Nivea

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív Q10 koenzimet, hialuronsavat és kreatint tartalmazó szérum hidratáló géllel kombinálva, amely hatékonyan csökkenti a ráncokat. Érzékeny bőrűek is használhatják. A termék használatát 30 éves kor felett javasolt.

2700 Ft új Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök
Ár: 2700 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz szállítással.

szakbog

2021. március 29.

Nem egy csodaszer. Picit sem tölti a ráncokat, viszont nekem visszaadta a bőröm hidráltságát, amiért ezer hála. Müllerben jutottam hozzá 2300 ft-ért, ennyiért nekem simán megérte. (Ha többet kensz az arcodra tényleg képes az arc felületén megszáradni és leperegni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Anita1978

2021. március 11.

Imádom az illatát..olyan Niveás.Tudom, h rossz a parfüm, de olyan kis illatterápia. :) Sárga túrós a termék, naggyon nem guszti, meg is ijedtem eloszor, h romlott, de aztán olvastam, h ez ilyen.Szárazon nehezebben tudtam bedolgozni az arcomba, szemem alá, igy nekem az jött be, hogy vizes kézzel (vagy vizes arcra) viszem fel, és úgy masszírozom be jo sokaig. :/ Nehezen szívódik be, így valóban masszírozni kell. Pihepuha lesz tőle az arcom, nem zsírosít, és pumpás is. Inkább csak itthon használom, mert valami sárgás réteget hagy és ha megdörzsölöm később, morzsálódik.Nem veszem újra mert idegesìtő, de a hatása tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Lilly83

2021. március 10.

Kellemes kis krém. Nagy csodát ne várjatok tőle, de abszolút szerethető. Pár hete használom, illata kellemes, szépen hidratál, és mintha picit feszesebb is lenne tőle a bőröm. Könnyű felkenni, az adagolója praktikus. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Fiszuli

2020. szeptember 30.

Életem egyik legrosszabb befektetése volt ez a termék. Egy hete használom folyamatosan, kizárólag este, micellás víz, arctisztító és tonik után, éjszakai hidratáló krém előtt. A szaga egy borzalom... komolyan csak én érzem, hogy olcsó, gagyi férfi (!) locsolókölni szaga van? Ha már mindenáron bele kell tenni azt az átkozott parfümöt, akkor jó lenne, ha legalább a tipik Nivea illatra hajazna valamennyit, vagy ha ez nem elvárható szint egy ilyen árú Nivea terméktől, akkor legalább valami kellemes illattal kéne próbálkozni, nem pedig ezzel. Undorító. Nem tudtam még megszokni, ugyanis ez nem a "jójókicsitfurademajdmegszokom" illat, nem... ez a "levakarhatatlanborzalomamitőlfolyamatosancsakegyrejobbanundorodom". Az állaga is hagy kívánni valót maga után, olyan, mintha sárga túróval kenegetném az arcomat, alig lehet szétoszlatni és bele masszírozni a bőrömbe. A szemkörnyékre használatos átlátszó (!) szérumom, ha véletlenül rákenem, elkezd kifehéredni és nyúlóssá válni. Ugyanígy tesz az éjszakai hidratálom is - ami szintén színtelen -, amikor rákenem. Fehéredik az arcom és lesz egy furcsa réteg rajta, mintha nyálkás (!) lenne. Nagyjából fél óra kell, hogy ez a "csodakatyvasz" beszívódjon, de így sem vagyok benne biztos, hogy nem a párnám szipákolja fel a maradék szérumot és hidratálót a képemről, ugyanis az arcom még akkor is ragad, amikor azt hinném, hogy már régen beszívódott minden. Az adagolója gatyi, első használatkor percekig kellett nyomkodni, mire kijött belőle valami. Azt hittem, hogy selejt adagolós terméket sikerült levenni a polcról, de nem. Ha először sárga, majd fehér, nyúlós trutyit akarsz az arcodra, ami minden eddigi jól bevált termékeddel veszekszik és semmit sem hagy normálisan beszívódni az arcbőrödbe, akkor kérlekszépen nyomogasd csak két percig az adagolóját, mire végre kijön belőle a sárga túró... Vicc. Slusszpoén, hogy reggel, mikor a micellás vízzel átitatott vattakoronggal elkezdem letörölgetni az arcom, a vattakorong élénk sárga színű lesz. Fejtse ezt meg nekem valaki, lécci. Egy, de pusztán egyetlenegy pozitívumot tudok mondani, jobban belegondolva meg se érdemi ez a termék, hogy bármi jót is szóljak mellette, de egye fene. Nem csinál semmi kárt, de tényleg semmit. Márpedig az én arcomat bármi képes kirügyeztetni. Ez nem. Viszont így is csalódás, hiszen van más Nivea Q10 termékem, amit soha semmiért nem cserélnék le, annyira bevált. Ez meg egy botrány. Nem vagyok benne biztos, hogy elhasználom, valószínűsítem, hogy a napi bűneim miatti vezeklés okán, büntetésként fogom az arcomra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon megtetszett a csomagolasa.Konnyen beszivodik,kellemes az illata.En konnyen el tudtam oszlatni a boromon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Fehereszti

2020. május 16.

Kellemes kis krém ez. Hátast nem dobok tőle, de abszolút szerethető. Pár hete használom, illata kellemes, szépen hidratál, és mintha picit feszesebb is lenne az arcom. Jó érzés felkenni, szereti a bőröm, szépen beissza. Nem maga a nagybetűs arckrém, de egynek tökre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Kooorsi

2020. február 12.

Nagyon szeretem, már a negyedik flakonnal használom. Problémás bőrömre is teljesen jó, nem szárít,nem okoz pattanásokat és nem is lesz zsíros tőle. Hidratált érzést ad, nekem szuper könnyen beszívódik. Lehet, hogy nem lett kevesebb a ráncom, de több sem, mióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

ZsuzsikaKL

2020. január 13.

Ránctalanítás... hát nem látok nagy változást. Viszont ezt leszámítva elégedett vagyok vele. Nagyon jó az állaga, én nagyon szeretem az illatát is. Finom, puha lesz tőle a bőröm. Nagyon szuper smink alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Aquariusgirl

2019. október 28.

A mókás gyöngyök miatt vettem meg, de nem jött be. Nagy nehezen félig elhasználtam, de ritkán nyúltam érte, uh tovább nem próbálkozom vele. Nehéz eldolgozni a gyöngyöket, szinte bele kell dörzsölni a bőrbe. Délutánra - legkésőbb - furcsán húzódik tőle az arcom, tehát szárít és ráadásul kukacosodik is. Kidobom és nem veszem többet. Az illatát egyébként kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Jucccc

2019. augusztus 3.

Lehet, nem jó a viszonyítási alap, de az ANR után ez sajnos semmi. A többi drogériás szérumhoz viszonyítva azonban az élmezőnyben van. Nem irritál, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, krémeknek is jó alap. Viszont az én bőrömet nem feszesíti látványosan. Nem mondom, hogy felesleges, mert szerintem minden bőrápolás hasznos, de van jobb is (sookkal drágábban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.