Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Nivea Pure & Natural arcápoló formulája biológiai termesztésből származó értékes argánolajat és bogáncsvirág kivonatot tartalmaz, mely serkenti a bőr saját kollagén termelését az éjszaka folyamán, s ez által a finom szarkalábak és ráncok belülről feltöltődhetnek, az arcszín visszanyeri természetes ragyogását.

95%-ban természetes eredetű anyagokból készült.

A parabén-, szilikon, színezőanyag- és ásványiolaj-mentes termék újrahasznosítható csomagolásban kerül forgalomba.

rekasidori

2017. december 28.

Nagyon szépen hidratálja az arcbőrt és nagyon tartós a termék .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Nagyon szépen hidratálja az arcbőrt és nagyon tartós a termék .

zsuzsi092

2017. november 16.

Nagyon finom illata van, és a bőröm is elégedett vele. Ez egy nagy szó, mivel vegyes, problémás bőröm van, ami minden krémre nagyon érzékeny. Nekem bevált, máskor is ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

vitamin

2017. március 24.

Ha nem kenek fel sokat az arcomra akkor szépen beszívja. Puha lett tőle a bőröm és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Csilla32

2017. március 22.

Nekem, nem jött be. Túl zsíros és túl fényes lesz tőle a bőröm, akárhogyan próbálom felkenni (vizes bőrre, száraz bőrre, tonic után, arclemosó után).
Az illata és az összetevői miatt kapott 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Az illata és az összetevői miatt kapott 3 csillagot.

Leander

2017. január 4.

Nem egy rossz krém, de valóban kicsit semmilyen. Én elsősorban a dekoltázsomra használtam. Szépen hidratál, az illata is rendben van, szerette a bőröm, de nem jobban, mint a hidratáló krémek többségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

pniki93

2016. december 27.

Régen vettem, azóta a polcomon csücsül. Olyan semmilyen, nem nyúlok érte szívesen. Illata nekem nem tetszik és van egy külön waxos érzete, hidratáló hatását sem igazán veszem észre. Szerencsére azóta már megtaláltam a legjobb arckrémet egy Zelkás krém személyében :)
ezt valószínűleg a sarkamra és a lábszáramra fogom elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

ezt valószínűleg a sarkamra és a lábszáramra fogom elhasználni...

nobosz

2016. május 17.

Krémet tavaly vettem, akkor készültem Ausztriába téli szezon munkára. 2000m-en volt 6 hónapig az új otthonom. Volt ott minden hideg, szél, hó és isteni levegő... Akkor ott ez a krém szuper volt Pont annyira zsíros, hogy abban az ottani időjárásban a bőröm gyorsan felszívta és megköszönte. Itthon nem rég újra elő vettem és most itt egy kicsit sok. Sok ez a zsíros anyag. Az arcomon egy viaszos réteget képez, amit órákig érzek. Én jobban szeretem az olyan krémeket, makeup-ot, amit felkenek, végzi a dolgát, de nem veszem észre, hogy rajtam van. Sajnos ő nem olyan.
Lehet félre teszem a következő télre. Illata nekem tetszik, olyan enyhén füves-aloe verás krémes illata van. Arcra kenve viszont már nem dominál. Kb két naponta használtam, így volt elég nekem kb. háromnegyed évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

gymbaby

2015. október 14.

Nem mondanám tökéletesnek,de mostanában nagyon rendetlenkedett a bőröm (atom száraz volt bármit tettem vele) és ez az éjszakai párjával együtt szépen rendbe tette.Azért nem árt vigyázni vele,mert nagy mennyiségben szép csillogó bőrfelületet hagy maga után,de mértékkel használva egészen kellemes.
Az én arcomat nem csípi,pedig elég érzékeny bőröm van.Az illata pedig kellemes,friss,zöldes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

JuditTTT

2015. július 25.

Mivel érzékeny a bőröm, kicsit csípi, de tény, hogy ez egy elég jó hidratáló krém. Az éjszakaival együtt használom és nekem bevált. Ahol száraz volt ott már nem az, a mitesszerek nem lettek sokkal durvábbak, de zsíros érzetet tud hagyni a bőrön, ha nincs előtte jól letisztítva. Így én a nappalit csak ritkábban használom. Az éjszakai arctisztítás, tonizálás után remek. Az illata és a zsírosság miatt egy mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

Mandel

2015. január 19.

Már vettem néhány Nivea arckrémet, mondván, hogy paraben mentes. Arctisztítás után az enyhén nedves arcomra kenem, mivel kicsit sűrű a krém. Nem szeretem a ragacsos érzetet az arcbőrömön és nem igazán látok változást a ráncaim terén sem (bár még nincsenek komolyabb ráncaim).
Szóval semmi különös.
Nem veszek ilyen krémet többet, mással fogok próbálkozni, mégha többe is kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 19.

Szóval semmi különös.
Nem veszek ilyen krémet többet, mással fogok próbálkozni, mégha többe is kerül.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.