Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló tusfürdő hab tápláló olajokkal gazdagítva a hidratált és puha bőrérzetért. Használat után a gazdagon ápoló hab érezhetően selymes, lágy bőrérzetet nyújt, míg a NIVEA különleges illata elvarázsolja az érzékeket. Élvezd az ápolás új dimenzióját és a selymesen puha, hidratált bőr élményét tusolás után! Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Viki0407

2022. október 15.

Nagy nehezen el használtam és egyáltalán nem szerettem. Pedig a fürdő habok nagy kedvenceim, de ez iszonyú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

mariann33

2021. június 16.

Annyira szeretem,hogy már csak ezt használom,sőt,megvettem a kid változatot és a Kneipp hab tusfürdőjéből is beszereztem egyet.
Rettentő kiadós,sokkal tovább elég mint egy hagyományos tusfürdő,de amit igazán szeretek,hogy nagyon krémes,és ha a tenyerembe nyomok ott marad,nem folyik mint egy sima tusoló,baromi jól eloszlatható.
Kiváló akár borotválkozáshoz is,nyáron meg egyenesen élmény használni.
Egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Kiváló akár borotválkozáshoz is,nyáron meg egyenesen élmény használni.
Egyértelműen újravevős!

lilaszilva

2020. augusztus 3.

Egy kis minta flakont(35ml) használtuk el a családdal egy utazás során. Először nagy lelkesedéssel álltam hozzá de hamar csalódtam. Valóban borotvahabra emlékeztet és ez az asszociáció nyilván természetes is, de most tegyük túl magunkat ezen. Giga adagot kellett kinyomni belőle, hogy a testem egészét be tudjam vele kenni, az illata nekem nem jött be, ráadásul extra gyorsan elfogyott.. Nem is tudom, van-e érdemben pozitív tulajdonsága, ahogy már írták előttem,a "környezetkímélő voltát" már nem is említem.... Oh, nem szárít-- ennyit tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Demonshadow

2020. április 27.

Tavaly egy kuponakció keretében vásároltam meg kedvező áron, de több mint fél évig ott állt a polcon, hogy kipróbálja valaki. Egy pár napos utazásra vittem magammal, hogy majd tesztelem, és meglepően pozitívan csalódtam benne. Az állaga nagyon furcsa, de könnyedén eloszlatható a bőrön, bár biztos vagyok benne, hogy hosszú távon nem túl gazdaságos, sőt kifejezetten drága termék, ha erre szeretnék áttérni. Az illata nagyon kellemes, és ami plusz pont, hogy egyáltalán nem szárította a bőrömet, sőt napokig nem kellett bekennem, mégis selymes maradt.Az ára és a gazdaságosság miatt kapja a 3 csillagot, amúgy maradéktalanul meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Black Fairy

2020. január 13.

Az állaga fura, a szaga számomra túl erős és van valami kellemetlen mellékillata (nem romlott meg, nem tudom, mi van benne). A tisztítóhatását nem érzem, mint lentebb írták, olyan érzés, mintha borotvahabbal kenegetném magamat...Se nem hidratál, se nem szárít, úgy leginkább olyan érzés, mintha semmit se csinálna.

Eltekintve attól, hogy tudatos(abb) vásárlóként már nem támogatnám ezt a márkát se (úgy leltem meg ezt a tusfürdőt, és mivel hasznos dolog, gondoltam elhasználom, nem továbbadom), a termék minősége egyenlő a nullával...és még ha vásárolnék is bármit tőlük, biztos, hogy ezt nem venném meg.
Kézmosó lesz belőle, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Kézmosó lesz belőle, arra jó.

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

Imádom az illatát, a krémességét. Nagyon jó érzés vele fürdeni, igazán kényeztető egy hosszú nap után.
Viszont úgy gondolom, gyorsan fogy; valamint intenzívebb hidratáló hatását sem fedeztem fel egy sima tusfürdőhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

bernadettu

2019. július 17.

Egy minta kiszerelésben próbáltam ki egy pár napos utazás során és egyszerűen imádom, nagyon kellemes érzés a bőrre kenni a habot, amit képez, nem szárít, klasszikus Nivea illattal.
Amellett, hogy most rengeteg tusfürdő várakozik a polcomon, a másik ok, hogy nem venném meg, az a hajtó gázas csomagolás és úgy érzem, elég gyorsan is fogy. Ettől függetlenül, lehet, hogy újraveszem egyszer a nagy méretű kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Andrea1992

2019. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, és hogy ennyire habos. leárazva jutottam hozzá, de lehet hogy újra veszem. nekem kedvenc lett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

FReka

2019. május 20.

Először egy újsághoz csomagolt kis mintát használtam belőle,aztán megvettem nagyban is. Imádok vele fürdeni,kemény,krémes a hab,melegebb időben nem is használok mellé testápolót,elég a hidratáló hatása. Az illata a tipikus nivea illat,én nagyon szeretem,tisztaságillata van számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

jane79

2019. május 10.

Kipróbáltam, Nívea illatú tusolóhab. Jó ötlet, viszont túlárazott. Hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.