Nivea

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.czudor, Módosítva: 2015. február 13.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Az értékes bio argánolaj E-vitamint tartalmaz, amely jól ismert antioxidáns, és hatékonyan elősegíti a bőr regenerálódását. A bio aloe verát is tartalmazó termék intenzíven hidratálja a bőrt, erősíti annak védő funkcióját, és a kiszáradás ellen is akár 24 órás védelmet biztosíthat. Reggelre a bőr láthatóan simábbá és kipihentebbé válhat – kellő védelemmel felvértezve a következő napra!

95%-ban természetes eredetű anyagokból készült.

A parabén-, szilikon, színezőanyag- és ásványiolaj-mentes termék újrahasznosítható csomagolásban kerül forgalomba.

Ingrid123

2016. június 12.

Elégedett vagyok vele, jó ár-érték arányú krém. A bőrömet megfelelően hidratálja, kipihentebb arccal ébredek. Eleinte picit kipirosított az argán olaj, de csak rövid időre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

dorqaap

2016. április 3.

Már a második tégelyt használom, nekem nagyon bejött. Kellemes az illata, sokáig elég, mert nem kell sokat kenni belőle. Reggelre nagyon puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

lizdalma

2016. január 19.

Jó arckrém, a bőröm szerette nagyon, mindig megnyugtatta. Az illata is jó, és nem kell sok belőle. Kaptam egy új dobozzal ajándékba, de mivel éppen áttérőben vagyok a koreai krémekre, megválnék tőle. Akit érdekel, feltöltöttem a shop részre, teljesen bontatlan, áron alul adom, mert nekem tényleg nincs szükségem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Chidori

2015. december 6.

Nem olyan rossz, de nem is kedveltem meg, többször nem fogom megvenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

Nem olyan rossz, de nem is kedveltem meg, többször nem fogom megvenni

JuditTTT

2015. július 17.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Pattanásos, mitesszeres bőrűeknek, pláne, ha még érzékeny is a bőröd, sztem jobb kerülni. Eléggé csíp és kipirosodik tőle a bőr. Utána megnyugszik, de nem tesz jót a pattiknak se. Simán megerősödnek tőle ezek a bőrproblémák. Viszont eléggé jól hidratál és az összetevői is szépek. Hogy ránctalanít e, azt nem mondanám. Hidratál és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

antonelly

2015. június 28.

Most vásároltam először, mert a DM-ben 500 Ft kedvezménnyel megvásárolhattam, de ettől függetlenül nem egy drága krém! Sokáig használtam Yves Rocher lifting krémeket, de egy idő után már egyáltalán nem töltötték fel a bőrömet, sőt, valami fura réteget képeztek rajta, ami nagyon rossz érzést keltett. Elkezdtem gondolkodni, milyen más hidratáló lenne jó? Így esett a választásom erre a krémre. Nekem nagyon bevált. Első alkalomtól kezdve a bőröm beissza, és azonnal éreztem a kellemes könnyedséget, megszűnik a húzódás. Aztán ez is meddig lesz jó, majd elválik, de minden féle képpen fontos, hogy minél kevesebb káros anygot tartalmazzon amellett, hogy feltölti a bőröm. 40 felett a hidratáláson felül sok csodát egyik krém sem tesz :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 28.

istar

2015. március 24.

Az illata nekem túl erős,ettől eltekintve szuper kis krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Az illata nekem túl erős,ettől eltekintve szuper kis krém!

ememem

2015. február 3.

Nekem sajnos nem igazán vált be. Abban nem vagyok biztos,hogy pattanásokat ez okozott-e vagy valami más, de amíg használtam egyenetlen volt a bőröm és reggel nyoma sem volt a puha bőrnek. Olyan érzésem volt,hogy hiába kenem,nem hidratál,de mégis zsírosít. Egyik este gondoltam kísérletezek, bekentem az arcom Alverde mandarinos testvajjal (nagyon száraz bőrre) és gyönyörű lett tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

linkee

2015. január 8.

Már az állagán érezni, hogy garantált a hidratálás. Nagyon kevés kell belőle, de reggelre piha-puha bőrrel ébred az ember. A természetes összetevők miatt kipróbáltattam anyukámmal aki tényleg a legtöbb arckrémre allergiás tüneteket produkál (kivéve Ilcsi krémek) és láss csodát neki is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Allyh

2014. december 10.

Ez a kedvenc hidratálóm,imádom :)
Reggelre nagyon szép lesz tőle a bőröm,nem okoz pattanásokat,sőt,nekem még az épp jelenlevő drágáimnak is csökkenti a pirosságát :)
Nem sok hidratálót használtam eddig,de szerintem nem is keresgetek tovább,egy jó ideig marad ez :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Ez a kedvenc hidratálóm,imádom :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.