Nivea

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív Q10 koenzimet, hialuronsavat és kreatint tartalmazó szérum hidratáló géllel kombinálva, amely hatékonyan csökkenti a ráncokat. Érzékeny bőrűek is használhatják. A termék használatát 30 éves kor felett javasolt.

Fehereszti

2020. május 16.

Kellemes kis krém ez. Hátast nem dobok tőle, de abszolút szerethető. Pár hete használom, illata kellemes, szépen hidratál, és mintha picit feszesebb is lenne az arcom. Jó érzés felkenni, szereti a bőröm, szépen beissza. Nem maga a nagybetűs arckrém, de egynek tökre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Kooorsi

2020. február 12.

Nagyon szeretem, már a negyedik flakonnal használom. Problémás bőrömre is teljesen jó, nem szárít,nem okoz pattanásokat és nem is lesz zsíros tőle. Hidratált érzést ad, nekem szuper könnyen beszívódik. Lehet, hogy nem lett kevesebb a ráncom, de több sem, mióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

ZsuzsikaKL

2020. január 13.

Ránctalanítás... hát nem látok nagy változást. Viszont ezt leszámítva elégedett vagyok vele. Nagyon jó az állaga, én nagyon szeretem az illatát is. Finom, puha lesz tőle a bőröm. Nagyon szuper smink alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Aquariusgirl

2019. október 28.

A mókás gyöngyök miatt vettem meg, de nem jött be. Nagy nehezen félig elhasználtam, de ritkán nyúltam érte, uh tovább nem próbálkozom vele. Nehéz eldolgozni a gyöngyöket, szinte bele kell dörzsölni a bőrbe. Délutánra - legkésőbb - furcsán húzódik tőle az arcom, tehát szárít és ráadásul kukacosodik is. Kidobom és nem veszem többet. Az illatát egyébként kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Jucccc

2019. augusztus 3.

Lehet, nem jó a viszonyítási alap, de az ANR után ez sajnos semmi. A többi drogériás szérumhoz viszonyítva azonban az élmezőnyben van. Nem irritál, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, krémeknek is jó alap. Viszont az én bőrömet nem feszesíti látványosan. Nem mondom, hogy felesleges, mert szerintem minden bőrápolás hasznos, de van jobb is (sookkal drágábban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

dorogiagi

2019. augusztus 3.

Már a 3.-at használom. Nem ránctalanít, viszont puha, hidratált lesz tőle az arcom. A bőröm nagyon szereti. Nem okoz pattanásokat. Az állaga kicsit fura elsőre, de hamar meg lehet szokni. Most már csak hetente 2-3x használom más szérumokkal felváltva.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Száraz bőrre elmegy, de nem az igazi, a gyöngy forma miatt be kellett masszíroznom erőteljesebben a bőrömbe, nehéz volt eldolgozni. Talán újraveszem, de valószínűbb, hogy nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

hgabi

2019. május 4.

Tesztelésre kaptam meg, az illata kellemes és nem annyira zsíros mint a nivea termékek általában ( +pont). Éjszakára használom közel egy hete, minimális változás látok, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

degubaba

2019. április 9.

Nem tánctalanít, pont a férjem jegyezte meg, hogy mindjárt elfogy, de nem használ úgy, mint más termék, amit használtam. Jópofa a gyöngyös megoldás, de nehezen szívódik fel, sőr Nivea arckrémmel nem lehet használni, akkor ledobja a bőröm. Várom, hogy elhasználjam, nem akartam az ára miatt kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Ginatural

2019. február 7.

A power változatát használom, a felénél járok a flakonnak és már eltűntek a icipici homlokredőim. Nagyon elégedett vagyok vele, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.