Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2021. január 21.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 100%-ban bőrazonos Q10 koenzimnek és C-vitaminnak köszönhetően a maszk azonnal kifejti hatását és energiát ad. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Relaxálás és bársonyos ragyogó bőr.

audreycoca

2021. május 5.

Kicsit csalódott vagyok. Az anyaga nem puha, hanem olyan mint a mosdókba kihelyezett durva papír kéztörlő. A maszknak a hossza és a szélessége jó, de a szemkivágás nekem kicsi és a szemem szélén belelóg a szemembe. Az arc szélén és alján nincsenek bevágások, amik segítenék az anyag arcra simítását, így tele lesz gyűrűdéssel, amiken megáll a cucc és folyamatosan símítgatni kell, hogy rádolgozzam a többi részre. Őszintén szólva ilyen igénytelen anyaggal még nem találkoztam, pedig már kipróbáltam jó pár fátyolmaszkot, ez nagyon ciki a NIVEÁnak a szememben. A krém illata nagyon, enyhe, én egy pár perc múlva nem is éreztem. Én kb. fél órát hagytam fent, nem tudom hogyan teljesít 10 perc alatt. Sok szépumot beszívott az arcom, a nyakamra és dekoltázsomra is jutott belőle. Azért adok 4 csillagot, mert nem csak puha lett a bőröm, hanem selymes is ami másnap is érezhető volt. A puhaság, és telítettség pedig 2-3 napig. Szóval a szérum szuper, és így még bosszantóbb a kivitel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.