Nivea

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nilatak2, Módosítva: 2020. május 9.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató napozó spray, melyet kifejezetten az érzékeny bőrre fejlesztettek. Könnyű, nem zsíros, aloe verát és jojobaolajat tartalmazó formulája csökkenti az napozás okozta allergiás reakciók kockázatát és nyugttaja bőrt. Illatanyagmentes. Védelem:UVA/UVB sugarak ellen is védelmet nyújt. Vízálló termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

asztromélia

2018. április 18.

Sajnos arcon nagyon csillog es ragad, egyeb feluletre leszek kenytelen elhasznalni. Nem tudom hogy fog menni, mert borzalmas gepzsir szaga van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

lzsoficim

2016. április 2.

Szuper,szuper,szuper!Nagyon konnyen leegek(szerencsere viszont a halmas el szokott kerulni,talan a megfelelo utomunkalatoknak koszonhetoen)de mikor mult nyaron ezt kiprobaltam,megusztam a vorosodest!Talan icipicit kapott meg a nap,mikor egy nyari,balaton parti bicotura soran nem kentem elegszer,de akkor is csak picit.Nem bantja a borom,meg az arcomra is ezt kentem,pedig arra szinte semmit nem lehet(ami erdekes h mas kremekben az alkoholt total nem birom,de ebben meg sem ereztem.iden mondjuk keresek arcra egy mentest).Raadasul hamar beszivodik,ami aldas.Allandoan konyorognom kellett a paromnak,h ugyan kenje mar be magat,de utalta,mert ragadt,de ezt meg os is engedi magara kenni!
Jah,es napallergiasok!Nekem semmi napkiutesem nem jott elo,mikor hasznaltam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Jah,es napallergiasok!Nekem semmi napkiutesem nem jott elo,mikor hasznaltam!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.