Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiffi90, Módosítva: 2012. november 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A magnólia kivonattal gazdagított magas minőségű formula 3 irányból veszi fel a harcot a pattanások és mitesszerek kialakulása ellen:

1. Az ultra könnyen beszívódó krém az arcbőrnek hosszan tartó hidratálást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

2. Hatékonyan harcol a meglévő pattanások és mitesszerek ellen.

3. Segít megelőzni az újabbak kialakulását.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Gwen

2015. március 22.

Már megváltozott a neve ennek a terméknek. De csak németül van, még nem fordították át magyarra a dobozán sem. „Nivea Anti-Unreinheiten tagesplege”
És a leírásban pedig kihagytátok, hogy mattít is!  És valóban mattít, érezni, hogy hidratál is, kellemes illata van, ami hamar elillan, tehát nem tolakodó. Nagyon könnyű textúrájú. A T-zónában zsíros, tág pórusú bőröm imádja. Csak sajnos elég drága, ha jól emlékszem 1800-1900 Ft körül vettem a DM-ben. Viszont kevés kell belőle :) Ja! És nem a Nivea termékek között található meg a polcon, hanem ahol a pattanásos bőrre való termékek vannak.

Azt lefelejtettem, hogy napsütötte arcbőrön tilos használni!!! Én előző nap szoliztam, másnap bekentem ezzel a krémmel, egy-két óra múlva éreztem, hogy leég az egész fejem és le kellett mosnom. Szóval napozás után legalább 3 nap elteltével szabad csak használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

csikosmatyas

2015. január 11.

A gyerek arcát szépen rendbe hozta, rendben tartja. Nekünk nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.

A gyerek arcát szépen rendbe hozta, rendben tartja. Nekünk nagyon bevált.

micsii

2014. május 6.

Valószínűleg nem én vagyok a célcsoportja a krémnek, nekem csak a "tavaszi rügyekkel" kell megküzdenem, de az is épp elég bosszantó. Nem vártam tőle sokat, viszont a T zónában meglepően hatásos. Már két alkalom után eltüntette a pattanásaim nagy részét, pedig direkt semmi mást nem használtam mellette. Az újak megjelenését nem 100%-osan gátolja, de legalább nem hatalmas, gyulladt pattanások jönnek ki egyből, hanem kis kezdemények, amiket eltüntet 1-2 nap leforgása alatt. Egyedül a hidratálása nem győzött meg, bár nyilván nem a hideg szél által kifújt arc kezelésére találták ki. Az illata kellemes, az állaga elég folyós, emiatt kicsi is elég belőle. Szerintem nem rossz termék, ha az ember bőre csak időszakosan problémás. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

AmethystGhost

2014. február 13.

Nem igazán vagyok megelégedve vele, lehetne hatásosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Nem igazán vagyok megelégedve vele, lehetne hatásosabb.

kincs121

2013. május 4.

Tescoban vettem akciósan. Reggel bekentem vele az arcom, estére már kijöttek a pattanások. Számomra nagy csalódás volt :S . Csak az illata miatt kap 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Dimethiconol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.