Nivea

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív Q10 koenzimet, hialuronsavat és kreatint tartalmazó szérum hidratáló géllel kombinálva, amely hatékonyan csökkenti a ráncokat. Érzékeny bőrűek is használhatják. A termék használatát 30 éves kor felett javasolt.

Jucccc

2019. augusztus 3.

Lehet, nem jó a viszonyítási alap, de az ANR után ez sajnos semmi. A többi drogériás szérumhoz viszonyítva azonban az élmezőnyben van. Nem irritál, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, krémeknek is jó alap. Viszont az én bőrömet nem feszesíti látványosan. Nem mondom, hogy felesleges, mert szerintem minden bőrápolás hasznos, de van jobb is (sookkal drágábban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

dorogiagi

2019. augusztus 3.

Már a 3.-at használom. Nem ránctalanít, viszont puha, hidratált lesz tőle az arcom. A bőröm nagyon szereti. Nem okoz pattanásokat. Az állaga kicsit fura elsőre, de hamar meg lehet szokni. Most már csak hetente 2-3x használom más szérumokkal felváltva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Száraz bőrre elmegy, de nem az igazi, a gyöngy forma miatt be kellett masszíroznom erőteljesebben a bőrömbe, nehéz volt eldolgozni. Talán újraveszem, de valószínűbb, hogy nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

hgabi

2019. május 4.

Tesztelésre kaptam meg, az illata kellemes és nem annyira zsíros mint a nivea termékek általában ( +pont). Éjszakára használom közel egy hete, minimális változás látok, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

degubaba

2019. április 9.

Nem tánctalanít, pont a férjem jegyezte meg, hogy mindjárt elfogy, de nem használ úgy, mint más termék, amit használtam. Jópofa a gyöngyös megoldás, de nehezen szívódik fel, sőr Nivea arckrémmel nem lehet használni, akkor ledobja a bőröm. Várom, hogy elhasználjam, nem akartam az ára miatt kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Ginatural

2019. február 7.

A power változatát használom, a felénél járok a flakonnak és már eltűntek a icipici homlokredőim. Nagyon elégedett vagyok vele, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

FDA

2018. október 28.

Kellemes, jól beszívódik, jól hidratàl. A hatása nem tart túl sokáig. Ránctalanító hatást ne várjatok tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

andigina

2018. október 16.

Ránctalanító hatást nem tapasztaltam, bár nem is vártam el tőle. Nem vettem észre, hogy pattanásokat okozott volna. Reggelente használom más hidratálóval keverve. Sminkelni is szoktam rá, eddig nem okozott gondot. Elhasználom, de semmiképp nem venném újra. Inkább természetes olajokat szeretek használni az arcomra, mint pl. jojobaolaj, vagy az Alverde rózsás arcolaját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

katalinmester13

2018. július 29.

Féláras dm-kuponos szerzemény. Külleme megnyerő: gyöngyök, mutatós flakon. Könnyen szabályozható a szükséges mennyiség adagolása. Az illata és állaga furcsa, de megszokható. Nekem nagyon ragacsos volt tőle a bőröm. De ezért nem szoktam haragudni. Olyan érzésem volt mintha viaszt dolgoztam volna a bőrömbe. A ráncokkal felvette a harcot, és kicsit simított is rajtuk ideig-óráig. De nem túl barátkozós típus. Sőt! Még saját magával is összeveszett. Egy idő után egyszerűen lepergett. Bár nekem önmagában is elég volt. A sminkelés rá lehetetlen küldetésnek bizonyult. A legnagyobb gondom az volt vele, hogy pattanásokat okozott. Mindenfélét: kicsit, nagyot, mélyet. Biztosan ő a ludas ebben. Többször is adtam neki esélyt, de megbolondult tőle az arcom. Végül a nyakam pattanásokra kevésbé hajlamos bőrén tudtam elhasználni, szigorúan sminkmentes napokon vagy éjszakára. Nem lett a kedvencem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 29.

Molly01

2018. július 28.

Tetszett az adagolása, jól hidratált más krémmel keverve, de ránctalanító hatást nem tapasztaltam. Anyukám sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.