Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2023. július 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 100%-ban bőrazonos Q10 koenzimnek és C-vitaminnak köszönhetően a maszk azonnal kifejti hatását és energiát ad. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Relaxálás és bársonyos ragyogó bőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Leander

2023. október 21.

Egy korrekt arcmaszk. Semmi extra, de szépen segít feltölteni, frissíteni a bőrt. Egyszerű a használata, jól illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 21.

vikidora

2023. január 27.

Anyaga - sosem találkoztam még ennyire "kényelmetlen" fátyolmaszkkal. A formája és a kivágásai nekem egyáltalán nem passzoltak, de ez nyílván egyéni dolog, viszont az anyaga is rettenetesen merev volt, bevágások nélkül, így ha vhol sikerült lesimítanom, máshol felhajlott az arcomról. Ezek után a "felhelyezést segítő" plusz merevítő réteget még indokolatlanabbnak tartom.

Szérum - az biztos, hogy "energizálta" a túlérzékeny, rosaceás bőrömet, de sajnos nem feltétlenül a jó értelemben. Nekem egész nap bizsergett tőle a bőröm, nem csípte ki (nem lett sebes vagy kiütéses, mint sok más terméktől), de irritált, kipirosodott lett tőle az arcom. Elvileg érzékeny bőrön is használható, de nekem sajnos nem vált be. Érzem, illetve a pirosság alatt látom, hogy kicsit hidratáltabb és élettel telibb lett a bőröm, így kevébé érzékeny bőrön jó kis maszk lehet, ezért is a 3 csillag. Viszontt egész nap ragacsos érzetet hagyott maga után, a kósza hajszálaim állandóan beleragadtak. :/

UPDATE: sajnos a maradék csillagokat is el kell vennem tőle. A csipő-bizsergő érzés és a vörös, irritált bőrfelszín napok alatt sem múlt el, pedig igyekeztem nagyon kímélni, és csak a már bevált bőrnyugtató kozmetikumaimmal segíteni a regenerációt. Attól tartok több hónapnyi rosacea kezelésem eredményét dobhatom ki a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

dettusbettus

2022. június 13.

Az ajánlott 10 perc helyett 30 percig hagytam fent. Kb. 10 évet fiatalodtam és a többnapos fáradtság eltűnt az arcomról.
Selymes, tömör lett a bőröm, egészségesen csillogott, és a hatását még napokkal később is látom.
A maszkból kifolyt, a zacskóban lévő szérumot elkentem a nyakamon, dekoltázsomon és a kezemen, úgyhogy minden ápolandó felületre jutott belőle bőven.
Nagyon elégedett vagyok a hatásával, biztosan veszek még a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Nagyon elégedett vagyok a hatásával, biztosan veszek még a későbbiekben.

Blueka

2022. március 28.

Megfelelően hidratált, jó érzés volt. Bár nálam még mindig a hydro a favorit. A maradék folyadék itt is tökéletesen alkalmas arra hogy azt is felkenhessük a bőrünkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

audreycoca

2021. május 5.

Kicsit csalódott vagyok. Az anyaga nem puha, hanem olyan mint a mosdókba kihelyezett durva papír kéztörlő. A maszknak a hossza és a szélessége jó, de a szemkivágás nekem kicsi és a szemem szélén belelóg a szemembe. Az arc szélén és alján nincsenek bevágások, amik segítenék az anyag arcra simítását, így tele lesz gyűrűdéssel, amiken megáll a cucc és folyamatosan símítgatni kell, hogy rádolgozzam a többi részre. Őszintén szólva ilyen igénytelen anyaggal még nem találkoztam, pedig már kipróbáltam jó pár fátyolmaszkot, ez nagyon ciki a NIVEÁnak a szememben. A krém illata nagyon, enyhe, én egy pár perc múlva nem is éreztem. Én kb. fél órát hagytam fent, nem tudom hogyan teljesít 10 perc alatt. Sok szépumot beszívott az arcom, a nyakamra és dekoltázsomra is jutott belőle. Azért adok 4 csillagot, mert nem csak puha lett a bőröm, hanem selymes is ami másnap is érezhető volt. A puhaság, és telítettség pedig 2-3 napig. Szóval a szérum szuper, és így még bosszantóbb a kivitel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp