Nivea

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2020. december 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A formula bőrazonos Q10 koenzimmel valamint C és E-vitaminnal segít csökkenteni a fáradtság jeleit, energizálja a bőrt és akár 2 hét alatt segít feszesebbé tenni. Az egyedi gyöngy technológia frissen aktivált szérummá elegyíti a hatóanyagokat."

• ránctalanító energetizáló szérumgyöngyök
  • javasolt életkor:30-40
  • segít csökkenteni a fáradtság jeleit
  • energizálja és feszesíti a bőrt

Ár: 2900Ft , Eladó: beatab
Állapot: Original,bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta,vagy személyesen átvehető Budapesten.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

krémparádé

2022. március 18.

Valóban frissíti, energizálja a bőrt, ad egyfajta ragyogás, amikor felkenem, de rettenetesen idegesít, hogy kukacosodik és kb darabokban szotyog le, pedig mindig tiszta bőrre kenem, egyenletesen és nem túl sok mennyiséget. Lehet a gyöngyök miatt van?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 18.

kgheni

2021. december 7.

A tubusból kipumpálva ijesztően néz ki, az arcra kenve olyan, mintha túrós lenne, de pillanatok alatt bemasszírozható a bőrbe. Kellemes az illata, üdíti a bőrt. Reggeli arctisztítás után használom, plusz hidratálás kell mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

Szabryna90

2021. december 6.

Már többször újravásároltam. Egyrészt, mert a drogériákban kapható termékek között nagyon nehéz olyan krémet találni, melynek összetevőit elolvasva nem pakolom vissza azonnal a polcra a készítményt. Másrészt, amióta ezt használom reggelente nem kell alapozót használnom (pedig nincs benne színezőnyag), egyszerűen üdébb, ragyogóbb az arcbőrön.
Összességében rendben van az összetevő listája, többek közt pozitívum, hogy nincs benne alkohol és szilikon. Sajnos illatanyag az van benne bőven, de egyáltalán nem zavaró, sőt kellemes, bár e nélkül számomra még értékesebb lenne a krém.
Tökéletesen beszívódik, amennyiben megtisztított arcbőrre viszem fel. A kommentek közt olvasott ,,kukacoskodást” csak akkor tapasztaltam, amikor az éjszakai szérumot nem távolítottam el és reggel a szokottnál vastagabb rétegben próbáltam felvinni a szérumgyöngyöket. De ez a helytelen használatból adódik, nem a krém hibája. Az állaga is rendkívüli, nekem nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

BarnaB

2021. november 22.

Tetszik ez a szérum, először ezt vettem meg és bevált, ezért megvettem a Nivea cellular filler gyöngyös szérumot is,a cellular szérum jobb mint ez, úgyhogy most ezt használom nappalra,a másikat meg éjszakára. Könnyen beszívódik és rögtön puha lesz tőle a bőröm,de mindenképpen kell rá a hidratáló krém is,mert önmagában nem elég. Kicsit ragacsos érzést hagy maga után,de nem számít,mert krémezek utána úgyis. Szeretem ezt a szérumot,de ha elfogy akkor másik gyöngyös Nivea szérumot fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Barackvirag1

2021. november 22.

Elvileg anyukám vette magának, ő használja, de most egy hétig rájártam én is.
Önmagában szoktam használni, mert kicsit kifénylik tőle a bőröm (nem zsírosbödön hatás, de azért engem zavar), és emiatt nem merek alá / fölé más krémet tenni. Így viszont néha húzódik a használata után az arcom, mert önmagában nem hidratál eléggé.
De persze nem is erre a célra készült, hanem ránctalanításra és ezt az én esetemben maradéktalanul teljesíti is: már a második használat után jóformán eltűnt a homlokomon lévő két ránc, meglepően szépen feltöltötte őket és a szem körüli karikáim is kisebbek. A hámló foltok eltűntek, a bőröm kellemesebb tapintású.
Tényleg picit kukacosodik (vagy inkább nem szívódik be teljesen), az illata pedig nekem kifejezetten tetszik, nagyon kellemes.
Anyukám egyébként nagyon szereti, már egyszer újra is vette. Tetszik neki ez a gyöngy formula, az ő fiatalkorában ilyen nem volt :) Igaz viszont, hogy az ő 60+-os bőrén azért nincs olyan látványos hatása, mint az enyémen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Elvileg anyukám vette magának, ő használja, de most egy hétig rájártam én is.

Puffancs

2021. június 8.

Az eldolgozása során kipirosodik a bőröm, egyébként könnyen beszívódik. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Barby831

2021. június 3.

Nem a korcsoportom számára készült a termék, de gondoltam kiprobálom mivel annyi jó kis hatóanyagit tartalmaz ártani nem árthatok vele. Egy kis plusz ápolást ad. Én estére szoktam használni arcszerum előtt. Jo a csomagolás, könnyen beszívódik a bőrbe, nem ragacsos, az illata picit furcsa de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Tiara63

2021. április 27.

1.Büdös
2.Kukacosodik
- nàlam abszolút nem újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

1.Büdös
2.Kukacosodik
- nàlam abszolút nem újravevős

Fiszuli

2021. április 5.

Úúúristen, most láttam meg, hogy hónapokkal ezelőtt ennek a terméknek a felvételét még én magam kezdeményeztem. Történt ugyanis, hogy valamelyik őszi Glamour, vagy Joy napok után szegény sógornőm jófejségből, csak úgy meglepett ezzel a kencével... Ugyanis látta anno a polcomon ennek a gyöngyös szérumnak az elődjét, amit én itt, úgy egy fél éve totál lehúztam és novellában fejtettem ki, hogy mennyire gyűlölöm, teljes szívemből az állagát és a bűzét is. Alig vártam, hogy elhasználjam, de nem bírtam tovább, kidobtam egy jó részét és igyekeztem elfelejteni, erre pár hét után megkapom ezt ajándékba. Gondolhatjátok, mit éreztem. Természetesen nem bántottam meg szerencsétlen sógornőmet, kedves akart lenni, az is volt, ez tényleg nagyon aranyos figyelmesség, dehát nem tudhatta, hogy én nem szerelemből tartottam ennek az elődjét a polcomon - azóta ebből a bakimból tanultam. Nos, azóta kerülgettem a szekrényben, nem vitt rá a lélek a használatára, egészen két héttel ezelőttig, ugyanis piszkosul elkezdett csábítani ez a C vitaminos dolog és tudtam azt is, hogy ennél úgyis csak jobb C vitaminos termékek fognak a kezem ügyébe kerülni, szóval tanulópénznek jó lesz. Csak és kizárólag este használom, micellás víz, arcmosás, aloe vera spray és lipószómás hialoron szérum után, aloe vera hidratálókrém előtt. Szemkörnyékre teljesen más szérumot és hidratálókrémet használok. Az egyből feltűnt, hogy a kiszerelése kisebb az elődjénél, ellenben maga a termék drágább - nem csak arányában, hanem szám szerint is. Még jó, hogy nem én adtam érte pénzt. Az állaga ugyanolyan undorító, csak ez a túró már rózsaszín. A szaga szintén undorító, napon rohasztott férfi parfüm szaga van. Esküszöm a belem kifordul tőle. Legalább a tipik Nivea illatott tették volna bele, vagy valami... Hihetetlen. Amiben viszont jobb az elődjénél: ez nem kukacosodik, nem pereg, akkor sem, ha azonnal kenem utána az aloe vera hidratálókrémet. Másnap, a micellás vizes takarítás után a vattakorong makulátlan, érezhetően maradéktalanul beveszi az arcom. Ezen őszintén meglepődtem. Talán egy hangyányival hamarabb illan el ez az undorító szaga, ami szintén nagy könnyebbség. A mitesszer és pattanás nyomkodások helyei extra gyorsan gyógyulnak, ami szintén meglepett. Nem is kicsit. Ami viszont nagyon furcsa, hogy felkenés után fémes illat és íz (!!!) is körbeleng, pedig biztos, hogy a számba nem kenem bele. Egy hangyányival jobbra értékelem, mint az elődjét. Biztos, hogy soha nem fogom megvenni, de egyelőre úgy tűnik, hogy elhasználom. Ha nagyon megunom a szagát, akkor elkezdem nyakra is kenni. Kárt nem csinál, nem okoz pattanást és mitesszert sem, nem viszketek, nem bántja a bőröm, semmi probléma. De az állaga, a szaga... esküszöm, vegyi fegyver.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

NovakneViki

2021. január 21.

A nivea gyöngyös szérumai eddig bejöttek, így nem volt kérdés, hogy kipróbálom ezt is. Tubusból kipumpálva olyan, mintha megromlott volna a kence, ami elsőre rémisztő, de ez csak a gyöngy technológia miatt van, arcon gond nélkül el lehet oszlatni. Szerintem egy pumpálásnál többet nem érdemes használni. A felfelé tekeredő airless tubus miatt maradék nélkül el lehet használni. Főleg nappalra használom, smink alá, időnként este is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.