Nivea-illat, melyet gyerekkorom óta imádok. Izzadásgátló hatása nem jobb és nem rosszabb a termékcsalád többi tagjánál, nálam jól betölti ezt a funkciót. Az ígért 48 órás hatásról szerintem emberfia nem tud itt a Krémmánián nyilatkozni, 48 óráig ki nem tusol?! Baromság 48 órát ráírni...Na, de visszakanyarodva a termékhez: nekem bevált, biztosan vásárolok még. A külcsín is tetszik, a klasszik Nivea krémet juttatja eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol