Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

Imádom az illatát, a krémességét. Nagyon jó érzés vele fürdeni, igazán kényeztető egy hosszú nap után.
Viszont úgy gondolom, gyorsan fogy; valamint intenzívebb hidratáló hatását sem fedeztem fel egy sima tusfürdőhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

bernadettu

2019. július 17.

Egy minta kiszerelésben próbáltam ki egy pár napos utazás során és egyszerűen imádom, nagyon kellemes érzés a bőrre kenni a habot, amit képez, nem szárít, klasszikus Nivea illattal.
Amellett, hogy most rengeteg tusfürdő várakozik a polcomon, a másik ok, hogy nem venném meg, az a hajtó gázas csomagolás és úgy érzem, elég gyorsan is fogy. Ettől függetlenül, lehet, hogy újraveszem egyszer a nagy méretű kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Andrea1992

2019. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, és hogy ennyire habos. leárazva jutottam hozzá, de lehet hogy újra veszem. nekem kedvenc lett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

FReka

2019. május 20.

Először egy újsághoz csomagolt kis mintát használtam belőle,aztán megvettem nagyban is. Imádok vele fürdeni,kemény,krémes a hab,melegebb időben nem is használok mellé testápolót,elég a hidratáló hatása. Az illata a tipikus nivea illat,én nagyon szeretem,tisztaságillata van számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

jane79

2019. május 10.

Kipróbáltam, Nívea illatú tusolóhab. Jó ötlet, viszont túlárazott. Hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Freyja

2019. április 21.

Imádtam az illatát és az állagát is... DE sajnos nekem a kiszerelése és a környezettudatossággal abszolút nem egyezősége miatt kiesett. Már így is sok mindennel kapcsolatban megalkuszom a nivea termékek esetében. Nagyon sajnálom, hogy csak ebben a kiszerelésben lehet kapni, pedig a habosítást simán pumpás kiszerelésben is meglehetne oldani, de így... sajnos no way kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

jucsi

2018. december 8.

Számomra zseniális tusfürdő! Az illata kellemes és nekem jobban bejön a hab állaga. Sokkal gazdaságosabb, kevés kell belőle és az egész testemet bőven lemosom. Sokkal tovább tart mint a hagyományos tusfürdők. És ami a legfontosabb! Nem szárítja a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

bekka

2018. november 15.

Nekem sem jott be. Nem erzem hogy tisztitana es nagyon zavar hogy olyan mintha borotvahabot kenegetnek magamra. Kemeny es nehez eloszlatni. Az van rairva hogy silk mousse. Valami finom kremes konnyed habot vartam. Nem veszem ujra. Alig varom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Nikuczi

2018. november 5.

Kaptam kupont, így féláron vásárolhattam meg és próbálhattam ki a terméket. 4 éves kislányom nagyon szereti, tetszik neki, hogy habbal fürödhet, de nekem nem annyira jött be. Az illatát imádom, de nagyon sok kell belőle, hogy rendesen meg tudjak vele mosakodni. Ez a habos állag valahogy számomra nem nyújt olyan tisztaság érzetet, mint mikor egy hagyományos tusfürdővel végigmosom magam. Ha teljes árat kellett volna fizetnem ért, akkor pénzkidobás lett volna, így féláron elfogadható. Ennyiért néha-néha még vennék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

JustGlitter

2018. november 1.

Az illata tényleg nagyon jó, kellemes, sokáig megmarad. Jól hidratál, nem szárít, és nagyon bejön ez a habos megoldás, bár kicsit olyan, mint a borotvahab, de meg lehet szokni.
Igazából nem tudom, mit lehetne még mondani róla, se nem jobb, se nem rosszabb, mint a többi Nivea tusfürdő, csak érdekes a megoldása. Ami talán negatívum, hogy nem feltétlenül érzi az ember "olyan" tisztának magát utána, mivel inkább hidratál, mint ezer százalékig letisztítja a bőrt... Úgyhogy én inkább reggelente használom, amikor nem is igénylek hatásosabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.