Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2015. február 13.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Biológiai termesztésből származó értékes argánolajat és aloe verát tartalmaz, mely hidratál, friss érzést nyújt egész napon át az arcszín természetes ragyogásáért.
  • Támogatja a bőr természetes egyensúlyát. 95%-ban természetes eredetű anyagokból készült.

A parabén-, szilikon, színezőanyag- és ásványiolaj-mentes termék újrahasznosítható csomagolásban kerül forgalomba.

zek

2018. március 3.

jó volt, de még körül nézek krém ügyben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

jó volt, de még körül nézek krém ügyben

ronoad

2017. április 21.

igazából jó volt, semmi gond nem volt vele...de valamiért nem lett kedvencem, egyszer vettem és többet nem.Gyorsan beszívódott , jó illatú és állagú, de tökre felejthető szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

AnnamariaGalik

2017. március 20.

Van némi fenntartásom a hidratáló krémekkel. A nagyon könnyűt kevésnek érzem, a nagyon zsírosat fullasztónak, ezért megnyugvást jelentett rátalálni erre a termékre.
Lehetne picikét természetesebb és barátságosabb a sok narancs és piros pöttyöt elnézve az összetevői között, azonban gyengéd és finom ápolást nyújt.
Kis mennyiség is könnyen eloszlatható, viszont... Feltűnt, hogy egy idő után igen kevéssé szívódik be. Csillogós marad utána a bőröm és olyan furcsán olajos, zsíros, ezért nagyon kell vigyázni a felvitt mennyiséggel.
Nem valószínű, hogy legközelebb is erre esik majd a választásom, de egyelőre jó hasznát veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

sildi

2016. december 24.

Leárazva vettem meg, nagyon megèrte! :) Nappal és éjszaka is szoktam használni - változó. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Vandabudai

2016. november 30.

Én télen használom amikor száraz a bőröm, reggel este egy kis mennyiséget és csodát művel, szép selymes lesz tőle a bőröm és hidratált is : ) szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

linkee

2016. november 7.

Könnyű textúrájú, kellemes illatú krém, de sajnos reggelente többször tapasztalom, hogy beszívódása után még mindig szomjas a bőröm. A téli időszakra még a kombinált bőrűeknek sem lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Ingrid123

2016. június 12.

Az éjszakai krémmel együtt használtam, jó ár-érték arányú krém. Jól hidratál, de egy idő után nekem sok volt az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

bymboo

2016. április 18.

Kombinált bőrre óriási hiba a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Kombinált bőrre óriási hiba a használata.

nkmagda

2016. március 11.

Sokadszorra veszem ezt a krèmet, ez lett az ùj kedvenc. Reggel este szivesen hasznalom, nagyon jol hidratal. A teli hidegben megjelenő száraz foltok az arcomon is egyre kevesebbszer jelennek meg. Parabèn szilikon s mindenmentes, amilyet kerestem, bár nem èrtem mire a kèt piros jelölèsű összetevő. Megèri az árát , nem vagyok hajlandó több ezer forintot kiadni egy arckrèmre, ami talàn mèg több ilyen piros jelzèsű összetevővel dìszeleg.az illata nem tolakodò kellemes, nagyon szeretem, alapozò alá is remekül helytáll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Barbi55

2016. február 22.

Nem rég vásároltam, nem kell belőle túl sok :) nappalra és éjszakára is használom, nagyon jól hidratál, és az illatát egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.