Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli1122, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

48 órás izzadásgátló védelmet és gyengéd ápolást biztosít. Érzékeny bőrre kifejlesztve, kamilla kivonattal és avokádó olajjal. Alkohol-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

liliomka

2015. május 8.

Az én bőrömmel ez a deó nem barátkozott össze. Magamra fújom és friss illat helyett büdöset érzek. Nem izzadok, teljesen száraz a hónaljam, de a szag elviselhetetlen. Kipróbáltam a karomra fújva is, ugyanaz a szag egy idő után. Pedig a karom sem izzad és nem is szőrös. Valami összetevő velem nem kompatibilis

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 8.

Béatrice

2014. október 15.

Nem szeretem a Nivea deokat, ezt is csak azért használom, mert kaptam. Legfőbb bajom az illatukkal van, ennek sem szeretem az illatát, és ez nálam fő szempont. Nem is használom, csak ha itthon vagyok, számomra ez már majdnem a büdös kategória, így nem szívesen megyek ezzel emberek közé. Emellett nem is túl hatásos, bár már nálam az illatánál elbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

CrazyKid

2014. január 12.

Nagyon megszerettem ezt a deót,kellemes az illata és valahogy úgy érzem,hogy illik hozzám. Sokáig érződik és nem vettem észre,hogy hagyna foltot.Most ez a kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

eo

2013. december 17.

Kivételesen krémmániázás nélkül indultam el vásárolni néhány cuccot, többek között ezt a deot is. És milyen jó is néha így tenni, sülhetnek ki belőle jó dolgok. Mert tuti, hogy sosem választottam volna, ha előtte csekkolom az oldalt. Azóta már újra is vásároltam, mert nekem nagyon bevált. Az illata fantasztikus, diszkrét-púderes (de nem mamisan), tisztaság illatú, és nagyon finom, nem tolakodó. Bátran merek mellé parfümöt használni. Ugyanakkor sokszor ezek a kevésbé erős illatú deok nem is bizonyulnak annyira hatékonynak, ebben az esetben azonban szó sincs erről. Teszi a dolgát, nem "poroz" túlzottan, nem ül be a redőkbe, irreálisan hamar sem fogy el. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

nyrktlin

2013. július 16.

Többször próbáltam a Nivea izzadásgátlóit, de nekem nagyon nem váltak be! Az illatuk ugyan kellemes, de ezen kívül nincs semmi pozitívum. Elég nagy adagot kellett fújni belőlük, aztán percekig várni, hogy megszáradjon. Aztán folyamatosan olyan érzésem volt, mintha izzadnék, pedig nem, de ilyen hatása volt ennek a spraynek. Mivel úgy éreztem, folyamatosan izzadok, ezért max. annyit tudnék még írni, hogy nem volt tartós egyáltalán. Szerintem többet nem próbálom ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag