Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók

Q10 koenzim gyöngyökkel gazdagítva.

dodeszka95

2020. június 20.

2 az egyben.Valóban nincs ragadós érzet.Puha lesz tőle a bőröm és azonnal öltözhetek.Finom illata van és kellemesen hűsít.Nyáron imádom.Viszont drogériákban nem kapok,azt mondták,hogy megszüntették őket.Pedig nekem bevált.Remélem rálelek még valahol,de akkor biztos nem egyet veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Erika80

2019. március 24.

Ezelőtt még sohasem volt ilyen termékhez szerencsém, így hát anno akcióban vettünk egyet. Kissé szkeptikusan álltam a témához... kíváncsi voltam mit tud. Meglepődtem. A picinyke szemcsék enyhe masszírozó és ezáltal frissítő hatásúak, de ehhez hozzájárul a tusiban található enyhe mentol is. Az illata kellemes, tényleg szuper krémes és valóban selymes, puha lesz fürdés után a bőröm. A teljes (akció nélküli) ár nem túl baráti sajnos és ami még szívfájdító, hogy nem állatkísérlet mentes. De meg kell hagyni, hogy kellemes érzés vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

vicky93

2019. február 15.

Szóval... Kezdjük azzal, hogy alapból nem venném meg és használnám, mert nem természetes, állatkísérletmentes és alapból sem szívelem a márkát. De ajándékba kaptam, senki másnak nem kellett, nem akartam kidobni. Egyébként jól működik, hozza amit ígér: törölközés után azonnal felöltözhetsz és hidratált vagy :) Viszont, mivel este használom, reggelre nyoma sincs a hidratálásnak, míg egy rendes testápolóval azért még érezhető. A feszesítésben nem igazán hiszek, illetve nem is vettem észre semmit e téren. Elhasználom, de biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Pille17

2019. február 9.

Egy termékmintát kaptam, amit 2 évig csak bedobtam a fiókba, annyira értelmetlennek gondoltam. Végül kipróbáltam, és nagyon jó. Szeretem, hogy 1 perc alatt felkenem, és 1 perc alatt hidratál. Nem hagy zsíros, ragadós érzetet, mégis puha a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Andy88

2018. december 18.

Eddig nem igazán voltam oda a Nivea testápolókért, de a zuhanyzás közbeni testápoló a kedvencem lett! Nagyon szépen ápol és puhítja a bőrt, és mivel lemosható, nem hagy ragacsos érzést. Finom az illata, bár érzem benne a tipikus "Niveás jellegű" illatot, amit annyira nem kedvelek.
Bőrfeszesítő hatását nem igazán tapasztaltam. Talán ha hosszabb ideig használtam volna, lett volna eredménye is.
Praktikussága és ápoló hatása megérdemelné a max pontot, de nem létező feszesítő hatása miatt levonok picit az eredményből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

zsu80

2018. március 29.

Nekem se jött be annyira ez a csúszós állag, de ma kevertem bele kb. fele-fele arányban kávézaccot hogy radírozzon, teafaolajat hogy jobban tisztítson és egy kis argán olajat hogy tápláljon. Bár ez így már egy új házi kozmetikum lett, szuper puha és tiszta lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

SoLy

2018. február 15.

Szerettem volna, de vhogy ennél a menta nem jött be. Hidratált, kellemes az illata, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

zonga

2017. szeptember 19.

Tulajdonképpen meg vagyok elégedve vele. Volt már másik zuhanyzás közbeni testápolóm, ez jobban bevált. Feszesítést nem vettem észre, de elég jól hidratál, utána puha a bőröm, tényleg nem kell utána külön testápolózni. Jó az állaga is, krémes, de könnyű, nekem az illata is elfogadható. Kicsit drága viszont és elég gyorsan fogy, még így is, hogy viszonylag ritkán használom, mert egyszerre sok kell belőle. Én mentás illatot nem vettem észre, de mintha kis radírozó szemcsék is lennének benne, ami még kellemesebbé teszi a tusolást. Összességében tetszik, arra, amire vettem, megfelel, mert jól hidratál. Télre/szárazabb bőrre valószínűleg kevés, de akkor is jó kiegészítője lehet a testápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

crazy724

2017. szeptember 12.

Ajándékba kaptam, eszembe nem jutott volna leemelni a drogériák polcáról. A Q10 termékcsalád + a mentol amúgy sem a szívem csücske, ő sem lett a kedvencem. Szemernyi feszesítő hatást nem fedeztem fel a használata során, nem is vártam ilyesféle csodát, de a 35fokos nyári melegben baromi jól hűsített valamint a hidratáló hatása is remek volt, bár ilyen 'csuszós' érzet maradt utána a bőrömön tőle. Iszonyat gyorsan fogyott, ráadásul nehezen lehetett a krémet kiimádkozni a tubusból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

3366

2017. szeptember 5.

Túl sokat nem vártam, így meg is vagyok vele elégedve. Úszás után szoktam használni, mert praktikus. Valamennyire hidratál is, meg az illatát is szeretem, olyan krémes-púderes, bár az uszoda víz klór szagát még tusolás után sem tudja teljes mértékben elnyomni. A gyöngyök benne hűsítő hatásúak, szóval télre nem ajánlom annak aki olyan fagyos, mint én. :D Viszont nyáron a 30 fokban imádtam! Télre szerintem kevés hidratálni, olyankor tégelyes, zsírosabb krémekre szoktam váltani helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).