Nivea

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biju94, Módosítva: 2021. március 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula!

A 10x több kreatint, Q10 koenzimet és 30-as fényvédő faktort tartalmazó speciális krém ápolja bőröd. A megújult csomagolás új belsőt takar, ami a rendkívül hatákony UVA-szűrő segítségével megelőzi a napsugárzás okozta további ráncok kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Avantgarde

2022. november 25.

Erős az illata, és nehezen szívódik be. A felvitelt követően zsíros érzetet hagy és irritálja, csípi a szem környékét. Az éjszakai krémje is megvan, azt nagyon szeretem és van hogy nappalra is inkább azt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 25.

BBea33

2022. március 8.

Brutálisan erős az illata, nekem büdös... Nem is értem, egy arckrémnek miért kell ilyen erős illatot csinálni? Rosszabb mint egy parfüm... Legszivesebben kidobnám...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

biju94

2020. szeptember 29.

Le kell őt pontoznom. Túl sok benne az illatanyag és csípte az arcom... nem kicsit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

bibike2000

2020. április 27.

Anyukám kapta egy karácsonyi kiadású Nivea csomagban, ezt is nekem adta belőle. Nem rossz, bár az illata kicsit émelyírő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Kikki84

2019. december 29.

Karácsonyra kaptam csomagban az éjszakai krémmel együtt. Féltem először, hogy nem e zsíros lesz a bőrömnek, ami kombinált , mert patikra is hajlamos vagyok illetve rosacea-s is a bőröm, de így 5 nap távlatából eddig pozitív visszajelzést írhatok. Érezhetően puhább a bőröm, szépen beszívódik (kis mennyiséget kenek csak fel). ' hónap leteltével jelentkezem újra, mint tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Bencezsofi

2019. augusztus 2.

Tudom, hogy sablonosnak hangzik a mondandóm, de én még soha nem tudtam venni magamnak igazán jó arckrémet, ami megfelel minden elvárásomnak. Ez a krém most megfelel. Tökéletes.Úgy örülök,hogy most sikerült. Éppen kifogyott az első dobozzal, de már a fele tartalomnál észrevettem a homlokomnál lévő ráncnál, alig látszik. Megtaláltam!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.